Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 22.  Puslapis 2 iš 5.
Audrius   2013-04-22, 14:18

O vaučerį reikia atsispausdinti ir vežtis ten parodyti? Ir dar klausimėlis, tarkim, aš mašiną išsinuomoju pigiausią, ar reikia, kad toje kortelėje dar būtų pinigų suma?

A.Chocianas:

Užsisakius automobilį internetu, vaučerį būtina atsispausdinti ir turėti nuomos metu. Nepriklausomai nuo to, kiek kainuoja automobilis, jį pasiimant, vairuotojo kreditinėje kortelėje yra papildomai šaldomas užstatas, kurio suma dažniausiai lygi draudiminės išskaitos (frančizės) dydžiui. Kokia yra Jūsų pasirinkto automobilio frančizė, rasite nuomos sąlygose, punkte Draudimas. Jei kreditinėje kortelėje pritrūks pinigų užstatui, net ir turint pilnai apmokėtą užsakymą, nuomos kompanija automobilio neišnuomos.

Audrius   2013-04-22, 12:25

Sveiki, ar galit tiksliai pasakyti, ką reikia turėti išsinuomojant auto, vykstu į Norvegiją pirmą kartą, ten noriu mašiną išsinuomoti. Ir kas tas vaučeris, iš kur jį gauti?

A.Chocianas:

Nuomojantis automobilį reikalingi: 1) pasas arba id kortelė, 2) vairuotojo pažymėjimas (vairuotojo amžius ir vairavimo stažas turi atitikti nuomos kompanijos reikalavimus, žr. Nuomos sąlygos -> Vairuotojo amžius, Vairuotojo pažymėjimas) ir 3) kreditinė kortelė, kurioje nuomos kompanija rezervuoja užstato sumą.

Vaučeris yra dokumentas, patvirtinantis išankstinį automobilio užsakymą. Jis gaunamas iš anksto užsisakius automobilį internetu ir yra būtinas tiktai turint tokį užsakymą.

Jonas   2013-01-08, 23:01

Sveiki, 2013-05-27 – 2013-06-03 ketiname nuomotis ekonominės klasės automobilį Trapani‘o oro uoste, Sicilijoje. Dairomės po CarTrawler paieškos sistemą per Jūsų svetainę. Reikėtų konsultacijos:
1. Ar teisingai suprantu, kad CarTrawler sistemos pasiūlymuose nurodomi pilni draudimo paketai, sumažinantys frančizę iki nulio, apima tik avarijų draudimą, o draudimo nuo vagystės atveju frančizė nebus nulinė (turima omenyje būtent minėta Sicilijos vieta)? Gal yra galimybė įsigyti kokią nors atitinkamą papildomą apsaugą pačiame nuomos punkte (pvz., kaip Hertz Super Cover ar pan.)? Ar yra galimybė vietoje įsigyti stiklų, padangų, veidrodėlių ir pan. draudimą?
2. Ar nereikalaujama, kad jau išankstinio rezervavimo metu kreditinėje kortelėje būtų visa suma, reikalinga nuomai, užstatui ar pan.?
3. Ar padarius išankstinę rezervaciją, vėliau bus galima padaryti nuomininko ir/ar kreditinės kortelės pakeitimą?

A.Chocianas:

Pilnas draudimo paketas, nurodomas nuomos sąlygose, yra perkamas atskirai - pasiimant automobilį - jis nėra įskaičiuotas į nurodytą kainą. Taip, dažniausiai, jis dengia tik frančizę avarijos atveju - dažnai vadinamas Super CDW. Kai kuriose kompanijose, pvz.: Dollar (Italijoje), šis draudimas vadinamas Car Protection Plus, su visais mokesčiais kainuoja apie 30 EUR/dieną, apdraudžia ir frančizę vagystės atveju, tiesa Sicilijoje atsakomybė vagystės atveju yra tik sumažinama iki 200 EUR (ekonominiam automobiliui). Stiklai ir padangos visur yra išimtis ir pačios nuomos kompanijos Italijoje jų nedraudžia. Atsižvelgiant į vietoje parduodamų papildomų draudimų kainas, labiau apsimoka įsigyti kompensuojamąjį frančizės draudimą, kuris dengia, praktiškai, viską, kas neįtraukta į standartinį nuomos kompanijų draudimo paketą.

2. Užsakymo metu kortelėje turi būti pakankamai lėšų tik tam, kad apmokėti sumą, nurodyta "Mokėti dabar".

3. Per InstantCars.eu dabar užsisakant automobilį gegužės mėnesiui, nuo kortelės bus nuskaičiuoti 25 EUR, po ko užsakymas bus patvirtintas, tačiau vaučeris nebus Jums išsiųstas. Vaučerį gausite tuomet, kai likus 7 dienoms iki nuomos nuo tos pačios kortelės bus nuskaičiuota likusi suma. Neapmokėtą sumą galima apmokėti bet kuriuo metu iki tol per specialų Cartrawler mokėjimo puslapį. Tam galite naudoti ir kitą kortelę.

Pakeitimus galima daryti bet kuriuo metu, tai nieko nekainuoja, tik būtina žinoti, kad atliekant bet kokį pakeitimą, užsakymas performinamas iš naujo ir tomis kainomis, kurios galios pakeitimo dieną, t.y. jei keičiant vairuotojo vardą, tas pats automobilis kainuos brangiau, pasikeis ir nuomos kaina. Todėl rekomenduojame iš anksto tiksliai apsispręsti, kas bus pagrindinis vairuotojas. Nesvarbu kokia kortele apmokėtas užsakymas, svarbu, kad nuomos metu žmogus, kurio vardu automobilis bus užsakytas, užstatui pateiktų savo kreditinę kortelę.

Elvis   2012-07-19, 15:51

Sveiki, sumokėjau avansą už automobilį ir tik po to pamačiau, kad mano vairuotojo pažymėjimas galioja nepilnus metus, kur yra reikalavimas, kad jis galiotų mažiausiai 2 metus. Ar į tai bus atsižvelgta ir ar gausiu automobilį? Antras klausimas, jei kreditinėje nėra pakankamai pinigų, kad užšaldyti tą sumą ar galima susimokėti pildomą draudimą tam, kad nereikėtų nieko šaldyti? Nuomos kompanija Alamo, nuomojama Ispanijoje, Barselona.

A.Chocianas:

Jei sąlygose nurodytas vairavimo stažas 2 metai, o Jūsų stažas yra mažesnis, automobilio Jums tikrai neduos, todėl siūlytume atšaukti savo užsakymą. Dėl užstato - Alamo Ispanijoje šaldo 150-300 EUR užstatą nepriklausomai nuo to, perkamas papildomas draudimas, ar ne.

Lina   2012-05-13, 20:45

Sveiki, užsisakėme automobilį Italijoje (patvirtinimą jau gavau), bet tik po to nusprendėme, kad norėtume nuomotis dyzelinį automobilį. Kai kurie modeliai jau pasiūloje siūlomi dyzeliniai, ar tikrai gausiu dyzelinį automobilį, jei jis toks siūlomas. Jei nuomojantis niekur nepažymėjau, kokio automobilio (benzininio ar dyzelinio noriu) ar turiu galimybę pakeisti užsakymą, jei dar iki kelionės turiu mėnesį laiko? Ar bus kažkokie papildomi mokesčiai?

A.Chocianas:

Jei užsakysite dyzelinį automobilį, toks ir bus išnuomotas. Užsakymą galite keisti bet kada, tai papildomai nieko nekainuoja. Jei dalinis mokėjimas už naują automobilį bus didesnis, nei jau sumokėtas, reikės primokėti skirtumą, jei mažesnis - skirtumas bus grąžintas į Jūsų kortelę. Kad padaryti pakeitimą, atsiųskite mums el. paštu savo dabartinį užsakymo numerį ir nurodykite, kokius norite padaryti pakeitimus. Mes susisieksime su CarTrawler'iu ir pakeisime užsakymą. Jūs gausite el. paštu naują vaučerį. Viskas ganėtinai paprasta :)

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška