Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 3 iš 20.
Gediminas   2016-05-10, 5:41

Sveiki! norėjau pasitikslinti dėl papildomų vairuotojų. Jei nuomosimės auto savaitę laiko (Kos, Graikija), ar draudimas galios, jei vairuos kitas asmuo. Nes galimas toks dalykas, kad norėsiu pailsėti nuo vairavimo:) Ačiū.

A.Chocianas:

Visi draudimai galios ir kitam asmeniui, bet tik su sąlyga, kad jis bus įtrauktas į nuomos sutartį, kas, žinoma, kainuoja papildomai (žr. Svarbi informacija-> Vairuotojas -> Papildomas vairuotojas).

Daiva   2016-04-05, 12:38

Sveiki, dažnai keliaujame ir naudojamės Jūsų puslapio pasiūlymais, ačiū:). Perskaičiau, kad galima įsigyti metinį frančizės draudimą nuo 39 GPB. Laukia dvi suplanuotos kelionės su auto nuoma, Malagoje planuojame nuomotis net 14 dienų, o Sicilijoje - 3 dienoms. Pagal dienų kiekį mums labiau apsimokėtų nusipirkti metinį draudimą? Kaip tai galima padaryti ir ką reiktų žinoti? Ačiū.

A.Chocianas:

Metinį draudimą galite nusipirkti pasinaudoję nuoroda mūsų svetainėje. Pildant draudimo pirkimo formą, nenaudokite lietuviškų raidžių, jos vėliau iššaukia proceso klaidą. O žinoti turite tai, kad šitas draudimas (kaip ir bet koks kitas, įsigytas internetu, o ne pačioje nuomos kompanijoje) nemažins užstato, todėl visų nuomų metu kreditinėje kortelėje privalote turėti pakankamai lėšų draudiminei išskaitai (frančizei) padengti.

Arūnas   2016-03-10, 15:24

Sveiki, domintų klausimas, jei aš pas jus draudžiuosi papildomu pilnu draudimu, nuomojantis mašiną man reikės kreditinėje kortelėje turėti pinigus užstatui.

A.Chocianas:

Taip, užstatui turėsite turėti pakankamai pinigų, kad padengti nuomojamo automobilio frančizę. BET KOKS internetu parduodamas kompensuojamasis frančizės draudimas nei panaikina užstato, nei jį sumažina. Jis neturi JOKIOS įtakos užstato, kurį šaldo nuomos kompanija, dydžiui. Jei norite susimažinti užstatą, papildomą draudimą turite pirkti tiesiai iš nuomos kompanijos, kai pasiimate automobilį, o ne iš anksto internetu. Kitų būdų tai padaryti nėra.

Remigijus   2016-03-05, 14:14

Laba diena. Noriu birželio 19-29 išsinuomot auto Sicilijoje, šiandien pažiūrėjau - pigiausia kompanija Target. Kada geriausiai būtų nuomuotis, ar šiaip sekti kainas ir griebti. Dar norėčiau pilno draudimo, kad nebūtų problemų, ar galima internetu užsisakyti, ar vietoje pirkt. Kiek tas maždaug kainuotų. Ir ar imant pilną draudimą reikalingas užstatas. Ačiū.

A.Chocianas:

Birželiui jau dabar galite užsisakinėti automobilį, jei tik tinka kaina ir sąlygos. Apie nuomą Italijoje, draudimus ir užstatus ten pasiskaitykite tinklaraštyje, nesinori apie tai vėl kartotis. Straipsnis, tiesa, rašytas prieš du metus, bet niekas ten nepasikeitę, tik gal užstatai (draudiminės frančizės) dabar yra dar didesni.

Aivaras   2016-01-25, 21:57

Laba diena, noriu užsirezervuoti mašiną Maljorkos saloje vasarą. Tačiau iškilo klausimų:

1. Ar automobilių nuomos ofisai Maljorkos oro uoste yra Šengeno zonoje, ar už jos ribų? Turiu galvoje, kad atvyksime į salą su TEZ turu ir jie mus nuveš į viešbutį. Mašiną planuojame pasiimti po dviejų poilsio dienų, tai ar bus įmanoma be specialių leidimų (pvz. lėktuvo bilietų ar pan.) pasiimti mašiną iš oro uosto? Šiaip, pasiėmimui rinktumėmės savo miestelio ofisą, bet tada gaunasi 3 kartus brangiau. Todėl labai aktualu ar galima pvz. patiems atvykti į oro uostą numatytu laiku ir pasiimti automobilį?

2. Kaip geriausiai rekomenduotumėt perdrausti frančizę (excess)? Geriau draustis rezervuojantis mašiną, ar pasinaudoti tinklapyje nurodytu draudimu? Kas yra pigiau ir praktiškiau?

A.Chocianas:

1. Nėra jokių trukdžių pasiimti automobilį oro uoste.
2. Worldwide Insure draudimas yra kur kas pigesnis. Nuomai, ilgesnei kaip 10 dienų, labiau apsimoka pirkti metinį frančizės draudimą. Jei automobilį nuomositės ne tarptautinėje, o vietinėje kompanijoje, gal ne pigiau, tačiau dėl mažesnio užstato labiau apsimokėtų pirkti draudimą vietoje.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška