Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 63.  Puslapis 3 iš 13.
Virginija   2015-08-30, 20:12

Ar nuomojantis automobilį, būtina kreditinė kortelė? Savo vardu jos neturiu. Yra vyro kreditinė. Ar ja būtų galima pasinaudoti? Jei taip, kokius papildomus dokumentus reikėtų pateikti? Automobilį ketinu nuomotis Faro aerouoste Portugalijoje. Ačiū.

A.Chocianas:

Atsakymą rasite mūsų tinklaraštyje. Beje, ten yra ir daugiau naudingos informacijos.

Viktorija   2015-08-07, 21:59

Labas vakaras, mums yra reikalingas automobilis Amsterdame vienai parai, bet mes gyvenam Norvegijoje ir dar neturim kredito kortelės, ar už mašiną gali apmokėti kitas žmogus, o ją oro uoste atsiims kitas asmuo, arba gali įmone išnuomot, laukiam atsakymo.

A.Chocianas:

Apmokėti užsakymą internetu gali ir kitas asmuo, ir įmonė. Tačiau be kreditinės kortelės vairuotojas automobilio vis tiek negaus ir dar bus prarasti sumokėti pinigai. Kreditinė kortelė reikalinga nuomos kompanijai tam, kad ji joje galėtų šaldyti užstatą, o ne užsakymo apmokėjimui. Tai reiškia, kad be kreditinės kortelės automobilio neišsinuomosite.

Ada   2015-07-03, 12:49

Dėkui už atsakymą. Norėčiau užduot dar vieną, perskaičiau tinklaraštyje, kad kredito kortelė be limito (prepaid credit card) gali netikti. Aš specialiai dėl automobilio nuomos gaminausi kreditinę kortelę ir banke išklausę situaciją, kad būtent mašinos nuomai reikia, man pasiūlė būtent tokią - be limito. Tai ar dabar gali būti, kad nuomos kompanijai ji netiks?

A.Chocianas:

Gal ir tiks, bet mes nerekomenduojame darytis tokių kortelių, nes anksčiau ar vėliau būtinai bus kur nors, kur tai užklius.

Dangira   2015-07-03, 1:33

Sveiki, ar užstatą už mašiną dabar užsakant galima sumokėti iš kitos kortelės negu mokėsime nuvyke į vietą visą nuomos kainą ir frančize ar būtinai reikia iš tos pačios? Ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

Apmokėjimui internetu galite naudoti vieną kortelę, o atsiskaitymams vietoje - kitą. Svarbu, kad atsiimant automobilį, vairuotojas, kurio vardu padarytas užsakymas, atsiskaitytų savo kreditine kortele.

Tomas   2015-04-23, 9:55

Ar galima JAV išsinomuoti automobilį su debetine kortele ar grynais pinigais?

A.Chocianas:

Ne.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška