Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 486.  Puslapis 6 iš 98.
Aušrinė   2019-04-28, 14:35

Susiplanavome kelionę dviese automobiliu Barselona-Alikante, tik dvejojame dėl auto nuomos (mat užsienyje tą darome pirmą kartą). Kilo dilema, ar užsisakyti pigų variantą , bet be pilno draudimo paketo (Avis tokio net nenurodo, jei teisingai supratome), ar saugesnį su pilnu draudimu, bet brangesnį beveik dvigubai (pvz. sixt). Būtume dėkingi už patarimą, o gal ir nuorodą į saugų ir nebrangų variantą. Ačiū, Aušrinė.

A.Chocianas:

Aušrine, jei automobilį nuomojatės pirmą kartą, patarčiau tai daryti su pilnu draudimu. Patį automobilį su baziniu draudimu galite užsisakyti per mūsų svetainę, o jau vietoje iš nuomos kompanijos reikėtų nusipirkti pilną draudimo paketą. Jį parduoda visos nuomos kompanijos, Avis taip pat (jų įkainiai kaip Budget), ir jis kainuoja 20€ ir daugiau per dieną. Tikslią kainą rasite pasirinkto automobilio nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Draudimas ). Tokiu būdu visą riziką prisiims nuomos kompanija ir žalos atveju Jums pretenzijų ji neturės. Tai tikrai ne pigiausias variantas, bet pats paprasčiausias ir nuomojantis automobilį pirmą kartą tikrai padeda išvengti daugelio nesusipratimų.

Optimalesnis variantas yra vietoje pilno draudimo paketo internetu įsigyti kompensuojamąjį frančizės draudimą kartu su užsakomu automobiliu arba atskirai, bet tuomet turite suprasti, kad Jus perdraudžia ne pati nuomos kompanija, o draudimo bendrovė, kortelėje turite turėti daugiau pinigų užstatui (tiksli užstato suma nurodyta nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija | Mokėjimas | Informacija apie užstatą ir kredito kortelę) ir "kietą skūrą" , kad atsilaikyti prieš spaudimą pirkti draudimą vietoje, jei pasirinkote pigių nuomų kompaniją. Žodžiu tam reikia šiek tiek patirties.:)

Bet kuriuo atveju, visai nedrausti frančizės, tikrai nerekomenduoju.

Jei el.paštu atsiųsite tikslias nuomos vietas, datas, laikus ir parašysite, kokio automobilio ieškote, galėsiu parinkti Jums optimalų pasiūlymą.

Artūras   2019-04-08, 10:32

Sveiki, gavau mail, kad nuskaičiavo likutį pagal užsakymo registravimo numerį: IT512928990, patvirtinimo numeris 1282204448COUNT .

"Gerb., Arturas Jakutis,
Ačiū, kad nuomojatės automobilį bendrovėje InstantCars.eu.
Kaip nurodyta, dabar nuskaičiavome EUR 41.42 likutį nuo kredito arba debeto kortelės, kuri buvo pateikta užsakant."

Tačiau banko sąskaitoje rezervuota visai kita suma 75,14
Galite paaiškinti kodėl?

REZERVUOTA. Lėšų nurašymas: ET *CARHIRE, 0035314999600, IE, atsisk. data 2019-04-07, pervedama suma -75,14 EUR

A.Chocianas:

Artūrai, Jūsų automobilio nuoma kainuoja 66,42€. Kartu Jūs užsisakėte Axa Assistance kompensuojamąjį frančizės draudimą, kurio kaina - 33,72€. Užsakymo metu sumokėjote 25,00€, taigi likučio už nuomą suma yra 41,42€, tačiau pridėjus 33,72€ už papildomą draudimą, gaunasi 75,14€.

Beje, visas užsakymo detales rasite prisijungęs prie savo užsakymo - vaučeryje nuspauskite "Tvarkyti užsakymą".

Svarbu: prisijungęs prie užsakymo, būtinai pridėkite savo skrydžio numerį, nes paėmimą nurodėte 23:00 val. Nuomos punktas taip pat dirba iki 23:00 val. Jei vėluosite pasiimti automobilį ir nebus nurodytas skrydžio numeris, Jūsų niekas nelauks, automobilio negausite, sumokėtus pinigus prarasite. Kai skrydžio numeris pateiktas, nuomos kompanija įsipareigoja sulaukti, kol nurodytas lėktuvas nusileis.

Vilius   2019-03-30, 18:02

Sveiki, norėčiau išsinuomuoti automobilį Airijoje, Kerry oro uoste. Jeigu nuomuočiau automobilį su pilnu draudimu, vistiek reikia užstato?

A.Chocianas:

Nuomojantis automobilį su "Premium" draudimu, kurį galite pasirinkti užsisakydamas automobilį internetu, užstatas yra šaldomas toks, koks yra nurodytas nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Užstatas). Taip yra todėl, kad "Premium" draudimas, kaip ir bet koks kitas draudimas, įsigyjamas internetu, yra kompensuojamasis, t.y. žalos atveju ją pirmiau apmokate pats iš užstato, o vėliau tuos pinigus susigrąžinate iš draudimo.

Jei norite, kad užstato nebūtų arba jis būtų sumažintas, automobilį turite užsisakyti be "Premium" draudimo ir papildomą draudimą pirkti pačioje nuomos kompanijoje, jau vietoje pasiimdami automobilį. Tai "pilnas draudimo paketas", kurio kaina taip pat nurodoma nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija| Draudimas | "Pilnas draudimo paketas...") . Šis draudimas yra kur kas brangesnis už "Premium" ar analogišką Worldwide Insure frančizės draudimą, tačiau jo privalumas - mažesnis užstatas, kadangi Jūsų atskomybę prisiima pati nuomos kompanija.

Kalbant apie Kerry oro uostą, ten karaliauja tarptautinės nuomos kompanijos, kurios perkant pas jas "pilną draudimo paketą" užstatą sumažina, tačiau nėra taip, kad jo visiškai nešaldytų. Taigi, jei renkatės ten nuomą, vis tiek privalote turėti kreditinę kortelę ir numatyti tam tikrą (bent kelis šimtus eurų) užstatą, kuris bus joje rezervuojamas nuomos metu, net jei ir planuojate vietoje pirkti "pilną draudimo paketą".

Vaida   2016-06-07, 3:29

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar be kredito kortelės neįmanoma Pafoso oro uoste išsinuomoti automobilio?

A.Chocianas:

Užsisakius automobilį per mūsų svetainę, nuomos metu vairuotojas privalo turėti kreditinę kortelę. Daugiau apie tai skaitykite tinklaraštyje.

Jurga   2016-06-02, 21:17

Sveiki norime nuomotis automobilį Portugalijoje, Faro, bet nelabai kalbame angliškai, ar mums pavyks?

A.Chocianas:

Manau, esate ne vieninteliai tokie. Kiti gali, galite ir Jūs. Užsisakykite automobilį iš anksto, išsiaiškinkite, už ką būsite iš anksto sumokėję, už ką dar gali tekti mokėti vietoje, turėkite visus reikiamus dokumentus ir tobulinkite gestų kalbą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška