Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 19 iš 20.
Valerijus   2011-02-25, 22:36

Sveiki, sakykite ar galiu įsigyti kaip papildomą draudimą tik CDW su 0 išskaita. Kitas formas pilnai apdraudžia nuomos kompanija. Ačiū

A.Chocianas:

Ne. Draudimo avarijos atveju (CDW) nuomojamiems automobiliams niekas atskirai nepardavinėja. Šį draudimą turi suteikti nuomos kompanija. Tik tuo atveju, jei nuomos kompanijos CDW draudimas yra su frančize (išskaita), galite atskirai perdrausti savo riziką, nusipirkdami kompensuojamąjį frančizės draudimą. Pastarasis neatstoja CDW ir yra visiškai bevertis, jei automobilis neapdraustas CDW arba TI (draudimu vagystės atveju).

Lina   2010-10-04, 21:32

Ar atsitikus eismo įvykiui su nuomotu automobiliu būtinai reikia kviesti policiją? Juk Vokietijoje jie ten tik draudimo polisais susikeičia ir išsiskirsto.

A.Chocianas:

Vokietijoje, kaip ir Lietuvoje, jei įvykis nedidelis ir yra aiškios aplinkybės, o taip pat yra žinomas kaltininkas, kuris pats tai pripažįsta, užtenka vietoje užpildyti draudimo išduotą Eismo Įvykio Deklaraciją. Tačiau jei avarija rimtesnė arba įvykio aplinkybės - neaiškios, reikia kviesti policiją. Kada elgtis vienaip, o kada - kitaip, reikėtų pasiteirauti nuomos agento, pasiimant automobilį. Pakliuvus į avariją, apie tai reikia iš karto informuoti nuomos kompaniją, kurios atstovas patars, kaip elgtis konkrečioje situacijoje, kad nebūtų pažeistos draudimo sąlygos.

Gražina   2010-07-16, 22:37

Labas vakaras, šiuo metu esu Norvegijoje. Mano automobilis, po draudiminio įvykio remontuojamas, išlaidas dengia Norvegijos draudimo bendrovė. Ar aš galiu išsinuomoti automobilį (kol remontuojamas mano) ir pateikti sąskaitą apmokėti tai pačiai draudimo bendrovei, kuri dengia automobilio remonto išlaidas?

A.Chocianas:

Pirmiausia, Jums reikėtų išsiaiškinti tai Norvegijos draudimo bendrovėje. Jei nuoma yra kompensuojama, tuomet būna apibrėžtas nuomos laikotarpis ir kaina (pvz., ne daugiau kaip 5 dienos ir n EUR per dieną). Bet kuriuo atveju, su nuomos kompanija Jums tektų atsiskaityti patiems, o draudimo bendrovė vėliau šių išlaidų sumą turėtų pervesti Jums.

Alvinas   2010-06-14, 9:18

Sveiki dar kartelį. Norėčiau sužinoti, kokią draudimo kompaniją rekomenduotumėte Ispanijoje, kuri galėtų pigiai ir patikimai apdrausti langus, padangas ir kitus dalykus, kadangi brokerių siūlomame draudimo pakete to nėra. Nesinori už sudaužytą langą mokėti nereikalingų pinigų.
Dėkui, tikiuosi mane supratote:)

p.s. aš jau jūsų klausiau anksčiau apie siūlomus draudimus, norėčiau dabar sužinoti apie draudimą nuo smulkmenų:)

A.Chocianas:

Yra tik du būdai apdrausti stiklus ir padangas:
1. (rekomenduotinas pasirinkus nuomos variantą su nuline frančize) - nuvykus į vietą, nuomos kompanijoje nusipirkti šį draudimą papildomai;
2. (rekomenduotinas pasirinkus nuomą su frančize) - atskirai įsigyti frančizės draudimą, kuris, apart draudiminės frančizės, dengia dar ir stiklus bei padangas.

Neringa   2010-05-17, 15:23

Laba diena, norėtume išsinuomoti automobilį 2 dienoms Belgijoje, Charleroi oro uoste (2010-06-17- 2010-06-19 d.). Gal galėtumėt rekomenduoti kokią nors nuomos kompaniją, kurioje būtų taikomas pilnas draudimas? Ačiū.

A.Chocianas:

Charleroi oro uoste kai kurie siūlomi pigiausi variantai išties yra ne su visais draudimais. Nerekomenduojame rinktis pasiūlymų, kuriuose trūksta bent vieno iš šių draudimų: Draudimo avarijos atveju (CDW), Draudimo vagystės atveju (TP) arba Civilinės atsakomybės draudimo (TPL).

Pasirinkus variantą su visais aukščiau išvardintais draudimais, CDW ir TP bet kokiu atveju bus su frančize. Belgijoje frančizės išvengti nepavyks. Tuomet rekomenduojame arba įsigyti papildomą frančizės draudimą, arba vietoje pasiimant automobilį, nusipirkti pilną draudimo paketą, mažinantį frančizę iki nulio. Jei nuomos kompanija tokį paketą parduoda, tai yra nurodoma pasirinkto automobilio Nuomos sąlygose -> Draudimas -> Pilnas draudimo paketas: n EUR per dieną su/be PVM; Draudiminė išskaita 0 EUR. Perkant Pilną paketą nuomos kompanijoje, jis kainuoja žymiai brangiau nei atskirai įsigyjant kompensuojamąjį frančizės draudimą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška