Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 23.  Puslapis 3 iš 5.
Eva   2014-03-18, 22:33

Vykstame į Kaljarį (Sardinija). Nuomosime automobilį, bet grąžinti jį turime 2014-06-14 05:00, nes mūsų skrydis atgal į Lietuvą 07:00. Ar bus darbuotojai, kurie galės priimti nuomojamą automobilį tokiu metu? Bandžiau pati išsiaiškinti, ar tai nėra papildomai mokama paslauga, bet tikslios informacijos niekur neradau. Jei tai mokama, kokia gali būti kaina (apytiksliai)?
Ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

1. D.U.K. | Klausimai apie nuomos punktų darbo laiką
2. Klausimai-Atsakymai | Klausimų tema: Nuomos kompanijų darbo laikas.

Rokas   2013-04-12, 19:00

Sveiki, norėčiau sužinoti, kokie yra papildomi įkainiai auto pridavimo Cagliario oro uoste ne darbo valandomis (5 val. ryto) ir gal žinote, kokie auto nuomos punktai teikia auto pridavimo paslaugas nemokamai Cagliairyje? Dėkui už atsakymą.

A.Chocianas:

Atlikite automobilio paiešką mūsų svetainėje InstantCars.eu, įvesdami tikrą grąžinimo laiką, t.y. 5:00 val. Sistema pateiks variantus tik tų kompanijų, kuriose tokiu laiku automobilį grąžinti galima. Visose jose grąžinimas ankti ryte yra nemokamas, nes tuo metu Jūsų nepasitikinės kompanijos darbuotojas, tiesiog raktus su dokumentais turėsite įmesti į specialią dėžutę - keybox'ą.

Agnė   2013-02-07, 23:24

Norime nuomotis automobilį Barselonos El Prat oro uoste. Mes atskrendame 24 val. ir nuoma jau nebedirba. Ar yra galimybė gauti auto? Kokios procedūros?

A.Chocianas:

Barcelonos oro uoste yra nuomos kompanijų, aptarnaujančių klientus po 24 val. Tam reikia turėti išankstinį užsakymą. Paieška per CarTrawler sistemą (įdiegtą mūsų svetainėje) Jums pateiks galimus variantus (paėmimo laikas turi būti +/- 30 min. po nusileidimo laiko). Užsisakant automobilį būtina nurodyti skrydžio numerį, pagal kurį nuomos kompanija orientuojasi apie tikslų kliento atvykimo laiką. Su užsakymo patvirtinimu el. paštu gausite ir vaučerį, kurį reikės pateikti jame nurodytos nuomos kompanijos punkte oro uoste - ten Jūsų jau lauks.

Žydrūnas   2013-01-05, 20:48

Laba diena, gegužės mėn. vykstame į Kretą, Chania, ten būsime apie 12 val vakaro. Jūsų patarimuose skaičiau, kad ne visos kompanijos turi atstovybes oro uoste. Kaip galima būtų sužinoti, kokios kompanijos yra tame oro uoste, kad nereiketų po to laukti ryto, nors užsakymus 01:00 val. priima beveik visos. Labai ačiū už atsakymą.

A.Chocianas:

Paieškoje, atliekamoje per mūsų svetainę InstantCars.eu, prie pateiktų pasiūlymų yra nurodoma, kaip reikės pasiimti automobilį - Pasitikimas atvykstant, t.y nuomos kompanijos atstovas pasitiks klientą, ar Paėmimas oro uoste, t.y. nuomos kompanijos ofisas bus oro uoste. Iš kitos pusės, nesvarbu, kurioje nuomos kompanijoje užsakysite automobilį 12 valandai nakties, iki ryto laukti nereikės, o automobilis bus išnuomotas Jūsų nurodytu laiku, nepriklausomai nuo to, ar nuomos kompanija turi ofisą oro uoste (jis vis tiek nedirba tokiu laiku) ar ne. Naktį automobiliai nuomojami tik pagal išankstinius užsakymus. Būtina sąlyga - užsisakant reikia nurodyti teisingą skrydžio numerį, kad kompanija pagal jį orientuotųsi apie Jūsų tikslų atvykimo laiką.

Justa   2012-05-10, 10:05

Laba diena. Norėjau pasiteirauti, kiek kainuoja papildomai tokia paslauga kaip - vėlyvo pasitikimo mokestis? Mes atvykstame į Maljorkos oro uostą naktį.

A.Chocianas:

Mokestis už automobilio paėmimą nedarbo valandomis (Maljorkos oro uoste - po 24 val.) yra apie 25-50 EUR, priklausomai nuo nuomos kompanijos ir pasirinkto automobilio varianto užsakymų sistemoje. Jei išsirinkote automobilį per mūsų svetainę, nedarbo valandos jau yra įskaičiuotos į nurodytą kainą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška