Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 19.  Puslapis 1 iš 4.
Kamilė   2016-03-30, 17:35

Sveiki. Ar yra vilties Turkijoje Alanijos mieste išsinuomoti šešiavietį auto už padorią kainą, nes pagal jūsų sistemą pigiausias 276 eurai dviems paroms, o gal ten didesnių automobilių tiesiog niekas nenuomoja? Ačiū.

A.Chocianas:

Vargiai sistema slepia nuo Jūsų pigius pasiūlymus :). O kainos yra tokios, kokios yra. Jei pastebėjote, tokių automobilių pasiūla Alanijoje - visai - ne pyragai. Juolab, kad 7-viečiai minivenai visur yra smarkiai brangesni už mažesnius automobilius.

Jolita   2015-08-13, 2:47

Laba diena, rugsėjo pradžioje vykstame į Sardiniją, 5 asm, vienas jų kūdikis. Jūsų puslapyje patiko du pasiūlymai iš Europcar: dodge caliber ir peugeot 308. Kaina nurodoma ta pati, nors skirtingos klasės. Kurią rekomenduotumėte rinktis?
Dar vienas klausimas. Sutartyje nurodyta draudiminė išskaita 2700 EUR. Vadinasi, neimant jų draudimo, tokia sumas bus įšaldyta?

A.Chocianas:

Dėl automobilio - rinkitės aukštesnės klasės automobilį, šiuo atveju Dodge Caliber ar pan., jei jis kainuoja tiek pat. Dėl užstato - Europcar nešaldo tokių didelių sumų, jų užstatai yra tikrai mažesni, tačiau kai renkatės automobilį su tokia frančize, turite įvertinti, kad vagystės atveju turėsite tokią sumą padengti, vadinasi teoriškai tiek pinigų Jūsų kortelėje turi būti. Beje, atkreipkite dėmesį, kad Dodge variante frančizė avarijos atveju yra mažesnė - 900 EUR.

Petras   2015-05-24, 23:03

Sveiki, prie užsakymo nematau automobilio kuro rūšies (benzinas ar dyzelinas). Kaip galima tai išsiaiškinti?

A.Chocianas:

Pagal nutylėjimą visi automobiliai yra benzininiai. Dyzeliniai automobiliai yra pažymėti papildoma ikona, vaizduojančia kuro kanistrą ir sutrumpinimu DSL. Dyzeliniai automobiliai, kaip taisyklė, yra kur kas brangesni.

Julius   2015-05-22, 11:23

06-12 - 06-22 dienomis Madride norime išsinuomoti keturvietį kabrioletą. Ką randu tai BMW 4 serijos su nežmoniška kaina. Ar galite pagelbėti šiuo klausimu. Tiktų tokie variantai kaip (rašau pagal prioritetą) Ford Focus cabrio, Opel cascada, Volkwagen EOS, Renault megane, Peugeot 308 cabrio, MINI. Žinoma tiktų ir prabangesnės klasės, jei kaina būtų normali. Taip pat reikia neriboto kilometražo. Ačiū iš anksto.

A.Chocianas:

Turiu Jus nuliūdinti. Cartrawler'io sistemoje Jums nieko tinkamo nėra.

Jolita   2015-02-19, 11:09

Sveiki. Birželio mėnesio antroje pusėje norime išsinuomoti automobilį 12-14 dienų, 8 žmonėms (mikroautobusą) Madrido oro uoste, ar Madrido mieste. Pagrindinėse nuomos firmose nėra pasirinkimo, bent man rodo vieną pasirinkimą ir už labai didelę kainą (apie 1000 eurų per 12 dienų). Ką galite patarti, pasiūlyti, gal žinote kokios firmos specializuojasi nuomojant mikroautobusus. Ačiū.

A.Chocianas:

Nežinau tikslių Jūsų datų, tačiau šiandieną atlikęs paiešką mūsų svetainėje įdiegtoje Cartrawler sistemoje, birželio antroje pusėje(16-28 d.d.) matau tokius 9-viečio miniveno pasiūlymus (Madrido oro uoste): Budget - 575,15 EUR, Europcar - 694,09 EUR, Avis - 874,28 EUR. Tai gana toli nuo Jūsų minėtų 1000 EUR. Kainos keisis. Birželis - sezono pradžia. Pabandykite patys atlikti paiešką ir įsitikinsite.

Pateikite savo klausimą

Prieš pateikdami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška