Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 63.  Puslapis 6 iš 13.
Miroslav   2014-03-17, 10:34

Sveiki, norėčiau palaukti kelių atsakymų į klausimus.
Užsakėm mašiną per jūsų įmonę autonuomos Dollar, sumokėjome iš karto visą reikiamą sumą, tai kaip suprantu, šie pinigai jau yra pilnai panaudoti, ar čia kaip užstatas ir atvykus reikės susimokėti vis tiek grynais?
Ir dar vienas klausimas, dėl degalų. Parašyta: "Paimamas pilnas, grąžinamas tuščias", tai degalai, kurie jau bus mašinoje, įeina į nuomos kainą, ar reikės papildomai už juos susimokėti?

A.Chocianas:

Jei neklystu, automobilį užsisakėte Kipre. Jūs pilnai apmokėjote pačią nuomą su standartiniu draudimo paketu, t.y. draudimas su 650 EUR frančize. Sumokėta suma nėra užstatas - tai mokestis už savaitės nuomą. Taigi, už nuomą nuvykus į Kiprą, mokėti nebereikės, tačiau vietoje turėsite sumokėti 20 EUR oro uosto mokestį ir apmokėti baką kuro. Paimamas pilnas-grąžinamas tuščias reiškia, kad automobilį gausite pilnu baku, susimokėsite už baką kuro nuomos kompanijai, o grąžinti automobilį turėsite su kaip galima tuštesniu baku. Už kuro likutį nuomos gale pinigų nuomos kompanija Jums negrąžins, todėl pasistenkite, kad kuro liktų kuo mažiau.

Ir dar - jokių grynų. Ten atsiskaitymas irgi bus kreditine kortele, o nuomos pradžioje vairuotojo kortelėje bus šaldomas frančizės dydžio užstatas. Taigi, joje be jau išvardintų mokėjimų, turės būti ir 650 EUR užstatui.

Daugiau informacijos skaitykite D.U.K. skyriuje.

Julija   2014-02-11, 10:26

Sveiki, kaip suprantu, jei neturime kredito kortelės, tai neturime ir jokios galimybės išsinuomoti auto?.... :/ Skrendame į Kiprą...

A.Chocianas:

Neturite galimybės užsisakyti iš anksto ir išsinuomoti automobilio normalioje nuomos kompanijoje. Esu tikras, kad Kipre yra mažų vietinių šeimyninių firmelių, kurios nuomoja ir už grynus, tačiau rasti jas galėsite tiktai nuvykę į vietą.

Laura   2013-12-08, 20:30

Norėjau pasiteirauti, ar būtinai vairuotojas turi turėti kreditinę kortelę? Mūsų šeima turi kreditinę kortelę, bet ne vyro vardu, kuris būtų vairuotojas. Čia dėl automobilio nuomos Slovakijoje.

A.Chocianas:

Kreditinė kortelė nuomojantis automobilį yra būtina. Pagrindinis vairuotojoas gali būti tik kortelės turėtojas, o asmenys, neturintys kreditinės kortelės, gali būti tik įtraukti į nuomos sutartį tik kaip papildomi vairuotojai.

Evaldas   2013-11-02, 16:06

Laba diena. Vykstame į Madeirą, Portugalijoje. Norėčiau paklausti apie automobilių nuomą. Ar įmanoma išsinuomoti automobilį turint tik debetinę kortelę. Kiek skaičiau, reikia kreditinės, bet gal?

A.Chocianas:

Galima ir su debetine, jei nuomositės vietinėje kompanijoje ir pas ją nusipirksite papildomą draudimą, panaikinantį Jūsų atsakomybę. Tarptautinės kompanijos priima tik kreditines korteles.

Sigitas   2013-08-14, 17:55

Sveiki, dar būtų klausimas, užsisakant nuomai automobilį apmokėt ar galima panaudot kito asmens kreditinę kortelę ar debetine kortelę, o atsiimant automobilį būtų jau pateikta vairuotojo kreditinė kortelė, ar įmanomas toks variantas?

A.Chocianas:

Taip, tai įmanoma.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška