Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 95 iš 95.
Lina   2009-02-01, 9:02

Džiugu pranešti, kad su seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimu, išsinuomavau automobilį be problemų.

A.Chocianas:

Ačiū už šią žinutę. Puiki informacija!

Lina   2009-01-22, 8:38

Labai ačiū už išsamų atsakymą. Viską suprantu.
Vis tik užsisakiau automobilį nuomai per Car Hire 3000, kaip pagrindinis vairuotojas, tik todėl, kad reikalinga kreditinė kortelė užstatui. Automobilį vairuos šalutinis vairuotojas, kuris turi naujo pavyzdžio vairavimo pažymėjimą.
Car Hire 3000 konsultanto nuomone dėl seno vairuotojo pažymėjimo problemų nebus. Jei jums įdomu, galėsiu informuoti, kaip sekėsi.

A.Chocianas:

Būtų tikrai labai įdomu sužinoti, kaip Jums seksis. Labai gerai, kad su Jumis bus kažkas su nauju vairuotojo pažymėjimu. Kaip jau minėjau, brokeriai neneša atsakomybės už Jūsų dokumentų tinkamumą, todėl jų atsakymas nelabai stebina.
Iš kitos pusės, manau, kad daug kas priklausys nuo nuomos kompanijos požiūrio į šį reikalą. Esu tikras, kad Jums viskas klosis kuo puikiausiai.

Lina   2009-01-21, 22:55

Norėčiau pasiteirauti, ar sudarant automobilio nuomos sutartį Šveicarijoje su Carhire 3000 arba Auto Europe, galioja seno pavyzdžio laminuotas vairuotojo pažymėjimas, išduotas 1997m?
Ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

Šiuo klausimu pasiteiravome Šveicarijos konsulate Vilniuje. Gavome atsakymą, kad jei toks pažymėjimas galioja Lietuvoje, tai turi galioti ir Šveicarijoje. Nors tai nebuvo užtikrintas atsakymas. Pasiteiravome ir Regitroje (išduodančioje vairuotojo pažymėjimus). Jie įspėjo, kad, paprastai, užsienyje vairuotojo pažymėjimai galioja apie 10 metų. Taigi 1997 išduotos teisės ten gali būti laikomos jau nebegaliojančiomis. Jau yra atvejų, kad ne tik Šveicarijoje, bet ir kitose ES šalyse, pvz. D. Britanijoje, pareigūnai kimba prie seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimo.

Gaila, bet tikslaus atsakymo į Jūsų klausimą duoti negalime. Tiktai norime paminėti, kad užsisakant per brokerį į tai atsižvelgta nebūtų, tačiau net brokeriui patvirtinus užsakymą, atsakomybė už nuomos metu nuomos kompanijai pateikiamus teisingus ir galiojančius dokumentus atsako pats nuomininkas, šiuo atveju - Jūs. Taigi, keliaujant po Europą, geriau turėti naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą.

Giedrė   2008-09-18, 10:51

Cartrawler man pateikė pasiūlymą išsinuomuoti automobilį Portugalijoje 30/09-12/10 12 dienų. Norėjau pasiteirauti, kas yra TPI draudimas ir ar ši kaina nurodyta su mokesčiais? Ar yra dar kokie papildomi mokesčiai pridedami prie šios kainos?

A.Chocianas:

TPI (Third Party Insurance) - tai privalomas civilinės atsakomybės (CA) draudimas. Mokesčiai - 20% PVM (Portugalijoje) jau yra įskaičiuoti į pateiktą kainą. Kiti papildomi mokėjimai gali būti tik už Jūsų pasirinktas papildomas paslaugas, kurias taip pat galite pažymėti užsisakydama automobilį. Jei tokių paslaugų nebus, nebus ir papildomų mokesčių.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška