Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 471.  Puslapis 92 iš 95.
Darius   2009-11-19, 16:40

Kiekvieną dieną ieškant automobilio toje pačioje šalyje, tuo pačiu laikotarpiu, rodomos kas kart skirtingos kainos. Svyruoja nuo 222 EUR iki 231 EUR. Nuo ko tai priklauso?

A.Chocianas:

Nedideli kainos svyravimai, skaičiuojant tą pačią nuomą skirtingomis dienomis, atsiranda dėl kasdieną kintančio valiutos kurso. Jeigu nuomos kompanijos brokeriui yra pateikusios kainas kitokia valiuta nei eurai (o Jūs skaičiuojate būtent eurais) tai dėl valiutos konvertavimo skirtingomis dienomis ir gali atsirasti tam tikri neatitikimai.


Kita galima priežastis - brokeris bendradarbiauja ne su viena, o su daug nuomos kompanijų, nesvarbu, kur ieškotumėte automobilio, todėl skirtingu laiku užsakymų sistemoje gali būti pateikiami skirtingų kompanijų pasiūlymai tai pačiai automobilio grupei. Sistema automatiškai išstato geriausius pagal kainą pasiūlymus.

Darius   2009-11-13, 13:06

Ar yra garantuojama sumokėta kaina pasiimant automobilį Maroke. Praeitais metais nuomojausi vietoje, tai kaina ten yra labai sąlyginis dalykas. Galima arba nusiderėti arba, sutvarkius dokumentus, sužinoti, kad teks papildomai primokėti už švarų orą padangose:)

A.Chocianas:

Brokerio išduotas vaučeris garantuoja, kad už pasirinktas paslaugas Jūs sumokėsite būtent tokią sumą, kokia yra jame nurodyta. Reikia pripažinti, kad tokioje šalyje kaip Marokas, gali iškilti nesklandumų dėl kainos, tačiau tik dėl papildomų paslaugų, kurios nėra įtrauktos į jau apmokėtą vaučerį.

Saulius   2009-11-02, 12:42

Jeigu aš automobilį rezervuoju 13 dienų ir pravedu rezervacijos mokestį apie 50 EUR, o likę pinigai - vietoje, kokiu būdu gaunu vaučerį ir kaip, ir kur Barselonos aerouoste ieškau savo užsakyto automobilio. Ir dar, jeigu frančizė nulinė, tai už bet kokį mašinos defektą atsakyti nereikia?

A.Chocianas:

Padaręs užsakymą internetu, gausite patvirtinimą el. paštu su savo užsakymo numeriu ir nuoroda į savo vaučerį. Pasinaudojęs šia nuoroda arba apsilankęs mūsų svetainės skyriuje "Mano užsakymas" ir įvedęs užsakymo numerį su savo el. pašto adresu, atsidarysite vaučerį (neužmirškite jį atsispausdinti ir turėti su savimi nuomos metu). Tame vaučeryje bus nurodyta automobilių nuomos kompanija, kurioje turėsite pasiimti automobilį, su jos adresu, telefonu ir trumpu paaiškinimu, kur tą kompaniją rasti Barselonos oro uoste. Vaučeryje taip pat bus nurodyta ir suma, kurią jums liks sumokėti nuvykus į vietą.

Dėl nulinės frančizės esate teisus. Jūsų atsakomybė apgadinus automobilį - nulinė. Tačiau pasiimdamas automobilį nepatingėkite paklausti nuomos agento, kaip turėtumėte elgtis, įvykus avarijai, kad nulinė frančizė galiotų. Beje, nulinė frančizė dažnai negalioja automobilių stiklams ir padangoms. Apie tai taip pat reikėtų pasidomėti pas agentą nuomos metu.

Saulius   2009-10-25, 0:10

Sveiki, na o jei užsisakyčiau VW Touran, ar galėciau jį ir gauti?

A.Chocianas:

Bet kuriuo atveju yra garantuojama tiktai grupė. Pateiktas automobilio modelis yra tik automobilio pavyzdys. Tiesa, kartais jis sutampa su realiai išnuomojamu automobiliu, bet tai, greičiau, išimtis, nei taisyklė.

Saulius   2009-10-24, 12:14

Sveiki. Norėjau sužinoti, kelintų metų būtų VW Golf? Jei galite, atsakymą siųskite į el. paštą. Ačiū.

A.Chocianas:

Norėtume pažymėti, kad konkretus automobilio modelis nėra garantuojamas. Garantuojama tik automobilio grupė. Taigi, labai tikėtina, kad užsisakę VW Golf, nuomai galite gauti Ford Focus, Opel Astra, Toyota Corolla ar pan. Visi mūsų siūlomų brokerių partneriai - nuomos kompanijos - nuomoja naujausius modelius, taigi, dažniausiai, automobiliai yra iki metų senumo. Tačiau, bet kokiu atveju, jie yra ne senesni nei 2-3 metų.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška