Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 7 iš 95.
Lina   2016-02-29, 11:57

Laba diena, ar norint vairuoti Turkijoje reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas? Kur galima rasti šalių sąrašą, kuriose galioja/negalioja teisės, išduotos Europos Sąjungoje? Ačiū.

A.Chocianas:

Ne, Turkijoje tarptautinio pažymėjimo nereikia, o tokio sąrašo, deja, nėra.

Kristina   2016-02-25, 23:43

Sveiki, kokia kortele galima sumokėti už užstatą - tik kreditine, ar debetine, ar grynais? Ačiū.

A.Chocianas:

Kristina, atsakymą rasite mano tinklaraštyje. Beje, ten yra ir daugiau straipsnių apmokėjimo už nuomą tema.

Valdas   2016-02-15, 19:33

Sveiki, noriu paklausti ar su Ispanijoje išnuomotu automobiliu galima važiuoti į Portugaliją? Ar yra kokiu apribojimų ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Ačiū.

A.Chocianas:

Dauguma (ne visos) nuomos kompanijų leidžia važiuoti į Portugaliją. Taip pat dauguma iš jų (vėlgi, ne visos) ima už tai papildomą mokestį. Kadangi visų nuomos kompanijų sąlygos skiriasi, rinkdamiesi automobilį turite atidžiai paskaityti pasirinkto varianto nuomos sąlygas (žr. Svarbi informacija -> Automobilis -> Keliavimo apribojimai.) Ten dažniausiai pateikta labai konkreti informacija.

Aivaras   2016-01-25, 21:57

Laba diena, noriu užsirezervuoti mašiną Maljorkos saloje vasarą. Tačiau iškilo klausimų:

1. Ar automobilių nuomos ofisai Maljorkos oro uoste yra Šengeno zonoje, ar už jos ribų? Turiu galvoje, kad atvyksime į salą su TEZ turu ir jie mus nuveš į viešbutį. Mašiną planuojame pasiimti po dviejų poilsio dienų, tai ar bus įmanoma be specialių leidimų (pvz. lėktuvo bilietų ar pan.) pasiimti mašiną iš oro uosto? Šiaip, pasiėmimui rinktumėmės savo miestelio ofisą, bet tada gaunasi 3 kartus brangiau. Todėl labai aktualu ar galima pvz. patiems atvykti į oro uostą numatytu laiku ir pasiimti automobilį?

2. Kaip geriausiai rekomenduotumėt perdrausti frančizę (excess)? Geriau draustis rezervuojantis mašiną, ar pasinaudoti tinklapyje nurodytu draudimu? Kas yra pigiau ir praktiškiau?

A.Chocianas:

1. Nėra jokių trukdžių pasiimti automobilį oro uoste.
2. Worldwide Insure draudimas yra kur kas pigesnis. Nuomai, ilgesnei kaip 10 dienų, labiau apsimoka pirkti metinį frančizės draudimą. Jei automobilį nuomositės ne tarptautinėje, o vietinėje kompanijoje, gal ne pigiau, tačiau dėl mažesnio užstato labiau apsimokėtų pirkti draudimą vietoje.

Ausma   2016-01-14, 11:42

Ar galima automobilį nuomotis įmonės vardu, pateikiant įmonės kortelę?

A.Chocianas:

Automobilis nuomojamas fiziniam asmeniui, atitinkančiam vairuotojui keliamus amžiaus ir vairavimo stažo reikalavimus. Tas asmuo privalo pateikti savo vardu išduotą kreditinę kortelę. Tai gali būti ir įmonės kreditinė kortelė, tačiau ant jos privalo būti asmens, kuris nuomojasi automobilį, vardas ir pavardė.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška