Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 8 iš 95.
Tomas   2016-01-08, 19:33

Labas vakaras, kas čia per draudimas - Žalos mokesčio grąžinimo draudimas (padangos, veidrodeliai, salonas)?

A.Chocianas:

Internetu automobilį užsisakote su standartiniu draudimo paketu, kuriame numatyta ir dalinė kliento atsakomybė - frančizė. Jūsų minimas draudimas yra kompensuojamasis frančizės draudimas, kurio esmė tokia: draudimo bendrovė (Jūsų užklausimo atveju - Axa Assistance) perdraudžia Jūsų atskomybę (frančizę), t.y. avarijos atveju Jūs apmokate žalą nuomos kompanijai, paskui kreipiatės į Axa Assistance ir ji JUms grąžina už žalą sumokėtus pinigus. Be frančizės šis draudimas papildomai dengia dar ir stiklus bei padangas, t.y. dalykus, kurie neįeina į standartinį nuomos kompanijos draudimą.

Klausimo žymos

Renata   2016-01-07, 15:59

Sveiki, norime Anglijoje, Peterbore arba iš karto Lutono oro uoste išsinuomoti automobilį. Kaip geriausia tai padaryti ir kokių dokumentų reikia? Padėkite prašau.

A.Chocianas:

Geriausia, žinoma, automobilį užsisakyti per InstantCars.eu. Kad gautumėte užsakytą automobilį, privalote turėti id kortelę (arba pasą), vairuotojo pažymėjimą su stažu, ne mažesniu kaip 1 metai (tikslūs reikalvaimai stažui nurodyti pasirinkto automobilio nuomos sąlygose), vairuotojui turi būti ne mažiau kaip 25 metai ir jis privalo turėti kreditinę kortelę. Rinkitės iš nuomos kompanijų Avis, Budget arba Europcar pasiūlymų, tuomet užstatas bus apie 250 GBP ir ta suma bus šaldoma vairuotojo kortelėje pasiimant automobilį. O šiaip, kortelėje turi būti pakankamai pinigų draudiminei išskaitai (frančizei) padengti, paprastai apie 1000 GBP (tiksli frančizės suma nurodoma pasirinkto automobilio nuomos sąlygose.)

Ir dar, jei nesatę įgudę vairuoti, kai eismas vyksta kairiąja puse, rekomenduočiau rinktis automobilį su automatine pavarų dėže, tai smarkiai palengvins Jūsų gyvenimą.

Tomas   2016-01-06, 12:43

Sveiki, norėtumėme išsinuomoti Kretoje du automobilius dviems šeimoms (4 asmenys šeimoje). Atvykstame į Kretos Chania oro uostą birželio 22 dieną, 17 val., atidavimas taip pat Chania oro uoste liepos 6d., 8 val. Domina su pilnais draudimais ir koks yra depozitas?

A.Chocianas:

Visi pasiūlymai svetainėje yra su frančize. Kretoje nuomos kompanijos šaldo frančizės (draudiminės išskaitos) dydžio užstatą. Norint frančizę panaikinti reikia pirkti papildomą draudimą. Nuomojantis automobilį Graikijoje, rekomenduojų pirkti ne internetu parduodamą kompensuojamąjį frančizės draudimą, kuris nemažina užstato, o pilną draudimo paketą nuomos kompanijoje. Ten jis kainuos nuo 5 iki 10 EUR/d., priklausomai nuo kompanijos (žr. nuomos sąlygas - "Pilnas draudimas").

Klausimo žymos

Arūnas   2015-11-23, 20:51

Ar Bergamo oro uoste automobilio nuomai tinka SEB MasterCard kortelė "mylimiausia". Kažkada Norvegijoje iš Europcar su ja išsinuomavau be problemų...

A.Chocianas:

Ne, netinka, nes ji yra (1) debetinė, o ne kreditinė ir (2) ji yra elektroninė, o ne klasikinė. Daugiau apie tai, kokios kortelės tinka automobilių nuomai skaitykite tinklaraštyje.

Eglė   2015-11-04, 9:42

Laba diena, norim nuomotis mašiną Kipre balandžio 28 - gegužės 5 dienomis. Norim pasiimti iš oro uosto, kokia kompaniją rekomenduotumėt? Kiek papildomai kainuotų pilnas draudimas? Ką daryti, kad depozitas būtų kuo mažesnis?

A.Chocianas:

Negalime pasakyti, kad kažkuri kompanija yra kuo nors geresnė už kitas. Labiau rekomenduotume rinktis iš tarptautinių kompanijų - Budget, Europcar, Hertz ar Sixt - pasiūlymų. Pasirinkus Drive Cyprus, automobilį gausite iš Europcar'o. Jei norite mažesnio užstato, turite pirkti papildomą draudimą nuvykę į vietą, pačioje nuomos kompanijoje. Draudimo įkainiai nurodomi nuomos sąlygose punkte "Draudimas", žr. įrašą "Pilnas draudimo paketas ... ".

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška