Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 92 iš 94.
Darius   2009-11-13, 13:06

Ar yra garantuojama sumokėta kaina pasiimant automobilį Maroke. Praeitais metais nuomojausi vietoje, tai kaina ten yra labai sąlyginis dalykas. Galima arba nusiderėti arba, sutvarkius dokumentus, sužinoti, kad teks papildomai primokėti už švarų orą padangose:)

A.Chocianas:

Brokerio išduotas vaučeris garantuoja, kad už pasirinktas paslaugas Jūs sumokėsite būtent tokią sumą, kokia yra jame nurodyta. Reikia pripažinti, kad tokioje šalyje kaip Marokas, gali iškilti nesklandumų dėl kainos, tačiau tik dėl papildomų paslaugų, kurios nėra įtrauktos į jau apmokėtą vaučerį.

Saulius   2009-11-02, 12:42

Jeigu aš automobilį rezervuoju 13 dienų ir pravedu rezervacijos mokestį apie 50 EUR, o likę pinigai - vietoje, kokiu būdu gaunu vaučerį ir kaip, ir kur Barselonos aerouoste ieškau savo užsakyto automobilio. Ir dar, jeigu frančizė nulinė, tai už bet kokį mašinos defektą atsakyti nereikia?

A.Chocianas:

Padaręs užsakymą internetu, gausite patvirtinimą el. paštu su savo užsakymo numeriu ir nuoroda į savo vaučerį. Pasinaudojęs šia nuoroda arba apsilankęs mūsų svetainės skyriuje "Mano užsakymas" ir įvedęs užsakymo numerį su savo el. pašto adresu, atsidarysite vaučerį (neužmirškite jį atsispausdinti ir turėti su savimi nuomos metu). Tame vaučeryje bus nurodyta automobilių nuomos kompanija, kurioje turėsite pasiimti automobilį, su jos adresu, telefonu ir trumpu paaiškinimu, kur tą kompaniją rasti Barselonos oro uoste. Vaučeryje taip pat bus nurodyta ir suma, kurią jums liks sumokėti nuvykus į vietą.

Dėl nulinės frančizės esate teisus. Jūsų atsakomybė apgadinus automobilį - nulinė. Tačiau pasiimdamas automobilį nepatingėkite paklausti nuomos agento, kaip turėtumėte elgtis, įvykus avarijai, kad nulinė frančizė galiotų. Beje, nulinė frančizė dažnai negalioja automobilių stiklams ir padangoms. Apie tai taip pat reikėtų pasidomėti pas agentą nuomos metu.

Saulius   2009-10-25, 0:10

Sveiki, na o jei užsisakyčiau VW Touran, ar galėciau jį ir gauti?

A.Chocianas:

Bet kuriuo atveju yra garantuojama tiktai grupė. Pateiktas automobilio modelis yra tik automobilio pavyzdys. Tiesa, kartais jis sutampa su realiai išnuomojamu automobiliu, bet tai, greičiau, išimtis, nei taisyklė.

Saulius   2009-10-24, 12:14

Sveiki. Norėjau sužinoti, kelintų metų būtų VW Golf? Jei galite, atsakymą siųskite į el. paštą. Ačiū.

A.Chocianas:

Norėtume pažymėti, kad konkretus automobilio modelis nėra garantuojamas. Garantuojama tik automobilio grupė. Taigi, labai tikėtina, kad užsisakę VW Golf, nuomai galite gauti Ford Focus, Opel Astra, Toyota Corolla ar pan. Visi mūsų siūlomų brokerių partneriai - nuomos kompanijos - nuomoja naujausius modelius, taigi, dažniausiai, automobiliai yra iki metų senumo. Tačiau, bet kokiu atveju, jie yra ne senesni nei 2-3 metų.

Kornelija   2009-09-08, 12:46

Norėjau pasiteirauti, rašoma, jog nuomotojas turės turėti kreditinę kortelę, kuria buvo mokėta. Jei asmenys vyksta įmonės vardu, tai ar tiks įmonės vardu išduota kortelė?

A.Chocianas:

Šiaip, pats užsakymo apmokėjimas nėra susijęs su kortele, kurią turi pateikti vairuotojas pasiimdamas automobilį. Ši kortelė reikalinga nuomos kompanijai, kad joje galėtų rezervuoti užstatą. Vairuotojas, pasirašydamas nuomos sutartį, sutinka, kad nuo šios kortelės nuomos kompanija gali nuskaityti pinigus už frančizės dydžio žalą arba žalą padarytą, atstitikus nedraudiminiam įvykiui. Todėl ir turi pateikta kortelė priklausyti vairuotojui. Jeigu tai įmonės kortelė, ji turi būti išduota asmeniui, pasirašančiam nuomos sutartį.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška