Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 23.  Puslapis 2 iš 5.
Milda   2015-04-08, 17:34

Skrendam į Sardiniją birželio pradžioj, skrydis vėlyvas 23 val. nusileidimas (Iš Kauno dabar visi tokie skrydžiai). Kiek žiūrėjau tokiu laiku niekas ten nebedirba, išskyrus Firefly... Norėčiau paklausti, ką rekomenduotumėt, ar rizikuoti ir nuomoti iš jų, ar važiuoti į Kagijarį su taxi ir kitą dieną išsinuomoti iš patikimesnės kompanijos? Atsiliepimai apie Firefly nekokie visur, bet ir apie dideles firmas nekokių yra. Man jau net galva skauda nuo automobilių nuomos paieškų :)

A.Chocianas:

Automobilį bet kurioje nuomos kompanijoje galite išsinuomoti ir po 23 val., jei užsisakysite jį iš anksto. Mūsų svetainėje įdiegta rezervacijos sistema tokią galimybę suteikia. Užsakyme būtina nurodyti teisingą skrydžio numerį.

Giedrius   2015-01-27, 20:12

Sveiki, vykstu atostogauti į Ispaniją, skrydis vėlyvas. Lėktuvas leidžiasi 23:45 val. Oro uosto informacijoje pateikia, jog auto nuomos punktai dirba iki 00:00 val. Klausimas, kokios galimybės išsinuomoti automobilį, jeigu skrydis vėluoja ir nusileidi po 00:00 val.? Ar tokiu atveju geriau būtu pasinaudoti išankstine rezervacija? Kokios garantijos kad gausiu galimybę išsinuomoti auto po 00:00 val? Ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

Pirmiausia, turite suprasti, kad vienaip ar kitaip, automobilį pasiimsite jau po vidurnakčio, t.y. ne darbo metu, nebent iš lėktuvo nutrūktgalviškai lėksite iki nuomos punkto, kuo aš labai abejoju. Šiuo atveju išankstinė rezervacija Jums būtina. Jei automobilis užsakytas iš anksto, nuomos kompanija, laukia atvykstančio kliento ir po ofiso uždarymo. Tačiau atkreipkite dėmesį į šiuos niuansus:

1. Automobilį užsakykite jau kitos dienos 00:30 val. (nesupainiokite datų). Jei nuomos punkte pasirodysite anksčiau, tarkim 00:10 val. - nieko tokio, jei vėluosite kelias minutes, irgi nieko baisaus. Išlipimui iš lėktuvo ir atvykimui iki nuomos punkto užsidėti 45 minutes yra normalu.

2. Užsakydami automobilį būtinai nurodykite teisingą skrydžio numerį (ne bilietų rezervavimo, o skrydžio numerį, pvz. visi Ryanair skrydžiai prasideda raidėmis FR ir po to einančiais 4 skaičiais, pvz. FR8282). Pagal skrydžio numerį nuomos kompanija orientuojasi apie tikslų Jūsų atvykimo laiką ir lėktuvui vėluojant yra įsipareigojusi Jūsų laukti. Bet, kaip minėjau, tam jie turi turėti teisingą Jūsų skrydžio numerį.

3. Automobilio paėmimas ne darbo metu kainuoja papildomai ir pabrangins Jūsų nuomą maždaug 30-50 EUR (priklausomai nuo nuomos kompanijos). Tai normalu. Nebandykite gudrauti ir užsakinėti automobilį 23:45 val. Tuo metu Jūs vis tiek nepasirodysite, o kadangi automobilio paėmimas užsakytas darbo metu, Jums nepasirodžius iki uždarymo, nuomos agentas gali Jūsų taip ir nesulaukti. Pavėlavęs vos 20 minučių galite pabučiuoti užrakintas ofiso duris. Čia Ispanija, čia neapmokėtų viršvalandžių niekas nedirba.

Rolandas   2014-11-19, 18:25

Labas, norėjau paklausti, iki kelintos valandos dirba SIXT auto nuoma Čampino oro uoste Romoje ir taip pat Bergamo oro uoste.

A.Chocianas:

Ciampino oro uoste: I-V 08:00-20:00, VI 08:00-12:30.
Bergamo oro uoste: I-V 08:00-22:00, VI-VII ir švenčių dienomis 09:00-12:30.
Grąžinimas galimas abiejuose oro uostuose 24 val.

Ruslanas   2014-10-09, 18:42

Sveiki, lapkričio 4-14d. ketinu nuomotis automobilį Lietuvoje iš 'trusticar'. Gal žinote, kokia suma bus rezervuota mano kreditinėje kortelėje? Taip pat ten paminėta, kad galiu atsiskaityti ir debetine kortele, ar tai tiesa? Automobilį grąžinsiu 04:30 ryte, ar bus taikomas papildomas mokestis? Ačiū.

A.Chocianas:

Užstatas šioje kompanijoje yra draudiminės išskaitos dydžio, t.y. nuo 300 EUR iki 500 EUR, priklausomai nuo nuomojamo automobilio (žr. Svarbi informacija -> Užstatas).

Nuomos metu privalote turėti kreditinę kortelę, tačiau užsisakydami automobilį, nuomą internetu galite apmokėti ir debetine kortele. Būtent tai ir norima pasakyti nuomos sąlygose.

Oro uoste automobilį galite grąžinti 04:30 val. be jokių papildomų mokesčių. Mašiną pastatysite aikštelėje, o raktus su dokumentais įmesite į specialią dėžutę - keybox'ą. Jei visgi norite, kad tokiu laiku Jus pasitiktų kompanijos darbuotojas, tai kainuos papildomai 21 EUR.

Atkreipkite dėmesį, į šios kompanijos nuomos kainą neįskaičiuotos privalomos žieminės padangos. Jos papildomai kainuos 3,5 EUR/dieną (žr. svarbi informacija -> Automobilis -> Speciali įranga / Papildomos paslaugos).

Andrius   2014-04-25, 12:37

Laba diena, norėjau paklausti, gal žinote koks yra vėlyvų valandų aptarnavimo mokestis kompanijoje Goldcar? Nuomos laikotarpis 05-01 d. 09-00 val iki 05-04 d. 05-00 val. Ispanija, Alicantės oro uostas.

A.Chocianas:

Apie 30-40 EUR. Jei užsakote per Cartrawler sistemą (esančią mūsų svetainėje), šis mokestis paprastai jau būna įskaičiuotas į pateiktą kainą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška