Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 86 iš 94.
Milda   2010-05-05, 12:04

Ar įmanoma išsinuomoti automobilį, jei vairuotojo pažymėjimą turiu mažiau nei vieneri metai? Ačiū.

A.Chocianas:

Minimalus vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikotarpis - ne mažiau kaip vieneri metai (ir tai tik kai kuriose šalyse). O turint mažiau nei 2 metus stažo, nuomotis galima tik su kai kuriais apribojimais - mažus automobilius, kartais perkant papildomus draudimus bei mokant už jauną vairuotojo amžių. Deja, jei Jūsų vairuotojo pažymėjimas negalioja net metų, automobilio Jums niekas nenuomos.

Gediminas   2010-05-04, 23:45

"Out of hours return fee" - į nuomos kainą neįskaičiuota. Kas tai? Koks gali būti "grąžinimo nedarbo laiku" mokestis? Ar galima grąžinti automobilį keletą valandų anksčiau negu sutarta? Jei grąžinsiu automobilį ne po 11 parų (kaip bus sutarta), o pvz., po 12 parų, tai kokios sankcijos, kokie papildomi mokesčiai, bauda, ar kas? Dėkoju už Jūsų atsakymus.

A.Chocianas:

Jei Jūsų pasirinktas automobilio paėmimo arba grąžinimo laikas yra nuomos kompanijos nedarbo metu, gali būti taikomas papildomas mokestis, kuris, šiuo atveju, nėra įskaičiuotas į pateikiamą kainą. Mokestis už grąžinimą nedarbo metu yra visada taikomas nuomos punktuose, esančiuose miesto centre, tačiau oro uostuose šį mokestį ima ne visos kompanijos, nes grąžinimui dažniausiai yra naudojami "key-box"'ai, kuriuose reikia išskrendant palikti raktus, o nuomos agentas(kurio nedarbo valandas ir apmoka šis mokestis) grąžinime nedalyvauja.

Mokesčio dydis yra skirtingas skirtingose nuomos kompanijose. Kad jį patikslinti, atsiųskite mums el. paštu informaciją apie savo nuomą (datas, laikus, pasirinktą automobilį bei sistemos siūlomą kainą) ir mes galėsime, susisiekę su brokeriu, pateikti tikslius įkainius.

Jei grąžinsite automobilį anksčiau sutarto laiko - nieko bloga. Tačiau jei vėluosite grąžinti, nors ir pusvalandžiu, greičiausiai bus priskaičiuota dar viena papildoma para ir ne pačiu palankiausiu tarifu. Jei planuojate užlaikyti automobilį ilgiau nei parai, nei nurodyta Jūsų nuomos sutartyje, apie tai privalote iš anksto pranešti nuomos kompanijai. Jei to nepadarysite, nuomos kompanija gali kreiptis į policiją dėl automobilio vagystės - tuomet nemalonumų jau neišvengsite. Bet kuriuo atveju, jei matote, kad vėluojate grąžinti automobilį, būtinai paskambinkite ir informuokite apie tai nuomos kompaniją iš anksto. Labai tikėtina, kad Jūsų automobilis yra rezervuotas kitam klientui ir Jūsų vėlavimas gali sukelti ištisą virtinę nesusipratimų. Jūs juk nenorėtumėte atvykęs į oro uostą sužinoti, kad Jums rezervuotas automobilis dar negrąžintas, tiesa? :)

Gediminas   2010-05-04, 23:36

Dar norėjau paklausti, ar nepilnai 6 metukų vaikui yra būtina vaikiška kėdutė?

A.Chocianas:

Ispanijoje vaikiška kėdutė yra privaloma vežant vaikus iki 3 metų. Toliau jau turėtumėte patys nuspręsti, ar Jūsų vaikui ji reikalinga. Jei vaikas pakankamai didelis, kad prisegus paprastu saugos diržu, šis neina per kaklą, papildoma įranga nėra būtina. Kitu atveju, reikėtų užsisakyti kėdutę be atlošo (paaukštinimą).

Gediminas   2010-05-04, 22:21

Įdomu, kodėl yra du pasirinkimai: Gironos oro uostas ir Gironos Costa Brava oro uostas užsisakant automobilį? :) Ar Ispanijoje Gironos oro uostas ir Gironos Costa Brava oro uostas - tai tas pats oro uostas ar skirtingos vietos?

A.Chocianas:

Tai tas pats oro uostas - GRO. Girona-Costa Brava - tai jo pilnas pavadinimas pagal regioną, kuriame jis yra. Sistemoje yra pateikti abu pasirinkimai, beje, pateikiantys vienodus automobilių pasiūlymus, tik todėl, kad vieni klientai šio oro uosto ieško kaip Costa Brava, o kiti tiesiog kaip Girona oro uosto.

Jonas   2010-05-04, 22:07

Sveiki, koks gali būti depozitas Portugalijoje nuomojantis mažą, ekonominės klasės automobilį, jeigu frančizės draudimas pirktas iš kitos kompanijos, o frančizė - 750 EUR? Nuomos laikotarpis 6 d., kaina 90 EUR.

A.Chocianas:

Jei frančizės draudimas įsigytas iš trečios šalies, o ne iš pačios nuomos kompanijos, kurioje Portugalijoje imsite automobilį, tuomet kortelėje šaldomas užstatas turėtų būti frančizės dydžio, Jūsų atveju - 750 EUR.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška