Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 7 iš 94.
Tomas   2016-01-06, 12:43

Sveiki, norėtumėme išsinuomoti Kretoje du automobilius dviems šeimoms (4 asmenys šeimoje). Atvykstame į Kretos Chania oro uostą birželio 22 dieną, 17 val., atidavimas taip pat Chania oro uoste liepos 6d., 8 val. Domina su pilnais draudimais ir koks yra depozitas?

A.Chocianas:

Visi pasiūlymai svetainėje yra su frančize. Kretoje nuomos kompanijos šaldo frančizės (draudiminės išskaitos) dydžio užstatą. Norint frančizę panaikinti reikia pirkti papildomą draudimą. Nuomojantis automobilį Graikijoje, rekomenduojų pirkti ne internetu parduodamą kompensuojamąjį frančizės draudimą, kuris nemažina užstato, o pilną draudimo paketą nuomos kompanijoje. Ten jis kainuos nuo 5 iki 10 EUR/d., priklausomai nuo kompanijos (žr. nuomos sąlygas - "Pilnas draudimas").

Klausimo žymos

Arūnas   2015-11-23, 20:51

Ar Bergamo oro uoste automobilio nuomai tinka SEB MasterCard kortelė "mylimiausia". Kažkada Norvegijoje iš Europcar su ja išsinuomavau be problemų...

A.Chocianas:

Ne, netinka, nes ji yra (1) debetinė, o ne kreditinė ir (2) ji yra elektroninė, o ne klasikinė. Daugiau apie tai, kokios kortelės tinka automobilių nuomai skaitykite tinklaraštyje.

Eglė   2015-11-04, 9:42

Laba diena, norim nuomotis mašiną Kipre balandžio 28 - gegužės 5 dienomis. Norim pasiimti iš oro uosto, kokia kompaniją rekomenduotumėt? Kiek papildomai kainuotų pilnas draudimas? Ką daryti, kad depozitas būtų kuo mažesnis?

A.Chocianas:

Negalime pasakyti, kad kažkuri kompanija yra kuo nors geresnė už kitas. Labiau rekomenduotume rinktis iš tarptautinių kompanijų - Budget, Europcar, Hertz ar Sixt - pasiūlymų. Pasirinkus Drive Cyprus, automobilį gausite iš Europcar'o. Jei norite mažesnio užstato, turite pirkti papildomą draudimą nuvykę į vietą, pačioje nuomos kompanijoje. Draudimo įkainiai nurodomi nuomos sąlygose punkte "Draudimas", žr. įrašą "Pilnas draudimo paketas ... ".

Neringa   2015-10-26, 9:21

Norėtume išsinuomot nedidelį automobilį Bergamo oro uoste gruodžio 6-9 dienomis. Ar patartumėte rezervuotis automobilį iš anksto, ar jau nuvykus į oro uostą? Jei iš anksto, tai kur būtų pigiau, tiesiai nuomotojų tinklapyje ar per lietuvių tarpininkus? Taip pat domina ir depozito suma. Ar yra kompanijų, neįšaldančių didelės pinigų sumos. Į kurias jų būtų naudingiausia kreiptis?

A.Chocianas:

Automobilį geriausia užsisakyti iš anksto internetu. Pigiausia tai daryti per brokerius, o ne tiesiai per pačias nuomos kompanijas. Rekomenduoju Jums tai daryti per mūsų svetainę. Užstatas mažiausias bus jei nuomos kompanijoje pirksite papildomą draudimą, kuris greičiausiai kainuos daugiau nei pati nuoma. Apie nuomos Italijoje niuansus skaitykite mūsų tinklaraštyje.

Jurgita   2015-10-21, 1:46

Norime išsinuomoti pigiausią penkių durų automobilį Romos Termini stotyje dviem dienoms (spalio 31 (šeštadienis) - lapkričio 2 (pirmadienis). Ką rekomenduotumėte, jei nenorime užšaldyti didelio depozito? Ar imant full draudima vietoje jis sumažėtų ir kurioje firmoje būtų mažiausias? Auto reikia kuo anksčiau ryte - ar Termini yra kas dirba nuo 7, vėliausiai - nuo 8? Ačiū.

A.Chocianas:

Rinkitės iš Avis arba Budget variantų ir pirkite frančizės draudimą vietoje, o ne internetu. Jis nepigus, papildomai kainuos apie 60 EUR 2 dienom, tačiau užstatas bus minimalus - iki 100 EUR. Avis/Budget prie Termini stoties šeštadieniais dirba nuo 08:00 val.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška