Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 86 iš 94.
Gediminas   2010-05-08, 21:50

Ar padarius užsakymą bus nurodytas nuomos firmos telefonas? Ar kaip kitaip jį sužinoti?

A.Chocianas:

Taip, vaučeryje yra nurodyta konkreti nuomos kompanija, į kurią turėsite kreiptis, kad pasiimti automobilį. Taip pat vaučeryje nurodyti ir tos kompanijos kontaktai.

Gediminas   2010-05-08, 16:19

Dabar Ispanijoje uždaromi oro uostai. Jei užrezervuosiu automobilį, o tuo laiku dėl ugnikalnio ar kitų oro sąlygų lėktuvas neatskris, tai kaip bus su užsakymu? Ar galės atidėti kitai dienai kai lėktuvai skraidys? Ar užsakant užšaldytieji apie 30 eurų pradings?

A.Chocianas:

Darant rezervaciją galioja bendrosios CarTrawler užsakymo atšaukimo sąlygos. Per oro uostų krizę balandžio mėn. viduryje, susidarius ekstremalioms sąlygoms, buvo kompensuojami visi pinigai ir už užsakymus, atšauktus paskutinę minutę. Sprendimą kada ir kokiomis aplinkybėmis bus nepaisoma nustatytų sąlygų, nustato tik pats brokeris.

Jei dėl blogų oro sąlygų reisas yra atidedamas iki kito konkretaus laiko, nuomos kompanija pagal turimą skrydžio numerį mato, kodėl klientas vėluoja atvykti ir kada jis atvyks, todėl užsakymas galioja.

Jei matote, kad laiku išskristi nepavyksta, bet planuojate išvykti kitą dieną, užsakymą galima perkelti. Tai būtina padaryti kaip galima anksčiau iki nuomos pradžios. Pakeitimai nieko nekainuoja ir yra atliekami greičiausiai, jei daromi telefonu. Pakeitimai prasidėjus užsakyme nurodytam nuomos laikui - nebepriimami, o sumokėtas dalinis mokėjimas - nebegrąžinamas.

Gediminas   2010-05-06, 22:50

Jei pažymėsiu grąžinimą 8 val. ryte, o norėsiu grąžint anksčiau, t.y. 6 val, tai tas Out of hours return fee mokestis bus priskaičiuotas? 8:40 jau kyla lėktuvas.

A.Chocianas:

Papildomi mokesčiai yra skaičiuojami pagal faktą, o ne pagal užsakymą. Geriausia yra neklaidinti nuomos kompanijos, nes ji planuoja savo parką, o kelių valandų skirtumas tam gali turėti nemažos įtakos. Pvz., jei tas pats automobilis būtų vienintelis laisvas ir jau užsakytas 8.00 val. ryto kitam klientui, o Jūs nurodysite, kad tuomet jį tik planuojate grąžinti, greičiausiai, tokio užsakymo Jums net nepatvirtins.

Iš kitos pusės, mokestis imamas, tik tada kai automobilį priima nuomos agentas, tai jei neįspėsite apie ankstyvą grąžinimą, 6 val. Jūsų niekas oro uoste nelauks. Jūs tiesiog neturėsite kam perduoti automobilį.

Jei užsakyme nurodysite grąžinimą 8 val., o pasiimdami automobilį informuosite, kad grąžinsite jį 6 val., jei tai mokama, mokestis bus vis tiek priskaičiuotas.

Milda   2010-05-05, 12:04

Ar įmanoma išsinuomoti automobilį, jei vairuotojo pažymėjimą turiu mažiau nei vieneri metai? Ačiū.

A.Chocianas:

Minimalus vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikotarpis - ne mažiau kaip vieneri metai (ir tai tik kai kuriose šalyse). O turint mažiau nei 2 metus stažo, nuomotis galima tik su kai kuriais apribojimais - mažus automobilius, kartais perkant papildomus draudimus bei mokant už jauną vairuotojo amžių. Deja, jei Jūsų vairuotojo pažymėjimas negalioja net metų, automobilio Jums niekas nenuomos.

Gediminas   2010-05-04, 23:45

"Out of hours return fee" - į nuomos kainą neįskaičiuota. Kas tai? Koks gali būti "grąžinimo nedarbo laiku" mokestis? Ar galima grąžinti automobilį keletą valandų anksčiau negu sutarta? Jei grąžinsiu automobilį ne po 11 parų (kaip bus sutarta), o pvz., po 12 parų, tai kokios sankcijos, kokie papildomi mokesčiai, bauda, ar kas? Dėkoju už Jūsų atsakymus.

A.Chocianas:

Jei Jūsų pasirinktas automobilio paėmimo arba grąžinimo laikas yra nuomos kompanijos nedarbo metu, gali būti taikomas papildomas mokestis, kuris, šiuo atveju, nėra įskaičiuotas į pateikiamą kainą. Mokestis už grąžinimą nedarbo metu yra visada taikomas nuomos punktuose, esančiuose miesto centre, tačiau oro uostuose šį mokestį ima ne visos kompanijos, nes grąžinimui dažniausiai yra naudojami "key-box"'ai, kuriuose reikia išskrendant palikti raktus, o nuomos agentas(kurio nedarbo valandas ir apmoka šis mokestis) grąžinime nedalyvauja.

Mokesčio dydis yra skirtingas skirtingose nuomos kompanijose. Kad jį patikslinti, atsiųskite mums el. paštu informaciją apie savo nuomą (datas, laikus, pasirinktą automobilį bei sistemos siūlomą kainą) ir mes galėsime, susisiekę su brokeriu, pateikti tikslius įkainius.

Jei grąžinsite automobilį anksčiau sutarto laiko - nieko bloga. Tačiau jei vėluosite grąžinti, nors ir pusvalandžiu, greičiausiai bus priskaičiuota dar viena papildoma para ir ne pačiu palankiausiu tarifu. Jei planuojate užlaikyti automobilį ilgiau nei parai, nei nurodyta Jūsų nuomos sutartyje, apie tai privalote iš anksto pranešti nuomos kompanijai. Jei to nepadarysite, nuomos kompanija gali kreiptis į policiją dėl automobilio vagystės - tuomet nemalonumų jau neišvengsite. Bet kuriuo atveju, jei matote, kad vėluojate grąžinti automobilį, būtinai paskambinkite ir informuokite apie tai nuomos kompaniją iš anksto. Labai tikėtina, kad Jūsų automobilis yra rezervuotas kitam klientui ir Jūsų vėlavimas gali sukelti ištisą virtinę nesusipratimų. Jūs juk nenorėtumėte atvykęs į oro uostą sužinoti, kad Jums rezervuotas automobilis dar negrąžintas, tiesa? :)

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška