Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 22.  Puslapis 5 iš 5.
Vladas   2010-01-15, 11:37

Padariau užsakymą. Kaip padaryti pakeitimus? Suklydau rašant laiką.

A.Chocianas:

Pakeitimus galima padaryti apsilankius puslapyje Mano užsakymas -> Pakeisti užsakymą. Tačiau jei paskambinsite mums telefonu +370 653 86008, padėsime pakeitimus atlikti operatyviau.

Saulius   2009-11-02, 12:42

Jeigu aš automobilį rezervuoju 13 dienų ir pravedu rezervacijos mokestį apie 50 EUR, o likę pinigai - vietoje, kokiu būdu gaunu vaučerį ir kaip, ir kur Barselonos aerouoste ieškau savo užsakyto automobilio. Ir dar, jeigu frančizė nulinė, tai už bet kokį mašinos defektą atsakyti nereikia?

A.Chocianas:

Padaręs užsakymą internetu, gausite patvirtinimą el. paštu su savo užsakymo numeriu ir nuoroda į savo vaučerį. Pasinaudojęs šia nuoroda arba apsilankęs mūsų svetainės skyriuje "Mano užsakymas" ir įvedęs užsakymo numerį su savo el. pašto adresu, atsidarysite vaučerį (neužmirškite jį atsispausdinti ir turėti su savimi nuomos metu). Tame vaučeryje bus nurodyta automobilių nuomos kompanija, kurioje turėsite pasiimti automobilį, su jos adresu, telefonu ir trumpu paaiškinimu, kur tą kompaniją rasti Barselonos oro uoste. Vaučeryje taip pat bus nurodyta ir suma, kurią jums liks sumokėti nuvykus į vietą.

Dėl nulinės frančizės esate teisus. Jūsų atsakomybė apgadinus automobilį - nulinė. Tačiau pasiimdamas automobilį nepatingėkite paklausti nuomos agento, kaip turėtumėte elgtis, įvykus avarijai, kad nulinė frančizė galiotų. Beje, nulinė frančizė dažnai negalioja automobilių stiklams ir padangoms. Apie tai taip pat reikėtų pasidomėti pas agentą nuomos metu.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška