Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 16.  Puslapis 1 iš 4.
Tomas   2023-02-18, 12:02

Laba diena, ar gali vienas vairuotojas su savo kreditine kortele išsinuomoti du automobilius? Šalis Italija. Ačiū.

A.Chocianas:

Toje pačioje kompanijoje vienas vairuotojas negali išsinuomoti kelių automobilių pasinaudodamas tik viena kreditine kortele. Tačiau su ta pačia kortele galite išsiuomoti du automobilius skirtingose nuomos kompanijose. Kažkurioje, beje, turėsite pirkti papildomo vairuotojo paslaugą, kad automobilį galėtų vairuoti kitas asmuo.

Kamilė   2016-03-30, 17:35

Sveiki. Ar yra vilties Turkijoje Alanijos mieste išsinuomoti šešiavietį auto už padorią kainą, nes pagal jūsų sistemą pigiausias 276 eurai dviems paroms, o gal ten didesnių automobilių tiesiog niekas nenuomoja? Ačiū.

A.Chocianas:

Vargiai sistema slepia nuo Jūsų pigius pasiūlymus :). O kainos yra tokios, kokios yra. Jei pastebėjote, tokių automobilių pasiūla Alanijoje - visai - ne pyragai. Juolab, kad 7-viečiai minivenai visur yra smarkiai brangesni už mažesnius automobilius.

Jolita   2015-08-13, 2:47

Laba diena, rugsėjo pradžioje vykstame į Sardiniją, 5 asm, vienas jų kūdikis. Jūsų puslapyje patiko du pasiūlymai iš Europcar: dodge caliber ir peugeot 308. Kaina nurodoma ta pati, nors skirtingos klasės. Kurią rekomenduotumėte rinktis?
Dar vienas klausimas. Sutartyje nurodyta draudiminė išskaita 2700 EUR. Vadinasi, neimant jų draudimo, tokia sumas bus įšaldyta?

A.Chocianas:

Dėl automobilio - rinkitės aukštesnės klasės automobilį, šiuo atveju Dodge Caliber ar pan., jei jis kainuoja tiek pat. Dėl užstato - Europcar nešaldo tokių didelių sumų, jų užstatai yra tikrai mažesni, tačiau kai renkatės automobilį su tokia frančize, turite įvertinti, kad vagystės atveju turėsite tokią sumą padengti, vadinasi teoriškai tiek pinigų Jūsų kortelėje turi būti. Beje, atkreipkite dėmesį, kad Dodge variante frančizė avarijos atveju yra mažesnė - 900 EUR.

Petras   2015-05-24, 23:03

Sveiki, prie užsakymo nematau automobilio kuro rūšies (benzinas ar dyzelinas). Kaip galima tai išsiaiškinti?

A.Chocianas:

Pagal nutylėjimą visi automobiliai yra benzininiai. Jei automobilis yra dyzelinis, tai nurodyta jo komplektacijoje (išskleiskite + Rodyti daugiau). Dyzeliniai automobiliai, kaip taisyklė, yra kur kas brangesni.

Jolita   2015-02-19, 11:09

Sveiki. Birželio mėnesio antroje pusėje norime išsinuomoti automobilį 12-14 dienų, 8 žmonėms (mikroautobusą) Madrido oro uoste, ar Madrido mieste. Pagrindinėse nuomos firmose nėra pasirinkimo, bent man rodo vieną pasirinkimą ir už labai didelę kainą (apie 1000 eurų per 12 dienų). Ką galite patarti, pasiūlyti, gal žinote kokios firmos specializuojasi nuomojant mikroautobusus. Ačiū.

A.Chocianas:

Nežinau tikslių Jūsų datų, tačiau šiandieną atlikęs paiešką mūsų svetainėje įdiegtoje Cartrawler sistemoje, birželio antroje pusėje(16-28 d.d.) matau tokius 9-viečio miniveno pasiūlymus (Madrido oro uoste): Budget - 575,15 EUR, Europcar - 694,09 EUR, Avis - 874,28 EUR. Tai gana toli nuo Jūsų minėtų 1000 EUR. Kainos keisis. Birželis - sezono pradžia. Pabandykite patys atlikti paiešką ir įsitikinsite.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška