Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 2 iš 94.
Rimas   2019-07-18, 23:48

Kaip rasti ir kur Axa assistance svetaineje frančizės draudimą? Jei jis toks yra, kap teigiate, tai kuo jis skiriasi nuo Jūsų siūlomo Worldwide Travel Insurance francizes draudimo? Kiek patikimi šie draudimai ir ar Jūs žinote realius frančizės susigrąžinimo faktus?

A.Chocianas:

Axa Assistance frančizės draudimas - tai draudimo produktas, taikomas tik bendradarbiaujant su automobilių nuomos brokeriu Cartrawler, kurio rezervacijos sistema yra integruota šioje svetainėje. Štai kodėl atskirai jis nėra pardavinėjamas. Šį draudimą galite nusipirkti tik užsisakydamas automobilį per Cartrawler sistemą.

Tuo tarpu, Worldwide Insure kompensuojamasis frančizės draudimas yra analogiškas produktas pirmajam, tik jį galima nusipirkti atskirai bet kuriai nuomai. Jis nėra pririštas nei prie nuomos kompanijos, nei prie nuomos brokerio.

Jei šie draudimai būtų nepatikimi, savo svetainėje jų nerekomenduočiau. Kartas nuo karto žmonės kreipiasi į mane dėl pagalbos bendraujant su šiomis draudimo bendrovėmis, ir galiu pasakyti tik tai, kad man nėra žinomas nė vienas atvejis, kuomet išmoka nebūtų padaryta.

Viktorija   2019-06-10, 17:49

Laba diena,
Liepos mėn. viduryje norėtume išsinuomoti automobilį Eindhoveno oro uoste. Mašinų kainos kaip ir aiškios, tačiau neaišku, kokio dydžio depozitas būtų nuskaičiuojamas? Taip pat, kilo klausimas ar pas Jus galimas automobilio rezervavimas tik kredito kortele, ar paslauga teikiama ir debeto kortelėms?

Dėkoju už informaciją!

A.Chocianas:

Depozito (užstato) suma yra nurodoma kiekvieno automobilio nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Populiaru | Užstatas). Depozitas yra rezervuojamas kredito kortelėje pasiimant automobilį, ir kredito kortelės reikalauja visos nuomos kompanijos Nyderlanduose. Užsakant automobilį internetu nuoma yra apmokama brokeriui, todėl tai padaryti galima ir debeto kortele. Tačiau nuvykus į vietą, nuomos kompanija vis tiek pareikalaus iš vairuotojo kredito kortelės užstatui (depozitui) rezervuoti. Jei vairuotojas neturės kredito kortelės, automobilio negausite. Negana to, prarasite ir internetu sumokėtus pinigus, nes užsakydami automobilį ir apmokėdami jį debeto kortele, patvirtinate, jog nuomos metu užstatui vairuotojas turės kredito kortelę: "Jei nepateiksite galiojančios kredito kortelės, kredito kortelėje nepakaks lėšų arba ji bus išduota ne pagrindinio vairuotojo vardu, automobilių nuomos agentas gali atsisakyti išnuomoti transporto priemonę. Tokiu atveju sumokėti pinigai negrąžinami." (žr. Svarbi informacija | Mokėjimai | Informacija apie užstatą ir kredito kortelę).

Trumpai tai reiškia viena - kokioje svetainėje Jūs beužsakytumėte automobilį, nuvykęs į vietą pagrindinis vairuotojas nuomos kompanijai vis tiek privalės pateikti savo kredito kortelę, ir šito išvengti nepavyks.

Renata   2019-05-23, 11:15

Laba diena,
Planuojam atostogas Sicilijoje ir žadam išsinuomoti automobilį Katanijos oro uoste. Jūsų puslapyje peržiūrėjau kainas ir nežinau ką rinktis ar brangesnį variantą nuomojant auto tarptautinėje kompanijoje, pvz SIXT, EUROPCAR ar pas vietinius. Kainų skirtumas didokas. Ką patartumėte geriau rinktis ar brangiau pas tarptautinius ar pigiau pas vietinius nuomotojus?

A.Chocianas:

Katanijos oro uoste labiau rinkčiausi Europcar arba Alamo jei iš tarptautinių, o Sicily by Car, Locauto arba Maggiore jei iš vietinių kompanijų. Vengčiau Goldcar ir Italy Car Rent. Orientuočiausi į kompaniją su mažiausiu užstatu ir papildomai pirkčiau kompensuojamąjį frančizės draudimą - Axa Assitance "Premium" arba jo analogą.

Egidijus   2019-04-28, 18:21

Laba diena,
noriu paklausti, ar kompensuojamasis franšizės draudimas padengia franšizę ir automobilio vagystės atveju? Pagal aprašymą suprantu, kad yra dengiama žala dėl bet kokios automobilio dalies apgadinimo. Apie vagystę taisyklėse lyg ir nekalbama.
Ačiū.

A.Chocianas:

Taip, kompensuojamasis frančizės draudimas vienareikšmiškai dengia draudiminę išskaitą ir automobilio apgadinimo, ir jo vagystės atveju.

Aušrinė   2019-04-28, 14:35

Susiplanavome kelionę dviese automobiliu Barselona-Alikante, tik dvejojame dėl auto nuomos (mat užsienyje tą darome pirmą kartą). Kilo dilema, ar užsisakyti pigų variantą , bet be pilno draudimo paketo (Avis tokio net nenurodo, jei teisingai supratome), ar saugesnį su pilnu draudimu, bet brangesnį beveik dvigubai (pvz. sixt). Būtume dėkingi už patarimą, o gal ir nuorodą į saugų ir nebrangų variantą. Ačiū, Aušrinė.

A.Chocianas:

Aušrine, jei automobilį nuomojatės pirmą kartą, patarčiau tai daryti su pilnu draudimu. Patį automobilį su baziniu draudimu galite užsisakyti per mūsų svetainę, o jau vietoje iš nuomos kompanijos reikėtų nusipirkti pilną draudimo paketą. Jį parduoda visos nuomos kompanijos, Avis taip pat (jų įkainiai kaip Budget), ir jis kainuoja 20€ ir daugiau per dieną. Tikslią kainą rasite pasirinkto automobilio nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Draudimas ). Tokiu būdu visą riziką prisiims nuomos kompanija ir žalos atveju Jums pretenzijų ji neturės. Tai tikrai ne pigiausias variantas, bet pats paprasčiausias ir nuomojantis automobilį pirmą kartą tikrai padeda išvengti daugelio nesusipratimų.

Optimalesnis variantas yra vietoje pilno draudimo paketo internetu įsigyti kompensuojamąjį frančizės draudimą kartu su užsakomu automobiliu arba atskirai, bet tuomet turite suprasti, kad Jus perdraudžia ne pati nuomos kompanija, o draudimo bendrovė, kortelėje turite turėti daugiau pinigų užstatui (tiksli užstato suma nurodyta nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija | Mokėjimas | Informacija apie užstatą ir kredito kortelę) ir "kietą skūrą" , kad atsilaikyti prieš spaudimą pirkti draudimą vietoje, jei pasirinkote pigių nuomų kompaniją. Žodžiu tam reikia šiek tiek patirties.:)

Bet kuriuo atveju, visai nedrausti frančizės, tikrai nerekomenduoju.

Jei el.paštu atsiųsite tikslias nuomos vietas, datas, laikus ir parašysite, kokio automobilio ieškote, galėsiu parinkti Jums optimalų pasiūlymą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška