Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 90 iš 94.
Monika   2010-02-19, 9:30

Ar tikrai galėsime paimti automobilį Gironos oro uoste (kaip užsakėme), ar reikės dar kur nors važiuoti jo pasiimti? Noriu pasitikslinti, ar tikrai grąžinti automobilį galima tuščiu baku (taip skelbia informacija "kainos paaiškinime")?

A.Chocianas:

Visos nuomos kompanijos Gironos oro uoste yra išsidėsčiusios atvykimo salėje. Jei Jūsų nuomos kompanija bus kitoje oro uosto vietoje, tuomet vaučeryje nurodyta, kaip ją surasti.

Kuras: paimamas pilnas, grąžinamas tuščias. Šiuo atveju kuro bakas nėra įskaičiuotas į kainą. Tai reiškia, kad už kuro baką reikia sumokėti papildomai nuomos pradžioje ir grąžinti automobilį reikia tuščiu baku. Svarbu žinoti, kad pinigai, sumokėti už kurą nuomos pradžioje, nėra kompensuojami, jei automobilis grąžinamas ne tuščiu baku. Geresnis variantas visuomet yra paėmimas pilnu baku ir grąžinimas pilnu baku.

Mindaugas   2010-02-17, 23:04

Sveiki, vasarą kartu su draugais planuojame vykti į Ispaniją. Planuojame nuomotis du automobilius - vieną visam kelionės periodui - 11d, kitą - vienai dienai nuvažiuoti ir vienai dienai - grįžti. Ar galima tikėtis nuolaidų? Ar automobilį (-ius) galės vairuoti ne juos nuomavęs žmogus?

A.Chocianas:

Reikia paminėti, kad automobilių nuomos brokeriai nuolaidų nesiūlo dėl vienos priežasties - jie iš karto yra suderėję su nuomos kompanijomis, su kuriomis bendradarbiauja, pačias geriausias kainas. Tokių kainų patys klientai negalėtų išsireikalauti, jeigu kreiptųsi į šias nuomos kompanijas tiesiogiai. Kodėl taip yra? Todėl, kad per brokerius automobilius užsisako daugybė žmonių, ir būtent per juos nuomos kompanijos gauna didžiulius klientų srautus. Atitinkamai, kainas brokeriai gauna su nerealiomis nuolaidomis, kurios, savo ruožtu, jau yra taikomos brokerių pateikiamuose pasiūlymuose.

Automobilį, ypač vasarai, rekomenduojame užsisakyti iš anksto, kadangi artėjant sezonui, nuomos kompanijos kainas kelia, atitinkamai ir brokerių siūloma nuoma brangsta. Taigi, kai tik turėsite tikslius savo kelionės planus, nedelskite su automobilio nuomos užsakymu.

Dėl vairuotojų. Išsinuomotus automobilius gali vairuoti asmenys, kurie atitinka keliamus reikalavimus amžiui, vairavimo stažui ir yra įtraukti į konkretaus automobilio nuomos sutartį kaip papildomi vairuotojai. Papildomo vairuotojo įtraukimas į nuomos sutartį, paprastai, yra mokamas (įkainiai nurodomi nuomos sąlygose). Taigi, jei planuojate, kad automobilį vairuos tik vienas asmuo, geriausia būtų, kad jis ir būtų pagrindiniu nuomininku. Tiesa, tuomet jis turės pateikti savo kreditinę kortelę užstatui autorizuoti.

Vladas   2010-01-15, 11:37

Padariau užsakymą. Kaip padaryti pakeitimus? Suklydau rašant laiką.

A.Chocianas:

Pakeitimus galima padaryti apsilankius puslapyje Mano užsakymas -> Pakeisti užsakymą. Tačiau jei paskambinsite mums telefonu +370 653 86008, padėsime pakeitimus atlikti operatyviau.

Jolanta   2009-12-17, 21:54

Sveiki. Kokią kainą norite už nuomą mašinos, bet mums reikia atvežti ją į Oxfordą. Dėkui.

A.Chocianas:

Jei norite užsisakyti automobilio nuomą Oxforde, pasirinkite nuomos vietą - Oxford. Į pateiktas kainas jau yra įskaičiuotas pristatymo/atsiėmimo mokestis, taigi Jūs matysite pilną kainą. Tikslus nuomos punkto Oxforde adresas, kur reikės pasiimti automobilį, priklausys nuo nuomos kompanijos, kurios automobilį Jūs pasirinksite. Padarius užsakymą, jis bus pateiktas Jūsų vaučeryje.

Saulius   2009-11-24, 20:21

Užsisakant automobilį Jūsų firmoje galima atsiskaityti tik kreditine kortele ar tinka ir paprasta?

A.Chocianas:

Užsisakant automobilį per mūsų siūlomą Cartrawler sistemą galima atsiskaityti ir debetine Visa Electron kortele. Ne visos jos turi kortelės patvirtinimo (CVV) numerį, ir tokio numerio neturinčios kortelės, atsiskaitymui internetu netinka. Taip pat, deja, sistemoje nenumatyta ir galimybė sumokėti Maestro kortele. Kad išvengti nesklandumų, rekomenduojame naudotis kreditinėmis Visa arba Mastercard kortelėmis - su jomis niekada nebūna problemų.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška