Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 464.  Puslapis 11 iš 93.
Gedas   2015-08-07, 0:01

Sveiki, Italijoje renkantis automobilį sutartyje nurodyta, kad automobilis nuomojamas pilnu degalų baku (uz ji sumokant), o grąžinti reikia tusčiu baku. Ar nuomos kompanija ima paslaugos mokesti už kuro įpilima?

A.Chocianas:

Nuomos kompanijos naudoja keletą skirtingų kuro politikų. Jos visos yra aprašytos mūsų tinklaraštyje.

Emilis   2015-08-06, 14:02

Sveiki, norėjau pasiteirauti kokia suma yra užaldoma kortelėje. Ar šita suma matosi užsakytame lape? Ar įmanoma ją sumažinti papildomai apsidraudus? Dėkui už atsakymą.

A.Chocianas:

Užstato dydis nėra niekur nurodomas. Kad nepritrūktų pinigų užstatui, kortelėje turite turėti sumą, kurią sudarytu draudiminės išskaitos (frančizės) dydis (jis nurodomas nuomos sąlygose, punkte "Pilnas draudimas") su PVM + pilno kuro bako vertė (apie 100-150 EUR). Ne visur ir ne visose nuomos kompanijose, tačiau galimybė sumažinti užstatą yra, bet tik tuo atveju, jei pirksite papildomą draudimą pačioje nuomos kompanijoje jau pasiimdamas automobilį. Visi kiti, internetu įsigyti, draudimąi užstato nemažina.

Patikslinimas 2019-03-18: šiuo metu tiksli užstato suma jau nurodoma pasirinkto automobilio nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija -> Užstatas.

Dainius   2015-08-05, 23:30

Sveiki, kokia nuomos kompanija patartumėt Maljorkos oro uoste? Girdėjau, kad Hertz firmos - patikimiausia.

A.Chocianas:

Dainiau, mes negalime pasakyti, kuri kompanija yra geriausia. Vieniems Hertz yra puiki kompanija, kitas ten susiduria su kokia nors nenumatyta problema ir sako, kad tai pati prasčiausia kompanija. Patikimos yra visos, kurias siūlome savo svetainėje įdiegtoje Cartrawler sistemoje, nors labiau turbūt rekomenduotume rinktis tarptautinius vardus (Europcar, Hertz, Avis, Budget ir pan.).

Konstantinas   2015-07-31, 10:13

Ar yra apribojimai Sardinijoje išnuomotu automobiliu keliauti į Korsiką keltu? Kokius automobilių nuomotojus rekomenduotumėte?

A.Chocianas:

Neturime informacijos apie kokius nors apribojimus šiuo klausimu. Rekomenduojame kompanijas, esančias Cartrawler sistemoje. Atkreipkite dėmesį, kad Korsika priklauso Prancūzijai, tuo tarpu ne visos nuomos kompanijos leidžia išvykti iš Italijos (žr. nuomos sąlygas).

Ričardas   2015-07-23, 7:57

Sveiki. Planuojame rezervuoti automobilį, tačiau dar yra likę porą klausimų. Prie nuomos sąlygų yra parašyta, kad būtina pateikti sąskaitą už komunalines paslaugas ir banko sąskaitos ataskaitą (kas turi matytis ataskaitoje?). Ar tai yra būtina ? Taip pat, visi dokumentai (ID, pasas, vairuotojo pažymėjimas) turi tiesiog galioti ir jokių kitų apribojimų nėra ? ( apart 1metų stažo). Ačiū.

A.Chocianas:

Kai kurios nuomos kompanijos, ypač Jungtinėje Karalystėje (kai kurios dabar jau ir Italijoje), yra įtraukusios į sąlygas reikalavimą pateikti dokumentą, įrodantį nuomininko gyvenamąjį adresą. Tai susiję su mokesčių už baudas surinkimu. Tokiu dokumentu gali būti nuomininko vardu išrašyta sąskaita už komunalines paslaugas (pvz., vandenį ar šildymą). Praktikoje šio dokumento retai kada prireikia, tačiau jei jau pasirinkote nuomą kompanijoje, kuri tokį reikalavimą yra įrašiusi į savo nuomos sąlygas, nepatingėkite pasidaryti ir nuomos metu turėti tokio dokumento kopiją. Kaip jau minėjau, dokumente turi matytis nuomininko vardas ir namų adresas.

Dėl kitų dokumentų (ID kortelės ir vairuotojo pažymėjimo) jokių apribojimų nėra, išskyrus tai, kad jie visi turi būti originalai (ne atšviestos kopijos) ir galioti nuomos metu. Vairuotojo stažas turi būti ne mažesnis, nei reikalaujama nuomos sąlygose, o kreditinė kortelė turi būti pagrindinio vairuotojo vardu ir joje privalo būti pakankamai lėšų užstatui rezervuoti.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška