Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 2 iš 95.
Artūras   2019-12-03, 8:00

Laba diena, ar išsinuomojant automobilį Izraelyje galioja Lietuvoje išduotas vairuotojo pažymėjimas ? Išsinuomojant automobilį rašoma, kad vairuotojas turi pateikti Tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, jei jis nėra išduotas anglų kalba. O Lietuvoje išduoti pažymėjimai yra lietuvių kalba. Tai gi klausimas ar iš anksto rezervavus automobilį, atvykus į izraelį, pavyks jį išsinuomoti ? Ačiū

A.Chocianas:

Taip, lietuviškas vairuotojo pažymėjimas galioja nuomojantis automobilį Izraelyje ir Jordanijoje. Nuomojantis automobilį kitose Artimųjų Rytų šalyse, reikia turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą.

Sigita   2019-10-08, 11:45

Sveiki, ar 4 metų vaikui Italijoje užtenka tik pasostės ar būtina vaikiška autokėdutė? Dėkoju.

A.Chocianas:

Italijoje vaikiška kėdutė privaloma vaikams iki 3 metų, o vaikai iki 12 metų arba 1,50 m ūgio turi būti vežami naudojant jiems pritaikytą specialią įrangą. Tokia štai formuluotė, kuria remiantis yra visiškai legalu automobilyje vežti 4 metų vaiką, sėdintį ant pašikniuko :)

Rolandas   2019-08-11, 1:10

Sveiki. Turiu apsidraudes delux francižės draudimu. Auto paėmiau Sevilijoje Europcare. Kordoboje palikus auto nakčiai,ryte radau pora brūkštelėjimų gale. Po kokį 3-4cm.ir lakas matosi toje vietoje nubrauktas. Kaip man patartumėte elgtis. Ačiū.

A.Chocianas:

Kaip suprantu, kaltininko nėra, taigi už šį apgadinimą turėsite pirmiau susimokėti Europcar'ui. Nusifotografuokite apgadinimą, padarykite automobilio nuotrauką, kad matytųsi valst. numeriai, grąžindami automobilį duokite savo el. pašto adresą Europcar'o darbuotojui ir paprašykite, kad kaip galima greičiau Jums atsiųstų sąskaitą už apgadinimą ir su juo susijusius dokumentus draudimui - damage report, remonto sąskaitą (repair invoice) / detalų žalos įvertinimą iš autoserviso. Išsaugokite visus su nuoma susijusius dokumentus. Kai Europcar'as nurašys pinigus už žalą, ne vėliau kaip per 31 dieną reikės internetu pateikti paraišką draudimui ir įkelti visus turimus nuomos dokumentus.

Gedas   2019-08-07, 16:58

Sveiki,
Planuoju skristi į Bergamo/Italija. Noriu pasiteirauti, gal žinote, ar toli nuomos kompanijos InterRent automobilių atsiėmimo aikštele? Žemelapyje mačiau, kad šalia oro uosto yra kelių kompanijų automobilių atsiėmimo aikštelė, tačau nemačiau būtent InterRent.
Ačiū.

A.Chocianas:

Kiek žinau, Interrent nuomos punktas Bergamo oro uoste yra šalia kitų nuomos kompanijų. Ten Jums ir paaiškins, kur turėsite pasiimti automobilį. Tuo tarpu, Google žemėlapyje įveskite paiešką "Interrent Bergamo Airport", ir Jums parodys, kur rasti Interrent nuomos punktą.

Rimas   2019-07-18, 23:48

Kaip rasti ir kur Axa assistance svetaineje frančizės draudimą? Jei jis toks yra, kap teigiate, tai kuo jis skiriasi nuo Jūsų siūlomo Worldwide Travel Insurance francizes draudimo? Kiek patikimi šie draudimai ir ar Jūs žinote realius frančizės susigrąžinimo faktus?

A.Chocianas:

Axa Assistance frančizės draudimas - tai draudimo produktas, taikomas tik bendradarbiaujant su automobilių nuomos brokeriu Cartrawler, kurio rezervacijos sistema yra integruota šioje svetainėje. Štai kodėl atskirai jis nėra pardavinėjamas. Šį draudimą galite nusipirkti tik užsisakydamas automobilį per Cartrawler sistemą.

Tuo tarpu, Worldwide Insure kompensuojamasis frančizės draudimas yra analogiškas produktas pirmajam, tik jį galima nusipirkti atskirai bet kuriai nuomai. Jis nėra pririštas nei prie nuomos kompanijos, nei prie nuomos brokerio.

Jei šie draudimai būtų nepatikimi, savo svetainėje jų nerekomenduočiau. Kartas nuo karto žmonės kreipiasi į mane dėl pagalbos bendraujant su šiomis draudimo bendrovėmis, ir galiu pasakyti tik tai, kad man nėra žinomas nė vienas atvejis, kuomet išmoka nebūtų padaryta.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška