Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 6 iš 94.
Remigijus   2016-03-05, 14:14

Laba diena. Noriu birželio 19-29 išsinuomot auto Sicilijoje, šiandien pažiūrėjau - pigiausia kompanija Target. Kada geriausiai būtų nuomuotis, ar šiaip sekti kainas ir griebti. Dar norėčiau pilno draudimo, kad nebūtų problemų, ar galima internetu užsisakyti, ar vietoje pirkt. Kiek tas maždaug kainuotų. Ir ar imant pilną draudimą reikalingas užstatas. Ačiū.

A.Chocianas:

Birželiui jau dabar galite užsisakinėti automobilį, jei tik tinka kaina ir sąlygos. Apie nuomą Italijoje, draudimus ir užstatus ten pasiskaitykite tinklaraštyje, nesinori apie tai vėl kartotis. Straipsnis, tiesa, rašytas prieš du metus, bet niekas ten nepasikeitę, tik gal užstatai (draudiminės frančizės) dabar yra dar didesni.

Lina   2016-02-29, 11:57

Laba diena, ar norint vairuoti Turkijoje reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas? Kur galima rasti šalių sąrašą, kuriose galioja/negalioja teisės, išduotos Europos Sąjungoje? Ačiū.

A.Chocianas:

Ne, Turkijoje tarptautinio pažymėjimo nereikia, o tokio sąrašo, deja, nėra.

Kristina   2016-02-25, 23:43

Sveiki, kokia kortele galima sumokėti už užstatą - tik kreditine, ar debetine, ar grynais? Ačiū.

A.Chocianas:

Kristina, atsakymą rasite mano tinklaraštyje. Beje, ten yra ir daugiau straipsnių apmokėjimo už nuomą tema.

Valdas   2016-02-15, 19:33

Sveiki, noriu paklausti ar su Ispanijoje išnuomotu automobiliu galima važiuoti į Portugaliją? Ar yra kokiu apribojimų ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Ačiū.

A.Chocianas:

Dauguma (ne visos) nuomos kompanijų leidžia važiuoti į Portugaliją. Taip pat dauguma iš jų (vėlgi, ne visos) ima už tai papildomą mokestį. Kadangi visų nuomos kompanijų sąlygos skiriasi, rinkdamiesi automobilį turite atidžiai paskaityti pasirinkto varianto nuomos sąlygas (žr. Svarbi informacija -> Automobilis -> Keliavimo apribojimai.) Ten dažniausiai pateikta labai konkreti informacija.

Aivaras   2016-01-25, 21:57

Laba diena, noriu užsirezervuoti mašiną Maljorkos saloje vasarą. Tačiau iškilo klausimų:

1. Ar automobilių nuomos ofisai Maljorkos oro uoste yra Šengeno zonoje, ar už jos ribų? Turiu galvoje, kad atvyksime į salą su TEZ turu ir jie mus nuveš į viešbutį. Mašiną planuojame pasiimti po dviejų poilsio dienų, tai ar bus įmanoma be specialių leidimų (pvz. lėktuvo bilietų ar pan.) pasiimti mašiną iš oro uosto? Šiaip, pasiėmimui rinktumėmės savo miestelio ofisą, bet tada gaunasi 3 kartus brangiau. Todėl labai aktualu ar galima pvz. patiems atvykti į oro uostą numatytu laiku ir pasiimti automobilį?

2. Kaip geriausiai rekomenduotumėt perdrausti frančizę (excess)? Geriau draustis rezervuojantis mašiną, ar pasinaudoti tinklapyje nurodytu draudimu? Kas yra pigiau ir praktiškiau?

A.Chocianas:

1. Nėra jokių trukdžių pasiimti automobilį oro uoste.
2. Worldwide Insure draudimas yra kur kas pigesnis. Nuomai, ilgesnei kaip 10 dienų, labiau apsimoka pirkti metinį frančizės draudimą. Jei automobilį nuomositės ne tarptautinėje, o vietinėje kompanijoje, gal ne pigiau, tačiau dėl mažesnio užstato labiau apsimokėtų pirkti draudimą vietoje.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška