Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 2.  Puslapis 1 iš 1.
Jonas   2015-02-17, 17:59

Sveiki. Norime išsinuomoti ekonominį automobilį, tarkim Seat Ibiza Porto aerouoste 2015-06-16 10 val. (į Portą atskrisim keliom dienom anksčiau) ir grąžinti Faro aerouoste 2015-06-28 6 val. (lėktuvas išskrenda 07:55) . Ribotas kilometražas (Drive4less) netinka. Koks būtų "nuomos į vieną galą (one way)" ir "nedarbo valandų" mokestis Europcar, Goldcar ir pan.? Koks būtų optimalus variantas?
Prieš tai planavau pasinaudoti Economy Car Rentals brokerio paslaugomis. Jie vykdo labai skaidrią mokesčių politiką ir siūlo geras kainas. Gal turite kokios patirties su šia kompanija? Vis tik graikai...

A.Chocianas:

Mes dirbame su brokeriu Cartrawler, todėl negalime pasakyti, ar ECR yra geras brokeris, ar ne. Cartrawler sistemoje, visų kompanijų (įskaitant ir Europcar'o bei Goldcar'o) pasiūlymai paimant automobilį Porto ir grąžinant Faro oro uostuose yra su įskaičiuotu one-way mokesčiu. Taip pat įskaičiuoti ir mokesčiai už nedarbo valandas, jei tokie yra taikomi (pvz., Goldcar atvejis). Jūsų datoms optimaliausias variantas, turbūt, būtų Europcar pasiūlymas.

Aivaras   2012-05-05, 21:53

Laba diena, vasara keliausime į Rodo salą. Domiuosi mašinos nuoma. Peržiūrėjau jūsų rekomendacijas. Noriu, kad pakonsultuotumėt sekančiais klausimais:

1. Instantcars paieškoje radau patraukliausią pasiūlymą. Kaip su draudimu, jei rašo viskas įskaičiuota - ar bus pilnas draudimas? Jei padarysiu rezervaciją, ar gausiu pilną paslaugą nuvykęs į Rodą? Ar bus papildomų mokesčių? Kaip su papildomu vairuotoju? Ar turi būti mano kredito kortelėje koks nors pinigų limitas, reikalaujamas darant rezervaciją?

2. Apskritai, ar verta rezervuotis auto 2 mėn. prieš kelionę? Gal geriau viską atlikti nuvykus į Rodą? Ar tikrai pigiau rezervuotis internetu?

Ačiū už atsakymus.

A.Chocianas:

1. Į nuomos kainą yra įtraukti visi būtini draudimai (avarijos atveju - su draudimine išskaita, vagystės atveju - su draudimine išskaita ir civilinės atsakomybės draudimas), oro uosto mokestis (jei nuoma - oro uoste), pagalba kelyje (breakdown assistance) ir vietiniai mokesčiai (PVM, aplinkosaugos mokestis, jei toks taikomas, kelių mokestis (nepainiokite su mokamais keliais) ir t.t.). Jei nesinaudosite jokiomis papildomomis paslaugomis (pvz., papildomas vairuotojas, papildomas draudimas, mažinantis atsakomybės dydį) ir nesinuomosite jokios papildomos įrangos (pvz., vaikiška kėdutė, GPS ir pan.), tai nurodyta kaina yra galutinė. Ją garantuoja brokeris. Kaip pastebėjote, papildomos paslaugos ir įranga nėra įskaičiuoti į nurodytą kainą, nes ne visiems jie reikalingi. Papildomų dalykų įkainiai yra pateikti nuomos sąlygose (žr. Nuomos sąlygos -> Automobilis -> Speciali įranga / Papildomos paslaugos), juos pasirinkti galite darydami užsakymą internetu, tačiau mokėti už juos reikės atskirai - jau nuvykus į vietą.

Rodo saloje visi pasiūlymai yra su draudimine išskaita (frančize), kurią galima perdrausti tiek pačioje nuomos kompanijoje, tiek įsigyjant kompensuojamąjį frančizės draudimą. Frančizės (draudiminės išskaitos) dydis nurodytas nuomos sąlygose (žr. Nuomos sąlygos -> Draudimas). Jei nenurodyta kitaip, planuokite, kad maždaug toks užstatas ir bus šaldomas kreditinėje kortelėje, pasiimant automobilį. Tuo tarpu, darant rezervaciją internetu, kortelėje turi būti užtektinai lėšų nurodytai "Mokėti dabar" sumai apmokėti.

2. Rezervuoti automobilį internetu yra visuomet pigiau ir praktiškiau. Nuvykus į vietą, tose pačiose nuomos kompanijose kainos bus žymiai didesnės, be to jau nebeturėsite galimybės gilintis į nuomos sąlygas ir išsirinkti geriausią pasiūlymą. Dažnai pigiausios nuomos kompanijos pristato automobilius į oro uostą, o tai reiškia, kad atvykę į Rodo oro uostą jų ten net nerasite.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška