Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 22.  Puslapis 1 iš 5.
Dalia   2016-03-17, 8:59

Ar į jūsų puslapyje nurodytą nuomos kainą yra įtrauktas mokestis už automobilio pasiėmimą ne darbo laiku, naktį?

A.Chocianas:

Taip, paprastai, šis mokestis yra įtrauktas į pateikiamą kainą.

Marius   2016-03-07, 21:30

Laba diena, ketiname nuomotis automobilį Lanzarotėje (Ispanija), jūsų sistema rodo automobilio nuomos kainą ir pasiimant 23:30 (būtent tada atskrenda lėktuvas iš Madrido). Tai ar galima tikėtis, kad tada bus atiduotas automobilis? Ar tikrai dar būna tokiu metu dirbančių nuomos punktų? Ačiū.

A.Chocianas:

Nuomos punktai tokiu metu, žinoma, nedirba, nebent nuomos kompanija turi išankstinį užsakymą. Tuomet klientai, užsisakę automobilį iš anksto ir atvykstantys nedarbo metu, yra aptarnaujami. Cartrawler sistema, įdiegta mūsų svetainėje, atliekant paiešką nedarbo laikui, pateikia pasiūlymus tik tų nuomos kompanijų, kurios tokiu metu aptarnauja klientus pagal išankstinius užsakymus. Taigi, galite drąsiai rezervuoti automobilį, Jūsų lauks atvykstant ir 23:30.
Svarbu: užsakydami automobilį tokiam laikui, privalote nurodyti teisingą savo skrydžio numerį (žr. tinklaraštį).

Inesa   2015-08-27, 9:14

Sveiki. Noriu nuomuoti automobilį Tenerifėje iš Inter Rent.
1) Ar jų nuomos punktas randasi pačiame oro uoste?
2) Niekur nenurodyta papildomas mokestis / kiek kainuos automobilio paėmimas apie 1 val. nakties, o grąžinimas bus 4:30 val. ryto, ar jų darbo laikas visa para?
3) Kiek pinigu reikia turėti kortelėje, kaip suprantu ta suma kelionės metu bus sustabdyta / rezervuota?
4) Koks kuro administravimo mokestis?
5) Inter Rent Tenerifeje, koks jų darbo laikas?
Ačiū.

A.Chocianas:

1) Taip nuomos punktas yra pačiame oro uoste.
2) Papildomas mokestis už nedarbo valandas yra įskaičiuotas į pateikiamą nuomos kainą.
3) Kortelėje turi būti pakankamai pinigų, kad padengtumėte draudiminę išskaitą, kuri nurodyta nuomos sąlygose, punkte "Draudimas".
4) Kuro administravimo mokestis 30 EUR + PVM. Tai reiškia, kad nuomos pradžioje sumokėsite už baką kuro + šį mokestį, o nuomos gale Jums kompensuos pinigus už paliktą bake kurą. Daugiau apie kuro politiką skaitykite tinklaraštyje
5) Darbo laikas yra 07:00-00:00. Kadangi Jūsų užsakymas 01:00 val. bus gautas iš anksto, todėl nuomos atstovas tuo metu Jūsų lauks. Užsakyme būtinai nurodykite teisingą savo skrydžio numerį. Grąžinimas nedarbo laiku: pastatysite automobilį į kompanijos parkavimo vietą, raktus su automobilio dokumentais įmesite į specialią dėžutę.

Paulius   2015-07-03, 8:01

Sveiki, kokioje auto nuomos kompanijoje Barselonoje galima gražinti automobilį ne darbo valandomis nemokamai? Gal žinote kurioje kompanijoje pigiausias draudimas su nuline frančize draudžiantis vietoje? Dėkui.

A.Chocianas:

Užsakymo metu turite nurodyti teisingą grąžinimo laiką. Gausite pasiūlymus tik tų nuomos kompanijų, kuriose grąžinimas tokiu laiku yra įmanomas. Visose tose kompanijose grąžinimas nedarbo laiku yra nemokamas ir visose tose kompanijose nulinė frančizė (įskaitant stiklus ir padangas) kainuoja 25-30 EUR/dieną (žr. nuomos sąlygas -> Draudimas | "Pilnas draudimo paketas ..." + "Stiklo/padangų draudimas ..."). Nuomojantis automobilį šiose kompanijose labiau apsimoka draustis kompensuojamuoju frančizės draudimu (Axa Assistance - perkamas užsakymo metu arba Worldwide Insure - perkamas ataskirai).

Milda   2015-04-08, 17:34

Skrendam į Sardiniją birželio pradžioj, skrydis vėlyvas 23 val. nusileidimas (Iš Kauno dabar visi tokie skrydžiai). Kiek žiūrėjau tokiu laiku niekas ten nebedirba, išskyrus Firefly... Norėčiau paklausti, ką rekomenduotumėt, ar rizikuoti ir nuomoti iš jų, ar važiuoti į Kagijarį su taxi ir kitą dieną išsinuomoti iš patikimesnės kompanijos? Atsiliepimai apie Firefly nekokie visur, bet ir apie dideles firmas nekokių yra. Man jau net galva skauda nuo automobilių nuomos paieškų :)

A.Chocianas:

Automobilį bet kurioje nuomos kompanijoje galite išsinuomoti ir po 23 val., jei užsisakysite jį iš anksto. Mūsų svetainėje įdiegta rezervacijos sistema tokią galimybę suteikia. Užsakyme būtina nurodyti teisingą skrydžio numerį.

Pateikite savo klausimą

Prieš pateikdami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška