Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 486.  Puslapis 9 iš 98.
Marius   2016-03-07, 21:30

Laba diena, ketiname nuomotis automobilį Lanzarotėje (Ispanija), jūsų sistema rodo automobilio nuomos kainą ir pasiimant 23:30 (būtent tada atskrenda lėktuvas iš Madrido). Tai ar galima tikėtis, kad tada bus atiduotas automobilis? Ar tikrai dar būna tokiu metu dirbančių nuomos punktų? Ačiū.

A.Chocianas:

Nuomos punktai tokiu metu, žinoma, nedirba, nebent nuomos kompanija turi išankstinį užsakymą. Tuomet klientai, užsisakę automobilį iš anksto ir atvykstantys nedarbo metu, yra aptarnaujami. Cartrawler sistema, įdiegta mūsų svetainėje, atliekant paiešką nedarbo laikui, pateikia pasiūlymus tik tų nuomos kompanijų, kurios tokiu metu aptarnauja klientus pagal išankstinius užsakymus. Taigi, galite drąsiai rezervuoti automobilį, Jūsų lauks atvykstant ir 23:30.
Svarbu: užsakydami automobilį tokiam laikui, privalote nurodyti teisingą savo skrydžio numerį (žr. tinklaraštį).

Remigijus   2016-03-05, 14:14

Laba diena. Noriu birželio 19-29 išsinuomot auto Sicilijoje, šiandien pažiūrėjau - pigiausia kompanija Target. Kada geriausiai būtų nuomuotis, ar šiaip sekti kainas ir griebti. Dar norėčiau pilno draudimo, kad nebūtų problemų, ar galima internetu užsisakyti, ar vietoje pirkt. Kiek tas maždaug kainuotų. Ir ar imant pilną draudimą reikalingas užstatas. Ačiū.

A.Chocianas:

Birželiui jau dabar galite užsisakinėti automobilį, jei tik tinka kaina ir sąlygos. Apie nuomą Italijoje, draudimus ir užstatus ten pasiskaitykite tinklaraštyje, nesinori apie tai vėl kartotis. Straipsnis, tiesa, rašytas prieš du metus, bet niekas ten nepasikeitę, tik gal užstatai (draudiminės frančizės) dabar yra dar didesni.

Lina   2016-02-29, 11:57

Laba diena, ar norint vairuoti Turkijoje reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas? Kur galima rasti šalių sąrašą, kuriose galioja/negalioja teisės, išduotos Europos Sąjungoje? Ačiū.

A.Chocianas:

Ne, Turkijoje tarptautinio pažymėjimo nereikia, o tokio sąrašo, deja, nėra.

Kristina   2016-02-25, 23:43

Sveiki, kokia kortele galima sumokėti už užstatą - tik kreditine, ar debetine, ar grynais? Ačiū.

A.Chocianas:

Kristina, atsakymą rasite mano tinklaraštyje. Beje, ten yra ir daugiau straipsnių apmokėjimo už nuomą tema.

Valdas   2016-02-15, 19:33

Sveiki, noriu paklausti ar su Ispanijoje išnuomotu automobiliu galima važiuoti į Portugaliją? Ar yra kokiu apribojimų ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Ačiū.

A.Chocianas:

Dauguma (ne visos) nuomos kompanijų leidžia važiuoti į Portugaliją. Taip pat dauguma iš jų (vėlgi, ne visos) ima už tai papildomą mokestį. Kadangi visų nuomos kompanijų sąlygos skiriasi, rinkdamiesi automobilį turite atidžiai paskaityti pasirinkto varianto nuomos sąlygas (žr. Svarbi informacija -> Automobilis -> Keliavimo apribojimai.) Ten dažniausiai pateikta labai konkreti informacija.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška