Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 22.  Puslapis 1 iš 5.
Andrius   2015-03-12, 12:20

Sveiki, keli klausimai:
1. Užsakyme rašoma, kad atsiimant automobilį nuomos punkte būtina pateikti užsakymo kvitą (vaučerį). Ar tai yra tas pats užsakymo patvirtinimo laiškas, ar čia atskiras dokumentas? Ar jis bus man išsiųstas po visos kainos įmokėjimo 5d. iki nuomos pradžios, ar kur kitur jį reikia ieškoti?
2. Ar mano užsakymas per Cartrawler bus matomas nuomos kompanijos (EUROPCAR) sistemoje? Iš karto po užsakymo patvirtinimo aš jo ten neradau. Paiešką vykdžiau su rezervacijos numeriu.
Iš anksto dėkoju už info.

A.Chocianas:

1. Vaučeris bus suformuotas, kai Cartrawler gaus pilną Jūsų apmokėjimą už nuomą. Nuorodą į jį gausite elektroniniu paštu.
2. Jūsų užsakymas yra iš karto matomas Europcar sistemoje. Problema ta, kad tikrindamas Europcar svetainėje savo užsakymą, Jūs įvedate Cartrawler rezervacijos numerį, kuris skiriasi nuo Jūsų užsakymo rezervacijos numerio Europcar sistemoje.

Liana   2014-09-26, 0:09

Laba diena, norėčiau paklausti, kiek kainuotų pakeitimas laiko, aš esu užsisakiusi mašiną ant tam tikro laiko, bet mūsų skrydžio laikas pasikeitė ir kiek kainuotų pakeisti laiką?

A.Chocianas:

Pats užsakymo pakeitimas nekainuoja nieko. Tačiau pakeitimas atliekamas jo metu galiojančiomis kainomis ir jei Jūsų automobilis užsakymo metu kainavo pigiau, tuomet reikės primokėti skirtumą arba rinktis kitą variantą (kitą nuomos kompaniją ar kitą automobilį).

Mindaugas   2014-08-24, 10:04

Kada gaunamas vaučeris? Pinigus iš kortos jau nuskaitė, o vaučerio į pašto dėžutę negavau...

A.Chocianas:

Vaučeris gaunamas apmokėjus užsakymą. Gal užsakyme neteisingai nurodėte el. pašto adresą? Jei rezervavote automobilį per mūsų svetainę, atsiųskite el. paštu savo užsakymo numerį, tuomet išsiaiškinsime.

Zita   2014-07-19, 9:44

Užsisakėm mašiną, bet negavom patvirtinimo į el. paštą?

A.Chocianas:

Patvirtinimą išsiuntėme pakartotinai. Jei vėl negavote, patikrinkite Junk ir Spam aplankus savo el. pašto programoje, tikėtina, kad laiškai pakliuvo ten.

Vitalis   2014-01-16, 20:42

Sveiki gavau vaučerį, bet jis lietuvių kalba, ar jis galios Italijoje?

A.Chocianas:

Taip, galios.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška