Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 9 iš 95.
Neringa   2015-10-26, 9:21

Norėtume išsinuomot nedidelį automobilį Bergamo oro uoste gruodžio 6-9 dienomis. Ar patartumėte rezervuotis automobilį iš anksto, ar jau nuvykus į oro uostą? Jei iš anksto, tai kur būtų pigiau, tiesiai nuomotojų tinklapyje ar per lietuvių tarpininkus? Taip pat domina ir depozito suma. Ar yra kompanijų, neįšaldančių didelės pinigų sumos. Į kurias jų būtų naudingiausia kreiptis?

A.Chocianas:

Automobilį geriausia užsisakyti iš anksto internetu. Pigiausia tai daryti per brokerius, o ne tiesiai per pačias nuomos kompanijas. Rekomenduoju Jums tai daryti per mūsų svetainę. Užstatas mažiausias bus jei nuomos kompanijoje pirksite papildomą draudimą, kuris greičiausiai kainuos daugiau nei pati nuoma. Apie nuomos Italijoje niuansus skaitykite mūsų tinklaraštyje.

Jurgita   2015-10-21, 1:46

Norime išsinuomoti pigiausią penkių durų automobilį Romos Termini stotyje dviem dienoms (spalio 31 (šeštadienis) - lapkričio 2 (pirmadienis). Ką rekomenduotumėte, jei nenorime užšaldyti didelio depozito? Ar imant full draudima vietoje jis sumažėtų ir kurioje firmoje būtų mažiausias? Auto reikia kuo anksčiau ryte - ar Termini yra kas dirba nuo 7, vėliausiai - nuo 8? Ačiū.

A.Chocianas:

Rinkitės iš Avis arba Budget variantų ir pirkite frančizės draudimą vietoje, o ne internetu. Jis nepigus, papildomai kainuos apie 60 EUR 2 dienom, tačiau užstatas bus minimalus - iki 100 EUR. Avis/Budget prie Termini stoties šeštadieniais dirba nuo 08:00 val.

Natalija   2015-10-18, 12:08

Ar tiesa, kad pvz. nuomojant automobilį autounion nusipirkus vietoje pilną draudimą (FDW) depozito iš vis nebus?

A.Chocianas:

Taip, jei kalba eina apie AutoUnion, tai tiesa, tačiau kreditinė kortelė vis tiek būtina draudimui apmokėti.

Natalija   2015-10-16, 19:23

Sveiki, ruošiuosi išsinuomoti automobilį Atėnuose, vienai parai. Gal galit pasiūlyti nuomos firmų, kuriose būtų galima išvengti depozito? Arba kad jis neviršytų maždaug 100 eurų.

A.Chocianas:

Rinkitės iš Avis, Budget ar AutoUnion pasiūlymų. Vietoje (ne internetu) papildomai nusipirkite pilną draudimo paketą, tuomet užstatas neviršys 100 EUR.

Klausimo žymos

Rolandas   2015-09-17, 15:02

Noriu paklausti, jei nuomos kompanija (Sixt, Romoje) nuskaičiavo nuo kreditinės 40 eurų (greičiausiai už kokį tai kelių taisyklių pažeidimą) administracinį mokestį, kada turėčiau gauti laišką dėl baudos, nes jau antra savaitė baigiasi, o nieko negaunu.

A.Chocianas:

Šis klausimas gal labiau skirtas pašto tarnybai. Jei nuomos sutartyje nurodytas teisingas adresas, kurį nuomos kompanija perduoda policijai, maždaug per kelias savaites ir atkeliauja jų laiškas.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška