Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 63.  Puslapis 7 iš 13.
Sigute   2013-06-29, 18:05

Kreditinę kortelę turiu aš, automobilį pasiimti galiu aš, bet norėčiau, kad vairuotų vyras, jis labiau patyręs vairuotojas. Mokėti už papildomą vairuotoją nesinori. Ar galės mašiną vairuoti vyras be papildomo vairuotojo mokesčio?

A.Chocianas:

Automobilį užsakinėkite žmogaus, turinčio kreditinę kortelę, vardu, kitaip rizikuojate negauti mašinos. Net jei nuvykę į vietą nuspręsite pakeisti pagrindinį vairuotoją, pasitaiko, kad nuomos kompanija jau nebegali to padaryti savo sistemoje. Jei planuojate, kad automobilį vairuos antras žmogus, būtinai turite jį įrašyti į nuomos sutartį (ir, žinoma, už tai susimokėti). Kitu atveju, atsitikus avarijai, kurios metu už vairo bus žmogus, neįtrauktas į nuomos sutartį, tikrai pasigailėsite sutaupę mokestį už antrą vairuotoją - jokie draudimai negalios, o Jūs turėsite atlyginti visą padarytą žalą 100%.

Aloyzas   2013-05-23, 14:21

Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar yra galimybė išsinuomoti automobilį Sardinijoje be kreditinės kortelės?

A.Chocianas:

Ne, tokios galimybės nėra, užsisakant automobilį per mūsų svetainę.

Lina   2013-05-03, 18:07

Situacija tokia, kad norim nuomotis automobilį Cagliaryje. 2 žmonės pigiausią modelį. Žmogus, kuris turi teises, bet turi tik debetinę kortelę(kreditinės neišduotų bankas dėl nedarbo), o kitas žmogus tai dukra, kuri neturi teisių, bet turi kreditinę. Ar nekils problemų su frančize? Ar yra įmonė, kuri nuomoja automobilį ir gali pinigus užšaldyti debetinėje kortelėje. Kaip išspręsti problemą?

A.Chocianas:

Italijoje nuomos kompanijos reikalauja, kad kreditinė kortelė būtų išduota pagrindinio vairuotojo vardu. Nerekomenduojame Jums iš anksto užsisakinėti automobilio, kadangi nuvykus į vietą Jums gali jo paprasčiausiai neišnuomoti, tik prarasite sumokėtus pinigus. Vienintelė galimybė - jau vietoje kreiptis į visas nuomos kompanijas iš eilės ir teirautis, gal kuri iš jų ir sutiktų su Jūsų sąlygomis, t.y. vairuotojas vienas, o kreditinė kortelė kito asmens, nors tai mažai tikėtina.

Audrius   2013-04-22, 14:18

O vaučerį reikia atsispausdinti ir vežtis ten parodyti? Ir dar klausimėlis, tarkim, aš mašiną išsinuomoju pigiausią, ar reikia, kad toje kortelėje dar būtų pinigų suma?

A.Chocianas:

Užsisakius automobilį internetu, vaučerį būtina atsispausdinti ir turėti nuomos metu. Nepriklausomai nuo to, kiek kainuoja automobilis, jį pasiimant, vairuotojo kreditinėje kortelėje yra papildomai šaldomas užstatas, kurio suma dažniausiai lygi draudiminės išskaitos (frančizės) dydžiui. Kokia yra Jūsų pasirinkto automobilio frančizė, rasite nuomos sąlygose, punkte Draudimas. Jei kreditinėje kortelėje pritrūks pinigų užstatui, net ir turint pilnai apmokėtą užsakymą, nuomos kompanija automobilio neišnuomos.

Antanas   2013-04-02, 11:21

Sveiki. Nuomojamės mašiną (Standard / Intermediate car similar to Volkswagen Passat Stationwagon) Italijoje (Milan, Bergamo) gegužės mėn. 14-ai dienų per CarTrawler, nuomos kompanija - Locauto rent. Vaučeryje vienoje vietoje įrašyta turėti 2 kreditines kortele, kitoje vietoje - vieną. Kaip visgi yra iš tikrųjų? Bandžiau užklausti el. paštu, bet atsakymo negavau. Niekur kitose šalyse už analogiškos klasės mašiną tokio reikalavimo nebuvo. Ačiū.

A.Chocianas:

Kadangi jau turite užsakymą, šią informaciją tereikia patikslinti susisiekus su pačia nuomos kompanija. Jei automobilį rezervavote per mūsų svetainę - InstantCars.eu, atsiųskite mums savo užsakymo numerį ir mes tai padarysime. Jei užsakinėjote ne per mus, tuomet turite patys pasiskambinti vaučeryje nurodytu Locauto telefono numeriu.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška