Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 63.  Puslapis 4 iš 13.
Rasa   2015-03-28, 19:50

Tai ne gi teks išsiėminėti kredito kortelę, ar nepriimtų užstato grynais? Ką patartumėt tam atvejui, jei nusileidus Kose sekmadienio vakare reikės nusigauti iki viešbučio, ir dar savaitei reikėtų nuomotis automobilį?

A.Chocianas:

Įsigykite kreditinę kortelę, užsisakykite automobilį iš anksto internetu ir keliaukite sau laimingai į tą Kosą :)

Rasa   2015-03-28, 0:35

Kaip būtų galima sėkmingai išsinuomoti automobilį Kose neturint kredito kortelės, kiek tai kainuotų brangiau, kodėl tam netinka Visa Electron?

A.Chocianas:

Visa Electron netinka dėl dviejų priežasčių: 1) ji nėra kreditinė, 2) ji yra elektroninė. Jei norite išsinuomoti automobilį be kreditinės kortelės, Jums teks nuvykus į Kosą, susirasti ten kokią vietinę šeimyniniu automobilių nuomos verslu užsiimančią firmelę. Kiek didesnė bus nuomos kaina - nežinau, su tokiom brokeriai nedirba, tokių firmų, paprastai, net nėra internete ir jose iš anksto automobilio neužsisakysite.

Marius   2015-02-14, 18:47

Sveiki, planuojame išsinuomoti automobilį savaitei Izraelyje. Ar galima apmokėti už užsakymą debetine kortele, kiek pinigų turėtų būti užstatui ir ar gali apmokėti kitas žmogus negu vairuotojas? Planuojame nuomotis per Hertz firmą. Ačiū.

A.Chocianas:

Internetu užsakymą galite apmokėti ir debetine kortele, ir nebūtinai vairuotojo. Tačiau kai nuvyksite į Izraelį, atsiimant automobilį vairuotojas privalės pateikti savo kreditinę (ne debetinę) kortelę užstatui rezervuoti. Jei vairuotojas neturi savo kreditinės kortelės, automobilio internetu net neužsakinėkite.

Užsatato dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio draudiminės išskaitos (frančizės dydžio), kuris nurodomas nuomos sąlygose, skiltyje "Draudimas" ir gali siekti iki 1000 USD.

Ruslanas   2014-10-09, 18:42

Sveiki, lapkričio 4-14d. ketinu nuomotis automobilį Lietuvoje iš 'trusticar'. Gal žinote, kokia suma bus rezervuota mano kreditinėje kortelėje? Taip pat ten paminėta, kad galiu atsiskaityti ir debetine kortele, ar tai tiesa? Automobilį grąžinsiu 04:30 ryte, ar bus taikomas papildomas mokestis? Ačiū.

A.Chocianas:

Užstatas šioje kompanijoje yra draudiminės išskaitos dydžio, t.y. nuo 300 EUR iki 500 EUR, priklausomai nuo nuomojamo automobilio (žr. Svarbi informacija -> Užstatas).

Nuomos metu privalote turėti kreditinę kortelę, tačiau užsisakydami automobilį, nuomą internetu galite apmokėti ir debetine kortele. Būtent tai ir norima pasakyti nuomos sąlygose.

Oro uoste automobilį galite grąžinti 04:30 val. be jokių papildomų mokesčių. Mašiną pastatysite aikštelėje, o raktus su dokumentais įmesite į specialią dėžutę - keybox'ą. Jei visgi norite, kad tokiu laiku Jus pasitiktų kompanijos darbuotojas, tai kainuos papildomai 21 EUR.

Atkreipkite dėmesį, į šios kompanijos nuomos kainą neįskaičiuotos privalomos žieminės padangos. Jos papildomai kainuos 3,5 EUR/dieną (žr. svarbi informacija -> Automobilis -> Speciali įranga / Papildomos paslaugos).

Arūnas   2014-09-09, 22:19

Labas vakaras, ketiname spalio mėn. savaitei vykti į Kretą. Ar nuomojant automobilį, visada reikalinga kreditinė kortelė? Ar kreditui kortelėje turi būti 400 eurų? Girdėjau, kad nuomojant automobilį salose ne visur reikia kreditinės kortelės.

A.Chocianas:

Jei planuojate užsisakyti automobilį per rezervavimo sistemą, įdiegtą mūsų svetainėje, kreditinė kortelė yra būtina, nes nuomos kompanijos, su kuriomis bendradarbiauja Cartrawler'is, to reikalauja. Suteikiamas kredito dydis neturi reikšmės, svarbu, kad kortelėje būtų pakankamai lėšų (įskaitant ir kreditą) užstatui užšaldyti.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška