Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 468.  Puslapis 9 iš 94.
Žilvinas   2015-09-09, 9:55

Labas. Ar punktas: "Vairuotojo ir keleivių draudimas: 4.4 EUR per dieną Su 21% PVM" yra privalomas, ar opcija?

A.Chocianas:

Tai PAI (Personal Accident Insurance) draudimas, jis nėra privalomas ir net, sakyčiau, nereikalingas, jei turite kelionės draudimą.

Virginija   2015-08-30, 20:12

Ar nuomojantis automobilį, būtina kreditinė kortelė? Savo vardu jos neturiu. Yra vyro kreditinė. Ar ja būtų galima pasinaudoti? Jei taip, kokius papildomus dokumentus reikėtų pateikti? Automobilį ketinu nuomotis Faro aerouoste Portugalijoje. Ačiū.

A.Chocianas:

Atsakymą rasite mūsų tinklaraštyje. Beje, ten yra ir daugiau naudingos informacijos.

Alvydas   2015-08-29, 19:13

Sveiki, vykstame spalio mėn. į Japoniją, žadėjome nuomotis automobilį, tačiau pažįstami sakė, kad negalioja europinis pažymėjimas, kaip yra iš tiesų. Laukiu atsakymo, iš anksto dėkoju.

A.Chocianas:

Taip, nuomai Japonijoje reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas (TVP), kuris iš esmės yra vairuotojo teisių vertimas į kitas kalbas (tame tarpe ir į japonų). Deja, Lietuvoje niekas tokio neišduoda, todėl galima nebent internetu (idl-iaa.com) įsigyti neoficialų tarptautinį vairuotojo dokumentą, kuris yra TVP atitikmuo, tačiau išduodamas neoficialios institucijos.

Inesa   2015-08-27, 9:14

Sveiki. Noriu nuomuoti automobilį Tenerifėje iš Inter Rent.
1) Ar jų nuomos punktas randasi pačiame oro uoste?
2) Niekur nenurodyta papildomas mokestis / kiek kainuos automobilio paėmimas apie 1 val. nakties, o grąžinimas bus 4:30 val. ryto, ar jų darbo laikas visa para?
3) Kiek pinigu reikia turėti kortelėje, kaip suprantu ta suma kelionės metu bus sustabdyta / rezervuota?
4) Koks kuro administravimo mokestis?
5) Inter Rent Tenerifeje, koks jų darbo laikas?
Ačiū.

A.Chocianas:

1) Taip nuomos punktas yra pačiame oro uoste.
2) Papildomas mokestis už nedarbo valandas yra įskaičiuotas į pateikiamą nuomos kainą.
3) Kortelėje turi būti pakankamai pinigų, kad padengtumėte draudiminę išskaitą, kuri nurodyta nuomos sąlygose, punkte "Draudimas".
4) Kuro administravimo mokestis 30 EUR + PVM. Tai reiškia, kad nuomos pradžioje sumokėsite už baką kuro + šį mokestį, o nuomos gale Jums kompensuos pinigus už paliktą bake kurą. Daugiau apie kuro politiką skaitykite tinklaraštyje
5) Darbo laikas yra 07:00-00:00. Kadangi Jūsų užsakymas 01:00 val. bus gautas iš anksto, todėl nuomos atstovas tuo metu Jūsų lauks. Užsakyme būtinai nurodykite teisingą savo skrydžio numerį. Grąžinimas nedarbo laiku: pastatysite automobilį į kompanijos parkavimo vietą, raktus su automobilio dokumentais įmesite į specialią dėžutę.

Veronika   2015-08-26, 21:29

Sveiki, norėjau pasiteirauti, koki užstatą šaldo AVIS kompanija už ekonominės klasės automobilį? Ir kiek kainuoja pilnas draudimas, perkant jį, atvykus į Romą AVIS kompanijoje?

A.Chocianas:

Mes nežinome, kokį užstatą šaldys Avis Jūsų užsakymo atveju. Atsiųskite užsakymo (jei jis darytas per mūsų svetainę) numerį ir mes tai patikslinsime. Iš kitos pusės, jei pirksite papildomą draudimą ten vietoje, jis Jums kainuos apie 28 EUR/dieną ir užstatas tuomet bus tik už baką kuro (maždaug 100 EUR ribose).

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška