Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 11 iš 94.
Emilis   2015-08-10, 23:11

Dėkui už ankstesnis atsakymą.
Norėjau tik pasitiklsinti, jei sutartyje nurodyta:
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 21% PVM; Draudiminė išskaita 1,250 EUR
Draudimas vagystės atveju: Su 21% PVM; Draudiminė išskaita 1,250 EUR
-
Tai vadinai įšaldyta suma gali sudaryti 1250 Eur?

A.Chocianas:

Taip.

Mantas   2015-08-10, 14:51

Laba diena, kokios užšaldytos sumos kredito kortelėje galima tikėtis, nuomojantis Fiat Panda Italijoje Ciampino oro uoste iš Europcar 6-ioms dienoms. Nuomos kaina 123 EUR + papildomai pasirenkant pilnos apsaugos draudimą? Taip pat pateikiama informacija prie nuomos sąlygų:

Automobilio frančizės dydis autoįvykio atveju 900,00 € neįskaitant mokesčius.
Automobilio frančizės dydis vagystės atveju 1700,00 € neįskaitant mokesčius.

Ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

Mantai, mes neturime informacijos apie šaldomas užstatų sumas. Galime užstato dydį patikslinti tiktai turėdami per mūsų svetainę padarytą konkretų užsakymą. Kitu atveju rekomenduojame kortelėje turėti frančizės dydžio (su PVM) sumą + apie 100 EUR už kurą bako. Dėl draudimų jau atsakinėjome Emiliui prieš kelias dienas. Pasiskaitykite Klausimus-atsakymus apie užstatą. Nesinori kas antrame atsakyme kartoti vis tą pačią informaciją.

Patikslinimas 2019-03-18: šiuo metu tiksli užstato suma jau nurodoma pasirinkto automobilio nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija -> Užstatas.

Viktorija   2015-08-07, 21:59

Labas vakaras, mums yra reikalingas automobilis Amsterdame vienai parai, bet mes gyvenam Norvegijoje ir dar neturim kredito kortelės, ar už mašiną gali apmokėti kitas žmogus, o ją oro uoste atsiims kitas asmuo, arba gali įmone išnuomot, laukiam atsakymo.

A.Chocianas:

Apmokėti užsakymą internetu gali ir kitas asmuo, ir įmonė. Tačiau be kreditinės kortelės vairuotojas automobilio vis tiek negaus ir dar bus prarasti sumokėti pinigai. Kreditinė kortelė reikalinga nuomos kompanijai tam, kad ji joje galėtų šaldyti užstatą, o ne užsakymo apmokėjimui. Tai reiškia, kad be kreditinės kortelės automobilio neišsinuomosite.

Gedas   2015-08-07, 0:01

Sveiki, Italijoje renkantis automobilį sutartyje nurodyta, kad automobilis nuomojamas pilnu degalų baku (uz ji sumokant), o grąžinti reikia tusčiu baku. Ar nuomos kompanija ima paslaugos mokesti už kuro įpilima?

A.Chocianas:

Nuomos kompanijos naudoja keletą skirtingų kuro politikų. Jos visos yra aprašytos mūsų tinklaraštyje.

Emilis   2015-08-06, 14:02

Sveiki, norėjau pasiteirauti kokia suma yra užaldoma kortelėje. Ar šita suma matosi užsakytame lape? Ar įmanoma ją sumažinti papildomai apsidraudus? Dėkui už atsakymą.

A.Chocianas:

Užstato dydis nėra niekur nurodomas. Kad nepritrūktų pinigų užstatui, kortelėje turite turėti sumą, kurią sudarytu draudiminės išskaitos (frančizės) dydis (jis nurodomas nuomos sąlygose, punkte "Pilnas draudimas") su PVM + pilno kuro bako vertė (apie 100-150 EUR). Ne visur ir ne visose nuomos kompanijose, tačiau galimybė sumažinti užstatą yra, bet tik tuo atveju, jei pirksite papildomą draudimą pačioje nuomos kompanijoje jau pasiimdamas automobilį. Visi kiti, internetu įsigyti, draudimąi užstato nemažina.

Patikslinimas 2019-03-18: šiuo metu tiksli užstato suma jau nurodoma pasirinkto automobilio nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija -> Užstatas.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška