Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 5 iš 94.
Tauras   2016-04-04, 10:45

Laba diena, planuojame nuomotis Bergamo gegužės mėn. Inter Rent šiuo metu siūlo labai geras kainas. Kokie atsiliepimai apie šią kompaniją? Ar nurodama depozito suma €800/900 tokia ir bus ar gali būti ir didesnė? Ačiū.

A.Chocianas:

Tai, kaip klientai vertina vieną ar kitą nuomos kompaniją, rasite prie Jus dominančio pasiūlymo. Interrent šaldo frančizės dydžio užstatą.O frančizė pas juos prasideda nuo 1500 €.

Kamilė   2016-03-30, 17:35

Sveiki. Ar yra vilties Turkijoje Alanijos mieste išsinuomoti šešiavietį auto už padorią kainą, nes pagal jūsų sistemą pigiausias 276 eurai dviems paroms, o gal ten didesnių automobilių tiesiog niekas nenuomoja? Ačiū.

A.Chocianas:

Vargiai sistema slepia nuo Jūsų pigius pasiūlymus :). O kainos yra tokios, kokios yra. Jei pastebėjote, tokių automobilių pasiūla Alanijoje - visai - ne pyragai. Juolab, kad 7-viečiai minivenai visur yra smarkiai brangesni už mažesnius automobilius.

Dalia   2016-03-17, 8:59

Ar į jūsų puslapyje nurodytą nuomos kainą yra įtrauktas mokestis už automobilio pasiėmimą ne darbo laiku, naktį?

A.Chocianas:

Taip, paprastai, šis mokestis yra įtrauktas į pateikiamą kainą.

Arūnas   2016-03-10, 15:24

Sveiki, domintų klausimas, jei aš pas jus draudžiuosi papildomu pilnu draudimu, nuomojantis mašiną man reikės kreditinėje kortelėje turėti pinigus užstatui.

A.Chocianas:

Taip, užstatui turėsite turėti pakankamai pinigų, kad padengti nuomojamo automobilio frančizę. BET KOKS internetu parduodamas kompensuojamasis frančizės draudimas nei panaikina užstato, nei jį sumažina. Jis neturi JOKIOS įtakos užstato, kurį šaldo nuomos kompanija, dydžiui. Jei norite susimažinti užstatą, papildomą draudimą turite pirkti tiesiai iš nuomos kompanijos, kai pasiimate automobilį, o ne iš anksto internetu. Kitų būdų tai padaryti nėra.

Marius   2016-03-07, 21:30

Laba diena, ketiname nuomotis automobilį Lanzarotėje (Ispanija), jūsų sistema rodo automobilio nuomos kainą ir pasiimant 23:30 (būtent tada atskrenda lėktuvas iš Madrido). Tai ar galima tikėtis, kad tada bus atiduotas automobilis? Ar tikrai dar būna tokiu metu dirbančių nuomos punktų? Ačiū.

A.Chocianas:

Nuomos punktai tokiu metu, žinoma, nedirba, nebent nuomos kompanija turi išankstinį užsakymą. Tuomet klientai, užsisakę automobilį iš anksto ir atvykstantys nedarbo metu, yra aptarnaujami. Cartrawler sistema, įdiegta mūsų svetainėje, atliekant paiešką nedarbo laikui, pateikia pasiūlymus tik tų nuomos kompanijų, kurios tokiu metu aptarnauja klientus pagal išankstinius užsakymus. Taigi, galite drąsiai rezervuoti automobilį, Jūsų lauks atvykstant ir 23:30.
Svarbu: užsakydami automobilį tokiam laikui, privalote nurodyti teisingą savo skrydžio numerį (žr. tinklaraštį).

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška