Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 63.  Puslapis 13 iš 13.
Domas   2010-03-09, 9:58

Laba diena, darant išankstinę automobilio rezervaciją užsakymo laukuose "kortelės pasirinkimas" yra VISA ir t.t. Aš naudojuosi Maestro, ar ji netinka? Ir kur nurodytas "kreditinės kortelės patvirtinimo nr."? Automobilį nuomosim Tenerifėje. Iš anksto dėkoju.

A.Chocianas:

Deja, Maestro nėra įtraukta į aptarnaujamų kortelių sąrašą ir su ja nepavyks apmokėti užsakymo. Jei turite tokią galimybę, rekomenduojame užsakymui naudoti ne debetinę, o kreditinę kortelę (Visa arba MasterCard), kadangi su kreditine kortele apmokėjimas visuomet vyksta sklandžiai. Be to, norime priminti, kad pasiimant automobilį, nuomos kompanijai vairuotojas turi pateikti savo vardu išduotą kreditinę kortelę užstatui autorizuoti.

Kreditinės kortelės patvirtinimo numeris (CVV) yra trys paskutiniai skaičiai, nurodyti kortelės kitoje pusėje.

Saulius   2009-11-24, 20:21

Užsisakant automobilį Jūsų firmoje galima atsiskaityti tik kreditine kortele ar tinka ir paprasta?

A.Chocianas:

Užsisakant automobilį per mūsų siūlomą Cartrawler sistemą galima atsiskaityti ir debetine Visa Electron kortele. Ne visos jos turi kortelės patvirtinimo (CVV) numerį, ir tokio numerio neturinčios kortelės, atsiskaitymui internetu netinka. Taip pat, deja, sistemoje nenumatyta ir galimybė sumokėti Maestro kortele. Kad išvengti nesklandumų, rekomenduojame naudotis kreditinėmis Visa arba Mastercard kortelėmis - su jomis niekada nebūna problemų.

Kornelija   2009-09-08, 12:46

Norėjau pasiteirauti, rašoma, jog nuomotojas turės turėti kreditinę kortelę, kuria buvo mokėta. Jei asmenys vyksta įmonės vardu, tai ar tiks įmonės vardu išduota kortelė?

A.Chocianas:

Šiaip, pats užsakymo apmokėjimas nėra susijęs su kortele, kurią turi pateikti vairuotojas pasiimdamas automobilį. Ši kortelė reikalinga nuomos kompanijai, kad joje galėtų rezervuoti užstatą. Vairuotojas, pasirašydamas nuomos sutartį, sutinka, kad nuo šios kortelės nuomos kompanija gali nuskaityti pinigus už frančizės dydžio žalą arba žalą padarytą, atstitikus nedraudiminiam įvykiui. Todėl ir turi pateikta kortelė priklausyti vairuotojui. Jeigu tai įmonės kortelė, ji turi būti išduota asmeniui, pasirašančiam nuomos sutartį.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška