Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 5 iš 20.
Veronika   2015-08-26, 21:29

Sveiki, norėjau pasiteirauti, koki užstatą šaldo AVIS kompanija už ekonominės klasės automobilį? Ir kiek kainuoja pilnas draudimas, perkant jį, atvykus į Romą AVIS kompanijoje?

A.Chocianas:

Mes nežinome, kokį užstatą šaldys Avis Jūsų užsakymo atveju. Atsiųskite užsakymo (jei jis darytas per mūsų svetainę) numerį ir mes tai patikslinsime. Iš kitos pusės, jei pirksite papildomą draudimą ten vietoje, jis Jums kainuos apie 28 EUR/dieną ir užstatas tuomet bus tik už baką kuro (maždaug 100 EUR ribose).

Emilis   2015-08-12, 22:58

Ar yra koks būdas sumažinti franšizės draudimą, imant draudimą nuo vagystės ir automobilio avarijos.
Sutartyje mums siūlo apsidrausti papildomai,AXA assitance, bet salygose nurodyta "The Collision Damage Waiver and Theft Protection included in this hire do not fully cover you in the event of damage and theft. Iou are still liable for an excess of up to €3,000 if you damage the car, you have an accident, the car is stolen, or you lose your keys."
Mes nuomojomes Ispanijoje, Cartrawler.

A.Chocianas:

Emili, painiojate sąvokas, dėl to nelabai aišku, ko klausiate.
Pasiūlymai jau yra su įskaičiuotais draudimais avarijos ir vagystės atveju, tačiau su tam tikra frančize - Jūsų atsakomybės dalimi. Tai tą frančizę (savo atsakomybę) galite apdrausti arba pirkdami papildomai Axa Assistance draudimą (jis pigesnis, ir, ūkiškai šnekant, apdraudžia Jūsų užstatą, kuris dėl to kad turite šį draudimą nebus mažesnis), arba perkate papildomą draudimą Ispanijoje, pačioje nuomos kompanijoje. Jei kompanija vietinė, tai užstatas sumažės, jei tarptautinė - nesumažės. Vietoje apdrausti frančizę kainuos brangiau - žr. nuomos sąlygose Pilno draudimo paketo kainą.

Akvilė   2015-07-09, 10:51

Sveiki, Alamo (Italija) kompanija teigia, kad trečios šalies draudimo nepriima. The location would not accept any 3rd party insurance, with the exception of insurance that is offered through your credit card. Your credit card would have to bring a statement of coverage with you that shows the rental vehicle is covered worldwide.
Ar tikrai tokiu atveju privalome imti frančizės draudimą iš Alamo?

A.Chocianas:

Gerbiamieji, supraskite vieną dalyką - trečios šalies draudimas apdraudžia JUS, o ne nuomos kompaniją ar jos automobilį. Todėl, nuomos kompanijos požiūriu, jis ir NEGALIOJA, kadangi žalos atveju pinigus draudimas išmoka JUMS, o ne nuomos kompanijai. Tačiau jis GALIOJA JUMS. Tai JŪSŲ draudimas. Nereikia juo baksnoti nuomos kompanijoms ir reikalauti sumažinti užstatą. Turint šį draudimą užstatas nesumažės, o žalos atveju iš užstato bus nuskaičiuoti pinigai ir vėliau draudimas Jums juos kompensuos. Todėl šis draudimas ir vadinasi kompensuojamuoju (refundable). Pirmiau apmokate žalą, paskui iš draudimo sumokėtus pinigus susigrąžinate. Taigi, pagalvokite patys, kokia nauda nuomos kompanijai iš šio draudimo? JOKIOS. Todėl jiems jis ir negalioja.

Ir pagaliau atsakysiu į Jūsų klausimą - ne, Jūs neprivalote pirkti frančizės draudimo iš Alamo, tačiau privalote turėti kreditinėje kortelėje pakankamai pinigų užstatui.

Nideta   2015-07-03, 12:22

Sveiki, noriu paklausti, turėjome Tenerifėje išsinuomavę automobilį su casco pilnu draudimu per insurance4carhire, stovėjimo aikštelėje radome nubrauktą mašinos sparną ir veidrodėlį, ar draudimo kompanijai svarbios aplinkybės kas padarė įvykį, nes mes nekalti? Ar jiems tik užteks pateikti visus dokumentus?

A.Chocianas:

Nesvarbu, kad esate nekalti, vis tiek turėsite trumpai aprašyti kada, kur ir kaip tai atsitiko. Tai grynas formalumas.

Paulius   2015-07-03, 8:01

Sveiki, kokioje auto nuomos kompanijoje Barselonoje galima gražinti automobilį ne darbo valandomis nemokamai? Gal žinote kurioje kompanijoje pigiausias draudimas su nuline frančize draudžiantis vietoje? Dėkui.

A.Chocianas:

Užsakymo metu turite nurodyti teisingą grąžinimo laiką. Gausite pasiūlymus tik tų nuomos kompanijų, kuriose grąžinimas tokiu laiku yra įmanomas. Visose tose kompanijose grąžinimas nedarbo laiku yra nemokamas ir visose tose kompanijose nulinė frančizė (įskaitant stiklus ir padangas) kainuoja 25-30 EUR/dieną (žr. nuomos sąlygas -> Draudimas | "Pilnas draudimo paketas ..." + "Stiklo/padangų draudimas ..."). Nuomojantis automobilį šiose kompanijose labiau apsimoka draustis kompensuojamuoju frančizės draudimu (Axa Assistance - perkamas užsakymo metu arba Worldwide Insure - perkamas ataskirai).

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška