Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 22.  Puslapis 4 iš 5.
Augustinas   2011-07-06, 11:13

Sveiki, su šeima turime lėktuvo bilietus ir liepos trisdešimtą - rugpjūčio šeštą dienomis ruošiamės poilsiauti į Rodo salą (Graikija).
DUK nurodyta, kad nuomos bendrovę sužinosime vaučeryje, t.y. jau įmokėję 10 proc. Norėtųsi patikimos bendrovės, bet spėju, kad po pradinės įmokos jos keisti jau negalima?
Šiuo metu esu nemokamai rezervavęs automobilį AVIS, bet pastebėjau, kad pas juos Collision Damage Waiver tik pasirenkamas (brangu :( ). Ar nebus taip, kad pakeitęs savo sprendimą, t.y. atsakęs rimtai bendrovei, būsiu priverstas pasigailėti?
p.s. Dovanokite už nepasitikėjimą: visiems būna pirmas kartas :)

A.Chocianas:

Pasitikėjimas - subjektyvus dalykas. Brokeriai atsakingai renkasi savo partnerius, tarp kurių yra tiek tos pačios tarptautinės (Avis, Budget, Hertz, Europcar, Alamo, Sixt), tiek ir geros vietinės nuomos kompanijos. Jūs patys turite apsispręsti, kam iš tikrųjų teikiate prioritetus - gerai kainai, aiškioms nuomos sąlygoms, ar konkrečiam prekiniam ženklui. Pagal tai ir turėtumėte rinktis, per kur užsakinėti automobilį. Beje, Cartrawler'io patvirtintą užsakymą visada galima pakeisti, o jei jau visiškai niekas neįtinka, galima jį atšaukti ne vėliau kaip likus 48 val. iki nuomos pradžios. Tuomet visa sumokėta suma bus sugrąžinta.

Jonas   2010-07-03, 13:30

Sveiki, kokiu būdu yra pristatomi automobiliai oro uostuose? Kaip žinoti, kur galiu ieškoti išnuomuoto auto?

A.Chocianas:

Parinkus nuomos vietą - oro uostą, pateikiami pasiūlymai tik tų nuomos kompanijų, kurių arba nuomos punktai yra pačiame oro uoste (dažniausias variantas), šalia oro uosto (ten veža specialūs autobusai) arba automobilis yra pristatomas, o klientas pasitinkamas atvykimo salėje. Nuomos kompanijų punktai oro uostuose, paprastai, išsidėstę vienoje vietoje. Jums tereikia kreiptis į konkrečią kompaniją, kuri bus nurodyta Jūsų vaučeryje (vaučerį gausite su užsakymo patvirtinimu). Jei nuomos punktas yra kurioje nors kitoje oro uosto vietoje (ne prie visų nuomos kompanijų) arba jei klientas yra pasitinkamas atvykimo salėje, vaučeryje apie tai yra pateikiama papildoma informacija.

Gediminas   2010-05-08, 21:50

Ar padarius užsakymą bus nurodytas nuomos firmos telefonas? Ar kaip kitaip jį sužinoti?

A.Chocianas:

Taip, vaučeryje yra nurodyta konkreti nuomos kompanija, į kurią turėsite kreiptis, kad pasiimti automobilį. Taip pat vaučeryje nurodyti ir tos kompanijos kontaktai.

Gediminas   2010-05-08, 16:19

Dabar Ispanijoje uždaromi oro uostai. Jei užrezervuosiu automobilį, o tuo laiku dėl ugnikalnio ar kitų oro sąlygų lėktuvas neatskris, tai kaip bus su užsakymu? Ar galės atidėti kitai dienai kai lėktuvai skraidys? Ar užsakant užšaldytieji apie 30 eurų pradings?

A.Chocianas:

Darant rezervaciją galioja bendrosios CarTrawler užsakymo atšaukimo sąlygos. Per oro uostų krizę balandžio mėn. viduryje, susidarius ekstremalioms sąlygoms, buvo kompensuojami visi pinigai ir už užsakymus, atšauktus paskutinę minutę. Sprendimą kada ir kokiomis aplinkybėmis bus nepaisoma nustatytų sąlygų, nustato tik pats brokeris.

Jei dėl blogų oro sąlygų reisas yra atidedamas iki kito konkretaus laiko, nuomos kompanija pagal turimą skrydžio numerį mato, kodėl klientas vėluoja atvykti ir kada jis atvyks, todėl užsakymas galioja.

Jei matote, kad laiku išskristi nepavyksta, bet planuojate išvykti kitą dieną, užsakymą galima perkelti. Tai būtina padaryti kaip galima anksčiau iki nuomos pradžios. Pakeitimai nieko nekainuoja ir yra atliekami greičiausiai, jei daromi telefonu. Pakeitimai prasidėjus užsakyme nurodytam nuomos laikui - nebepriimami, o sumokėtas dalinis mokėjimas - nebegrąžinamas.

Monika   2010-02-19, 9:30

Ar tikrai galėsime paimti automobilį Gironos oro uoste (kaip užsakėme), ar reikės dar kur nors važiuoti jo pasiimti? Noriu pasitikslinti, ar tikrai grąžinti automobilį galima tuščiu baku (taip skelbia informacija "kainos paaiškinime")?

A.Chocianas:

Visos nuomos kompanijos Gironos oro uoste yra išsidėsčiusios atvykimo salėje. Jei Jūsų nuomos kompanija bus kitoje oro uosto vietoje, tuomet vaučeryje nurodyta, kaip ją surasti.

Kuras: paimamas pilnas, grąžinamas tuščias. Šiuo atveju kuro bakas nėra įskaičiuotas į kainą. Tai reiškia, kad už kuro baką reikia sumokėti papildomai nuomos pradžioje ir grąžinti automobilį reikia tuščiu baku. Svarbu žinoti, kad pinigai, sumokėti už kurą nuomos pradžioje, nėra kompensuojami, jei automobilis grąžinamas ne tuščiu baku. Geresnis variantas visuomet yra paėmimas pilnu baku ir grąžinimas pilnu baku.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška