Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 486.  Puslapis 7 iš 98.
Guoda   2016-05-23, 23:20

Sveiki, klausimas apie vairuotojo patirtį, reikalingą nuomojantis automobilį.
Prieš nepilnus metus išlaikiau teises Vokietijoje, o dabar norėčiau Rygos oro uoste kelionei Lietuvoje išsinuomoti automobilį. Ar tai yra įmanoma neturint metų patirties? Iš anksto dėkoju, Guoda.

A.Chocianas:

Ne, tikrai nėra galimybės išsinuomoti automobilį, turint mažesnę nei 1 metų patirtį.

Gediminas   2016-05-10, 5:41

Sveiki! norėjau pasitikslinti dėl papildomų vairuotojų. Jei nuomosimės auto savaitę laiko (Kos, Graikija), ar draudimas galios, jei vairuos kitas asmuo. Nes galimas toks dalykas, kad norėsiu pailsėti nuo vairavimo:) Ačiū.

A.Chocianas:

Visi draudimai galios ir kitam asmeniui, bet tik su sąlyga, kad jis bus įtrauktas į nuomos sutartį, kas, žinoma, kainuoja papildomai (žr. Svarbi informacija-> Vairuotojas -> Papildomas vairuotojas).

Daniel   2016-04-22, 9:20

Sveiki. Planuojam nuomotis auto Bergame gegužės mėn. Pastebėjau, kad nuomos sąlygose nėra nurodyta, ar mažesnės nuomos kompanijos ima (Firefly, Noleggiare, Interrent ir kt.) degalų pripildymo mokestį. Kitų brokerių puslapiuose kainos už kuro pripildymą nurodytos. Kiek yra tekę nuomotis iš didesniųjų kompanijų( Budget, Avis, Europcar), jos tokio mokesčio netaikė.

A.Chocianas:

Bergame Firefly, Noleggiare ir Interrent neima jokio papildomo mokesčio už kurą, esant kuro politikai pilnas-pilnas, todėl jis ir nenurodytas nuomos sąlygose. Tuo tarpu yra kompanijos, kurios tai daro, pvz. Goldcar, atitinkamai, jų taikomas mokestis yra nurodytas nuomos sąlygose.

Audinga   2016-04-09, 12:07
Rita   2016-04-05, 15:45

Sveiki, ar Jūsų nuomos punktas yra Koso salos oro uoste?

A.Chocianas:

Jus, turbūt, domina, ar Koso oro uoste yra nuomos kompanijų, kuriose per mūsų svetainę galėtumėte užsakyti automobilį. Taip, yra. Atlikite paiešką ir žiūrėkite, kad pasirinktos nuomos kompanijos automobilio paėmimo vieta būtų "Terminale".

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška