Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 91 iš 94.
Vladas   2010-01-15, 11:37

Padariau užsakymą. Kaip padaryti pakeitimus? Suklydau rašant laiką.

A.Chocianas:

Pakeitimus galima padaryti apsilankius puslapyje Mano užsakymas -> Pakeisti užsakymą. Tačiau jei paskambinsite mums telefonu +370 653 86008, padėsime pakeitimus atlikti operatyviau.

Jolanta   2009-12-17, 21:54

Sveiki. Kokią kainą norite už nuomą mašinos, bet mums reikia atvežti ją į Oxfordą. Dėkui.

A.Chocianas:

Jei norite užsisakyti automobilio nuomą Oxforde, pasirinkite nuomos vietą - Oxford. Į pateiktas kainas jau yra įskaičiuotas pristatymo/atsiėmimo mokestis, taigi Jūs matysite pilną kainą. Tikslus nuomos punkto Oxforde adresas, kur reikės pasiimti automobilį, priklausys nuo nuomos kompanijos, kurios automobilį Jūs pasirinksite. Padarius užsakymą, jis bus pateiktas Jūsų vaučeryje.

Saulius   2009-11-24, 20:21

Užsisakant automobilį Jūsų firmoje galima atsiskaityti tik kreditine kortele ar tinka ir paprasta?

A.Chocianas:

Užsisakant automobilį per mūsų siūlomą Cartrawler sistemą galima atsiskaityti ir debetine Visa Electron kortele. Ne visos jos turi kortelės patvirtinimo (CVV) numerį, ir tokio numerio neturinčios kortelės, atsiskaitymui internetu netinka. Taip pat, deja, sistemoje nenumatyta ir galimybė sumokėti Maestro kortele. Kad išvengti nesklandumų, rekomenduojame naudotis kreditinėmis Visa arba Mastercard kortelėmis - su jomis niekada nebūna problemų.

Saulius   2009-11-23, 23:34

Sveiki, norėčiau sužinoti ar labai didelis užstatas, nuomojant kompaktinės klasės automobilį?

A.Chocianas:

Jei kalba eina apie nuomą Latvijoje, tai užstatas, priklausomai nuo pasirinkto konkretaus automobilio, bus nuo 150 EUR iki 500 EUR. Orientuotis galite pagal automobilio Nuomos sąlygose nurodytą draudimo avarijos atveju draudiminės išskaitos (frančizės) dydį (žr. skyrelį "Draudimas").

Darius   2009-11-19, 16:40

Kiekvieną dieną ieškant automobilio toje pačioje šalyje, tuo pačiu laikotarpiu, rodomos kas kart skirtingos kainos. Svyruoja nuo 222 EUR iki 231 EUR. Nuo ko tai priklauso?

A.Chocianas:

Nedideli kainos svyravimai, skaičiuojant tą pačią nuomą skirtingomis dienomis, atsiranda dėl kasdieną kintančio valiutos kurso. Jeigu nuomos kompanijos brokeriui yra pateikusios kainas kitokia valiuta nei eurai (o Jūs skaičiuojate būtent eurais) tai dėl valiutos konvertavimo skirtingomis dienomis ir gali atsirasti tam tikri neatitikimai.


Kita galima priežastis - brokeris bendradarbiauja ne su viena, o su daug nuomos kompanijų, nesvarbu, kur ieškotumėte automobilio, todėl skirtingu laiku užsakymų sistemoje gali būti pateikiami skirtingų kompanijų pasiūlymai tai pačiai automobilio grupei. Sistema automatiškai išstato geriausius pagal kainą pasiūlymus.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška