Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 85 iš 94.
Virginija   2010-05-14, 19:39

Sakykit, ar įmanoma automobilį išsinuomoti Italijoje, o priduoti Ispanijoje?

A.Chocianas:

Taip, tai įmanoma. Automobilių paieškos formoje pažymėkite langelį Kita grąžinimo vieta? ir aktyvuotame grąžinimo vietos lauke įveskite norimą miestą. Užsakymų sistema pateiks galimus nuomos variantus.

Gediminas   2010-05-10, 0:20

Kažkodėl užsakant išmeta lentelę, kurioje parašyta, kad negali aptarnauti mano kortelės... Kortelėje yra pakankama suma rezervavimui. Negi netinka VISA kreditinė Swedbanko kortelė?

A.Chocianas:

Swedbanko VISA tinka. Patikrinkite, ar teisingai suvedėte duomenis:
1. Kortelės numerį reikia įvesti be tarpų;
2. Kortelės savininko vardą ir pavardę reikia įvesti nenaudojant lietuviškų raidžių;
3. Būtina teisingai įrašyti patvirtinimo kodą (CVV) - tris paskutinius skaičius, esančius kitoje kortelės pusėje;
4. Įsitikinkite, ar Jūsų kortelė yra aktyvuota pirkimui internetu. Swedbank VISA kortelės savininkas gali pats ją aktyvuoti per internetinės bankininkystės svetainę.
Jei duomenys suvesti teisingai, o Jūsų kortelė - galiojanti, sistema priims apmokėjimą.

Gediminas   2010-05-08, 21:50

Ar padarius užsakymą bus nurodytas nuomos firmos telefonas? Ar kaip kitaip jį sužinoti?

A.Chocianas:

Taip, vaučeryje yra nurodyta konkreti nuomos kompanija, į kurią turėsite kreiptis, kad pasiimti automobilį. Taip pat vaučeryje nurodyti ir tos kompanijos kontaktai.

Gediminas   2010-05-08, 16:19

Dabar Ispanijoje uždaromi oro uostai. Jei užrezervuosiu automobilį, o tuo laiku dėl ugnikalnio ar kitų oro sąlygų lėktuvas neatskris, tai kaip bus su užsakymu? Ar galės atidėti kitai dienai kai lėktuvai skraidys? Ar užsakant užšaldytieji apie 30 eurų pradings?

A.Chocianas:

Darant rezervaciją galioja bendrosios CarTrawler užsakymo atšaukimo sąlygos. Per oro uostų krizę balandžio mėn. viduryje, susidarius ekstremalioms sąlygoms, buvo kompensuojami visi pinigai ir už užsakymus, atšauktus paskutinę minutę. Sprendimą kada ir kokiomis aplinkybėmis bus nepaisoma nustatytų sąlygų, nustato tik pats brokeris.

Jei dėl blogų oro sąlygų reisas yra atidedamas iki kito konkretaus laiko, nuomos kompanija pagal turimą skrydžio numerį mato, kodėl klientas vėluoja atvykti ir kada jis atvyks, todėl užsakymas galioja.

Jei matote, kad laiku išskristi nepavyksta, bet planuojate išvykti kitą dieną, užsakymą galima perkelti. Tai būtina padaryti kaip galima anksčiau iki nuomos pradžios. Pakeitimai nieko nekainuoja ir yra atliekami greičiausiai, jei daromi telefonu. Pakeitimai prasidėjus užsakyme nurodytam nuomos laikui - nebepriimami, o sumokėtas dalinis mokėjimas - nebegrąžinamas.

Gediminas   2010-05-06, 22:50

Jei pažymėsiu grąžinimą 8 val. ryte, o norėsiu grąžint anksčiau, t.y. 6 val, tai tas Out of hours return fee mokestis bus priskaičiuotas? 8:40 jau kyla lėktuvas.

A.Chocianas:

Papildomi mokesčiai yra skaičiuojami pagal faktą, o ne pagal užsakymą. Geriausia yra neklaidinti nuomos kompanijos, nes ji planuoja savo parką, o kelių valandų skirtumas tam gali turėti nemažos įtakos. Pvz., jei tas pats automobilis būtų vienintelis laisvas ir jau užsakytas 8.00 val. ryto kitam klientui, o Jūs nurodysite, kad tuomet jį tik planuojate grąžinti, greičiausiai, tokio užsakymo Jums net nepatvirtins.

Iš kitos pusės, mokestis imamas, tik tada kai automobilį priima nuomos agentas, tai jei neįspėsite apie ankstyvą grąžinimą, 6 val. Jūsų niekas oro uoste nelauks. Jūs tiesiog neturėsite kam perduoti automobilį.

Jei užsakyme nurodysite grąžinimą 8 val., o pasiimdami automobilį informuosite, kad grąžinsite jį 6 val., jei tai mokama, mokestis bus vis tiek priskaičiuotas.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška