Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 23.  Puslapis 4 iš 5.
Siga   2012-04-15, 9:50

Sveiki, rezervavau mašiną Maljorkoje, kadangi į salą atvykstame 23:45 val., ar dirbs tokiu metu nuomos punktas?

A.Chocianas:

Europcar ofisas Maljorkos oro uoste dirba iki 23:59 val. Kuomet užsakyme yra nurodytas skrydžio numeris, klientui nepasirodžius sutartu laiku, nuomos kompanija pagal jį orientuojasi apie tikslų kliento atvykimo laiką ir laukia, kol nusileis jo lėktuvas. Skrydžio numeris ypač svarbus pasiimant automobilį tokiu laiku, kaip Jūsų. Tačiau Jūsų užsakyme skrydžio numeris nėra nurodytas, todėl būtų gerai, kad jį atsiųstumėte mums el. paštu, o mes savo ruožtu, informuotume Europcar'ą Maljorkoje.

Lina   2011-08-11, 19:42

Gal žinote kokio dydžio gali būti grąžinimo pasibaigus nuomos valandoms mokestis? Mašiną nuomosimės Madride, pasiimsime apie 23 val., grąžinsime po dešimties dienų - 4 val. ryto.

A.Chocianas:

Grąžinimas oro uoste anksti ryte, paprastai, nieko nekainuoja, kadangi nuomos kompanijos darbuotojas Jūsų nepasitikinės. Automobilį reikės palikti aikštelėje, o raktus su dokumentais - įmesti į specialią dėžutę. Pasiimdami automobilį nuomos kompanijoje išsiaiškinkite tikslias grąžinimo detales.

Valdas   2011-06-21, 12:28

Laba diena, koks būtų grąžinimo mokestis Bergamo oro uoste, jeigu automobilį grąžintumėm 05 val. ryto?

A.Chocianas:

Oro uostuose, tame tarpe ir Bergamo, grąžinant automobilį anksti ryte, jis yra pastatomas aikštelėje (nuomos pradžioje išsiaiškinkite, kurioje), o raktai su dokumentais įmetami į specialią dėžutę - keybox. Kadangi automobilio grąžinime nedalyvauja nuomos kompanijos atstovas, todėl papildomai tai nieko nekainuoja.

Irena   2011-02-02, 9:17

Laba diena, noriu išsinuomoti automobilį Izraelyje, Tel Avivo Ben Guriono oro uoste 8 dienoms. Nesuprantu, kodėl toks didelis kainų skirtumas tarp Ford Mondeo (265 EUR) ir Honda Accord (866 EUR)?
Grąžinti norėtume 5 val. ryto tame pačiame oro uoste. Ar nebus problemų? Ačiū už atsakymus.

A.Chocianas:

CarTrawler, kurio užsakymų sistema integruota mūsų svetainėje, yra automobilių nuomos brokeris. Pasiūlymai, kuriuos matote Ben Guriono oro uoste yra ne iš vienos, o kelių skirtingų nuomos kompanijų, todėl ir skiriasi tos pačios klasės automobilių kainos bei nuomos sąlygos.

Dėl automobilio grąžinimo oro uostuose anksti ryte problemų nėra. Nuomos kompanijos turi taip vadinamą keybox - secialią dėžutę, į kurią prieš išskrendant reikia įmesti raktus ir dokumentus. Taip yra visuose oro uostuose, o Ben Gurione nuomos kompanijos dirba ištisą parą - 24 val.

Egidijus   2010-12-28, 15:40

Automobilį noriu grąžinti anksti ryte, t.y. apie 05:00 (dėl ankstyvo skrydžio). Ar tai būtina nurodyti užsakyme? Nes renkantis grąžinimo laiką tarp 05:00, 07:00 ar 08:00 gan stipriai skiriasi kaina ir pasiūlymų skaičius. Taigi, jeigu pažymėčiau grąžinimo laiką 08:00, o realiai automobilį grąžinčiau 05:00, ar nebus jokių problemų? Ką daryti, jei nebus dėžutės, kur palikti raktelius ir dokumentus? :)

A.Chocianas:

Užsakant automobilį, reikėtų nurodyti realų grąžinimo laiką, kadangi sistema automatiškai atmeta tų kompanijų, su kuriomis ankstyvas grąžinimas būtų problematiškas, pasiūlymus. Dažniausiai automobilis tokiu laiku grąžinamas įmetant raktus ir dokumentus į specialią dėžutę, esančią prie kompanijos nuomos punkto oro uoste, ir papildomai tai nieko nekainuoja. Tuo tarpu kompanijos, kurios neturi ofiso oro uosto terminale ir pristato automobilį iš miesto, anksti ryte turi Jus pasitikti, kad perimti mašiną, todėl apie tai turi žinoti iš anksto. Kadangi tokios kompanijos atstovas atvyksta nedarbo laiku, ši paslauga gali kainuoti papildomai.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška