Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 92 iš 94.
Saulius   2009-10-24, 12:14

Sveiki. Norėjau sužinoti, kelintų metų būtų VW Golf? Jei galite, atsakymą siųskite į el. paštą. Ačiū.

A.Chocianas:

Norėtume pažymėti, kad konkretus automobilio modelis nėra garantuojamas. Garantuojama tik automobilio grupė. Taigi, labai tikėtina, kad užsisakę VW Golf, nuomai galite gauti Ford Focus, Opel Astra, Toyota Corolla ar pan. Visi mūsų siūlomų brokerių partneriai - nuomos kompanijos - nuomoja naujausius modelius, taigi, dažniausiai, automobiliai yra iki metų senumo. Tačiau, bet kokiu atveju, jie yra ne senesni nei 2-3 metų.

Kornelija   2009-09-08, 12:46

Norėjau pasiteirauti, rašoma, jog nuomotojas turės turėti kreditinę kortelę, kuria buvo mokėta. Jei asmenys vyksta įmonės vardu, tai ar tiks įmonės vardu išduota kortelė?

A.Chocianas:

Šiaip, pats užsakymo apmokėjimas nėra susijęs su kortele, kurią turi pateikti vairuotojas pasiimdamas automobilį. Ši kortelė reikalinga nuomos kompanijai, kad joje galėtų rezervuoti užstatą. Vairuotojas, pasirašydamas nuomos sutartį, sutinka, kad nuo šios kortelės nuomos kompanija gali nuskaityti pinigus už frančizės dydžio žalą arba žalą padarytą, atstitikus nedraudiminiam įvykiui. Todėl ir turi pateikta kortelė priklausyti vairuotojui. Jeigu tai įmonės kortelė, ji turi būti išduota asmeniui, pasirašančiam nuomos sutartį.

Mindaugas   2009-08-25, 10:02

Ar yra galimybė išsinuomoti automobilį savaitei Atlone prie St Louis, jei man 20 metu? Jei taip, tai kokios sąlygos?

A.Chocianas:

Labai gaila, tačiau užsisakant automobilį JAV per mūsų siūlomas sistemas, minimalus vairuotojo amžius turi būti 21 metai, o vairuotojams iki 25 metų amžiaus yra taikomi papildomi mokesčiai.

Antanas   2009-08-18, 21:47

Jūsų tinklalapyje radau tinkamą sau pasiūlymą, tačiau niekur nerandu Jūsų rekvizitų bei realių įmonės kontaktų. Kitaip tariant - jei sistema nesuveiks (bug'as kokas ar pan.) yra rizika man sumokėti pinigus į sąskaitą ir realaus juridinio asmens net nerasti. Kokiu pagrindu Jūs nieko realaus apie save neskelbiate ir kodėl turėčiau jumis pasitikėti?

A.Chocianas:

InstantCars.eu yra informacinio-konsultacinio pobūdžio svetainė. Tinklalapio tikslas yra supažindinti vartotojus su alternatyviomis automobilių nuomos paslaugų užsakymo užsienyje ir Lietuvoje galimybėmis, suteikti galimybę palyginti skirtingus pasiūlymus ir, pasirinkus tinkamiausią, užsisakyti paslaugą internetu, o taip pat atsakyti į jiems kylančius klausimus, susijusius su automobilių nuoma.

Kitokie rekvizitai, apart el. pašto adreso ir telefono konsultacijoms, nėra pateikiami todėl, kad svetainės valdytojas nėra juridinis asmuo, InstantCars.eu nevykdo jokių finansinių operacijų, o visos atsiskaitymo už paslaugas operacijos yra atliekamos tiesiogiai tarp vartotojo ir jo pasirinkto automobilių nuomos brokerio per pastarojo internetinį puslapį. InstantCars.eu pateikia nuorodas į brokerių rezervacijos sistemas, o visų jų užsakymo formos, kuriose reikalaujami kortelės duomenys, yra saugiuose serveriuose (tai galite patikrinti atkreipdami dėmesį į puslapio, kuriame yra užsakymo forma www adresą).

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti? Jūs neprivalote to daryti. Jūs arba pasitikite, arba ne.

Beje, norime padėkoti už Jūsų klausimą, nes, gali būti, jog jis kyla ne vienam lankytojui.

Valdas   2009-07-24, 2:04

Planuojame Prancūzijoje (Nicos apylinkėse) praleisti savaitę ir mąstome apie auto nuomą. Tačiau automobilio realiai mums reiks ne visas, o keturias dienas, su kelių dienų pertrauka. Taigi, ar geriau automobilį nuomotis visai savaitei, ar dukart po kelias dienas? Ačiū už atsakymą!

A.Chocianas:

Kad tiksliai įvertinti situaciją, reikėtų žinoti kur ir kada planuojate paimti ir grąžinti automobilį abiem atvejais. Teoriškai, paros kaina dviejų ar net keturių parų nuomai yra kur kas didesnė, nei paros kaina, nuomojantis savaitei. O kartais savaitės kaina mažai skiriasi arba visai nesiskiria nuo penkių dienų nuomos kainos.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška