Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 464.  Puslapis 86 iš 93.
Gediminas   2010-05-04, 22:21

Įdomu, kodėl yra du pasirinkimai: Gironos oro uostas ir Gironos Costa Brava oro uostas užsisakant automobilį? :) Ar Ispanijoje Gironos oro uostas ir Gironos Costa Brava oro uostas - tai tas pats oro uostas ar skirtingos vietos?

A.Chocianas:

Tai tas pats oro uostas - GRO. Girona-Costa Brava - tai jo pilnas pavadinimas pagal regioną, kuriame jis yra. Sistemoje yra pateikti abu pasirinkimai, beje, pateikiantys vienodus automobilių pasiūlymus, tik todėl, kad vieni klientai šio oro uosto ieško kaip Costa Brava, o kiti tiesiog kaip Girona oro uosto.

Jonas   2010-05-04, 22:07

Sveiki, koks gali būti depozitas Portugalijoje nuomojantis mažą, ekonominės klasės automobilį, jeigu frančizės draudimas pirktas iš kitos kompanijos, o frančizė - 750 EUR? Nuomos laikotarpis 6 d., kaina 90 EUR.

A.Chocianas:

Jei frančizės draudimas įsigytas iš trečios šalies, o ne iš pačios nuomos kompanijos, kurioje Portugalijoje imsite automobilį, tuomet kortelėje šaldomas užstatas turėtų būti frančizės dydžio, Jūsų atveju - 750 EUR.

Gediminas   2010-05-04, 0:06

Gal galėtumėte tiksliau paaiškinti ką reiškia pvz.:"Stiklo/Padangų draudimas: Minimum 20 EUR Maximum 36 EUR be PVM" Čia tokio draudimo kaina už parą ar už visą nuomos laikotarpį? Prie jos dar reikia pridėti 16 procentų?

A.Chocianas:

Stiklo/Padangų draudimas: Minimum 20 EUR Maximum 36 EUR be PVM reiškia, kad 1-7 dienų nuomoms yra taikomas 20 EUR + 16% (PVM) mokestis, o 8 dienų ir ilgesnėms nuomoms - 36 EUR + 16% (PVM) mokestis. Tai įkainis visam nuomos laikotarpiui.

Rima   2010-05-03, 20:03

Sveiki, naudojausi jūsų kompanijos paslaugomis Latvijoje. Deja, liko neaišku - kodėl nuomos sutartyje atsiranda papildomas LV sienos kirtimo mokestis (beje, nemažas)? Automobiliu naudojausi tik Latvijoje ir Lietuvoje.

A.Chocianas:

Latvijos nuomos kompanija Car4rent, įvedusi sienos kirtimo mokestį (5 LVL/dieną), apie tai nepranešė brokeriui CarTrawler ir nenurodė jam apie naujų sąlygų atsiradimą, ko pasekoje klientai, užsisakę per CarTrawler automobilį ir atsiėmę jį šioje nuomos kompanijoje, susidūrė su papildomu mokėjimu, apie kurį nebuvo iš anksto informuoti. Po to, kai šis faktas iškilo į viešumą, Car4Rent laikinai nustojo taikyti šį mokestį.

InstantCars.eu vardu, atsiprašome savo klientų, kuriems teko susidurti su šia problema ir tikimės, kad ateityje panašūs atvejai nebepasikartos.


Papildymas 2010-12-01: Šiuo metu Car4Rent vėl pradėjo taikyti 5 LVL/dieną mokestį, išvykstantiems iš Latvijos klientams.

Andrius   2010-04-28, 16:24

Ačiū už atsakymą į anskčiau pateiktą klausimą. Į galva šovė dar vienas klausimas. Tarkim, išsinuomoju automobilį mėnesiui, bet pirmąją dieną automobilis sugenda (tarkim, didelis variklio defektas) arba patenku į avariją. Automobilis nepataisomas. Ar gausiu kitą automobilį? Ar tai priklauso nuo brokerio ir/arba nuomos kompanijos? Taip pat jeigu automobilis pataisomas ar man tektų laukti ar iškart gaučiau kitą? Suprantu, kiekviena kompanija, greičiausiai, turi savo politiką ir tai nurodo nuomos sutartyje, bet kokios Jūsų patirtys šiais klausimais? Ačiū, Andrius.

A.Chocianas:

Automobiliui sugedus nepataisomai, visuomet suteikiamas pakaitinis automobilis. Keitimas daromas ir tuomet, jei remontas, atsiradus gedimui ne dėl kliento kaltės, trunka ilgiau nei kelios valandos. Jei defektas yra nežymus ir jis neturi įtakos tolimesniam automobilio eksploatavimui (pvz., įlenktos durelės), nuomos kompanija automobilio nekeis.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška