Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 87 iš 94.
Gediminas   2010-05-04, 0:06

Gal galėtumėte tiksliau paaiškinti ką reiškia pvz.:"Stiklo/Padangų draudimas: Minimum 20 EUR Maximum 36 EUR be PVM" Čia tokio draudimo kaina už parą ar už visą nuomos laikotarpį? Prie jos dar reikia pridėti 16 procentų?

A.Chocianas:

Stiklo/Padangų draudimas: Minimum 20 EUR Maximum 36 EUR be PVM reiškia, kad 1-7 dienų nuomoms yra taikomas 20 EUR + 16% (PVM) mokestis, o 8 dienų ir ilgesnėms nuomoms - 36 EUR + 16% (PVM) mokestis. Tai įkainis visam nuomos laikotarpiui.

Rima   2010-05-03, 20:03

Sveiki, naudojausi jūsų kompanijos paslaugomis Latvijoje. Deja, liko neaišku - kodėl nuomos sutartyje atsiranda papildomas LV sienos kirtimo mokestis (beje, nemažas)? Automobiliu naudojausi tik Latvijoje ir Lietuvoje.

A.Chocianas:

Latvijos nuomos kompanija Car4rent, įvedusi sienos kirtimo mokestį (5 LVL/dieną), apie tai nepranešė brokeriui CarTrawler ir nenurodė jam apie naujų sąlygų atsiradimą, ko pasekoje klientai, užsisakę per CarTrawler automobilį ir atsiėmę jį šioje nuomos kompanijoje, susidūrė su papildomu mokėjimu, apie kurį nebuvo iš anksto informuoti. Po to, kai šis faktas iškilo į viešumą, Car4Rent laikinai nustojo taikyti šį mokestį.

InstantCars.eu vardu, atsiprašome savo klientų, kuriems teko susidurti su šia problema ir tikimės, kad ateityje panašūs atvejai nebepasikartos.


Papildymas 2010-12-01: Šiuo metu Car4Rent vėl pradėjo taikyti 5 LVL/dieną mokestį, išvykstantiems iš Latvijos klientams.

Andrius   2010-04-28, 16:24

Ačiū už atsakymą į anskčiau pateiktą klausimą. Į galva šovė dar vienas klausimas. Tarkim, išsinuomoju automobilį mėnesiui, bet pirmąją dieną automobilis sugenda (tarkim, didelis variklio defektas) arba patenku į avariją. Automobilis nepataisomas. Ar gausiu kitą automobilį? Ar tai priklauso nuo brokerio ir/arba nuomos kompanijos? Taip pat jeigu automobilis pataisomas ar man tektų laukti ar iškart gaučiau kitą? Suprantu, kiekviena kompanija, greičiausiai, turi savo politiką ir tai nurodo nuomos sutartyje, bet kokios Jūsų patirtys šiais klausimais? Ačiū, Andrius.

A.Chocianas:

Automobiliui sugedus nepataisomai, visuomet suteikiamas pakaitinis automobilis. Keitimas daromas ir tuomet, jei remontas, atsiradus gedimui ne dėl kliento kaltės, trunka ilgiau nei kelios valandos. Jei defektas yra nežymus ir jis neturi įtakos tolimesniam automobilio eksploatavimui (pvz., įlenktos durelės), nuomos kompanija automobilio nekeis.

Tomas   2010-04-23, 20:08

Sveiki, kokios klasės rekomenduotumėte automobilį. 2 suaugę plius vaikas. Tačiau turėsime vieną labai didelį lagaminą ir porą nedidelių. Ar į eko klasės įsitalpintume? Bei norėtume keturdurio. Automobilio ieškome Milane porai savaičių.

A.Chocianas:

Sunku teisingai patarti, kadangi galima įvairiai traktuoti "labai didelį" lagaminą. Tiesą sakant, ekonominės klasės automobilio bagažinė pritaikyta 2-3 ne patiems didžiausiems lagaminams. Vienas ypatingai didelis gali užimti 2/3 bagažinės, tačiau kiti lagaminai dėl savo gabaritų gali nebetilpti. Todėl siūlytume rinktis kompakto klasę, kad netektų daiktų dėti šalia vaiko ant galinės sėdynės - tai nėra labai saugu.

Justinas   2010-04-11, 21:58

Laba diena, ar yra galimybė išsinuomoti automobilį Briuselyje, o grąžinti Amsterdame (t.y kt. šalyje)?

A.Chocianas:

Taip, tai įmanoma. Automobilių paieškos formoje pažymėkite langelį Kita grąžinimo vieta? ir aktyvuotame grąžinimo vietos lauke įveskite norimą miestą. Užsakymų sistema pateiks galimus nuomos variantus.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška