Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 58.  Puslapis 1 iš 12.
Gedas   2019-08-07, 16:58

Sveiki,
Planuoju skristi į Bergamo/Italija. Noriu pasiteirauti, gal žinote, ar toli nuomos kompanijos InterRent automobilių atsiėmimo aikštele? Žemelapyje mačiau, kad šalia oro uosto yra kelių kompanijų automobilių atsiėmimo aikštelė, tačau nemačiau būtent InterRent.
Ačiū.

A.Chocianas:

Kiek žinau, Interrent nuomos punktas Bergamo oro uoste yra šalia kitų nuomos kompanijų. Ten Jums ir paaiškins, kur turėsite pasiimti automobilį. Tuo tarpu, Google žemėlapyje įveskite paiešką "Interrent Bergamo Airport", ir Jums parodys, kur rasti Interrent nuomos punktą.

Jurga   2016-06-02, 21:17

Sveiki norime nuomotis automobilį Portugalijoje, Faro, bet nelabai kalbame angliškai, ar mums pavyks?

A.Chocianas:

Manau, esate ne vieninteliai tokie. Kiti gali, galite ir Jūs. Užsisakykite automobilį iš anksto, išsiaiškinkite, už ką būsite iš anksto sumokėję, už ką dar gali tekti mokėti vietoje, turėkite visus reikiamus dokumentus ir tobulinkite gestų kalbą.

Rita   2016-04-05, 15:45

Sveiki, ar Jūsų nuomos punktas yra Koso salos oro uoste?

A.Chocianas:

Jus, turbūt, domina, ar Koso oro uoste yra nuomos kompanijų, kuriose per mūsų svetainę galėtumėte užsakyti automobilį. Taip, yra. Atlikite paiešką ir žiūrėkite, kad pasirinktos nuomos kompanijos automobilio paėmimo vieta būtų "Terminale".

Renata   2016-01-07, 15:59

Sveiki, norime Anglijoje, Peterbore arba iš karto Lutono oro uoste išsinuomoti automobilį. Kaip geriausia tai padaryti ir kokių dokumentų reikia? Padėkite prašau.

A.Chocianas:

Geriausia, žinoma, automobilį užsisakyti per InstantCars.eu. Kad gautumėte užsakytą automobilį, privalote turėti id kortelę (arba pasą), vairuotojo pažymėjimą su stažu, ne mažesniu kaip 1 metai (tikslūs reikalvaimai stažui nurodyti pasirinkto automobilio nuomos sąlygose), vairuotojui turi būti ne mažiau kaip 25 metai ir jis privalo turėti kreditinę kortelę. Rinkitės iš nuomos kompanijų Avis, Budget arba Europcar pasiūlymų, tuomet užstatas bus apie 250 GBP ir ta suma bus šaldoma vairuotojo kortelėje pasiimant automobilį. O šiaip, kortelėje turi būti pakankamai pinigų draudiminei išskaitai (frančizei) padengti, paprastai apie 1000 GBP (tiksli frančizės suma nurodoma pasirinkto automobilio nuomos sąlygose.)

Ir dar, jei nesatę įgudę vairuoti, kai eismas vyksta kairiąja puse, rekomenduočiau rinktis automobilį su automatine pavarų dėže, tai smarkiai palengvins Jūsų gyvenimą.

Rolandas   2015-09-17, 15:02

Noriu paklausti, jei nuomos kompanija (Sixt, Romoje) nuskaičiavo nuo kreditinės 40 eurų (greičiausiai už kokį tai kelių taisyklių pažeidimą) administracinį mokestį, kada turėčiau gauti laišką dėl baudos, nes jau antra savaitė baigiasi, o nieko negaunu.

A.Chocianas:

Šis klausimas gal labiau skirtas pašto tarnybai. Jei nuomos sutartyje nurodytas teisingas adresas, kurį nuomos kompanija perduoda policijai, maždaug per kelias savaites ir atkeliauja jų laiškas.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška