Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 21.  Puslapis 1 iš 5.
Mindaugas   2015-06-19, 14:08

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar jūsų paieškos sistemoje automobilio nuomos kainą rodo su one-way mokesčiu, ar jis bus pridedamas veliau?

A.Chocianas:

Mūsų svetainėje pateikti pasiūlymai visuomet yra su įtrauktu one-way mokesčiu, jei toks yra taikomas.

Edmundas   2015-06-05, 11:09

Noriu nuomotis automobilį 7 parom. Paimti Fare ir pristatyti Porte. Dauguma variantų įskaičiuoja papildomą mokestį one-way. Kurios kompanijos netaiko šito mokesčio.

A.Chocianas:

Šitą mokestį taiko visos nuomos kompanijos. Mūsų svetainėje įdiegtoje rezervacijos sistemoje kainos nurodomos su įskaičiuotu one-way mokesčiu.

Donatas   2015-05-19, 12:16

Sveiki, keliaujame iš Portugalijos Porto oro uosto, gegužės 29 dieną iki Albufeiros. Automobilį nuomojam 3 parom, iki birželio 1 d. Jūsų puslapy išsirinkome ekonominį Renault Clio, kurį siūlo BUDGET už 85,30 eurus. Klausimas - į šią sumą jau įskaičiuotas vienos pusės mokestis? Ir kokio dydžio galėtų būti užstatas? Ačiū!

A.Chocianas:

Nuoma į vieną pusę yra įskaičiuota. Užstatas bus frančizės dydžio. Draudiminė frančizė nuomojantis šį automobilį - 1500 EUR.

IngaGud   2015-04-25, 1:42

Sveiki, išsirinkome Seat Ibiza ekonominės klasės automobilį nuomai Portugalijoje gegužės 13 - 23 d. Pasimsime automobilį Porto, o grąžinsime Faro oro uoste. Nuomos kompanija - Europcar. Ar į kainą įskaičiuotas "one way" mokestis, ar jis dar bus skaičiuojamas papildomai? Jei taip, koks jis? Ačiū.

A.Chocianas:

Taip, nežiūrint į tai, kad nuomos sąlygose tai nėra paminėta, one way mokestis į Europcar kainas yra įskaičiuotas.

Arūnas   2015-03-14, 21:22

Sveiki, planuojam nuomuotis automobilį iš Budget Barcelonoje ir grąžinti Alicantėje. Kaip suprantu, čia įskaičiuotas mokestis į vieną pusę? Kokia draudimo rūšį reikėtų rinktis, kad nenuskaičiuotų papildomai pinigų grąžinus automobilį, jei būtų kokie pažeidimai ir kiek toks draudimas galėtų kainuoti? Ačiū.

A.Chocianas:

Taip, nuoma į vieną pusę įskaičiuota (žr. nuomos sąlygas). Jei norite, kad apgadinimo atveju nuomos kompanija Jums neturėtų pretenzijų, pasiimdami automobilį turite pas ją pirkti papildomus draudimus - pilną draudimo paketą (nuo 13 €/dieną) ir stiklų bei padangų draudimą (nuo 5,6 €/dieną). Draudimo įkainiai priklauso nuo automobilio kategorijos - kuo didesnis automobilis, tuo brangesnis draudimas. Įkainiai nurodyti nuomos sąlygose, skyrelyje "Draudimas".
Pigesnė alternatyva šiems draudimams yra kompensuojamasis frančizės draudimas, kurį galite įsigyti arba automobilio užsakymo metu (iš Axa Assistance), arba atskirai iš Worldwide Insure. Kompensuojamasis draudimas veikia šiuo principu: automobilį nuomojatės su frančize (t.y. esate atsakingi prieš nuomos kompaniją draudiminės frančizės ribose), apgadinimo atveju patys apmokate žalą, paskui draudimo bendrovė sumokėtus už žalą pinigus kompensuoja.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška