Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 7 iš 20.
Sardinija   2015-03-24, 12:57

Skaičiau, kad Italijoje (šiuo atveju - Sardinijoje) per brokerius pirktas draudimas su 0 franšize yra kaip ir niekinis, nes dažnai, kai reikia pasiimt mašiną, jie reikalauja pirkti pilną draudimą pas juos, nes anas jiems netinka. Kitu atveju, jei neperki, jie arba įšaldo sumą, lygią franšizės dydžiui ir dar plius kuras ir pan., arba išvis neduoda mašinos. Sakykit, ar nebus taip, kad reikalaus jie būtinai pas juos nusipirkti pilną draudimą, mums isigijus Insurance4Carhire draudimą? (kaip suprantu, franšizės dydžio sumą vis tiek įšaldys). Ar gali jie iš tikrųjų atsisakyti išduoti mašiną su šituo draudimu?

A.Chocianas:

Skaitykite InstantCars tinklaraštį: Ar galioja kompensuojamasis frančizės draudimas Italijoje?

Arūnas   2015-03-14, 21:22

Sveiki, planuojam nuomuotis automobilį iš Budget Barcelonoje ir grąžinti Alicantėje. Kaip suprantu, čia įskaičiuotas mokestis į vieną pusę? Kokia draudimo rūšį reikėtų rinktis, kad nenuskaičiuotų papildomai pinigų grąžinus automobilį, jei būtų kokie pažeidimai ir kiek toks draudimas galėtų kainuoti? Ačiū.

A.Chocianas:

Taip, nuoma į vieną pusę įskaičiuota (žr. nuomos sąlygas). Jei norite, kad apgadinimo atveju nuomos kompanija Jums neturėtų pretenzijų, pasiimdami automobilį turite pas ją pirkti papildomus draudimus - pilną draudimo paketą (nuo 13 €/dieną) ir stiklų bei padangų draudimą (nuo 5,6 €/dieną). Draudimo įkainiai priklauso nuo automobilio kategorijos - kuo didesnis automobilis, tuo brangesnis draudimas. Įkainiai nurodyti nuomos sąlygose, skyrelyje "Draudimas".
Pigesnė alternatyva šiems draudimams yra kompensuojamasis frančizės draudimas, kurį galite įsigyti arba automobilio užsakymo metu (iš Axa Assistance), arba atskirai iš Worldwide Insure. Kompensuojamasis draudimas veikia šiuo principu: automobilį nuomojatės su frančize (t.y. esate atsakingi prieš nuomos kompaniją draudiminės frančizės ribose), apgadinimo atveju patys apmokate žalą, paskui draudimo bendrovė sumokėtus už žalą pinigus kompensuoja.

Danielius   2015-03-10, 11:09

Sveiki, užsibukinau auto per jūsų puslapį ir pasirinkau pilną draudimą per Cartrawler Axa. Ar jis pilnai dengia auto dėl apgadinimų ir vagystės? Kaip supratau iš poliso, nedengia žalos automobilio salonui ir mechaniniams gedimams?

A.Chocianas:

Taip, jis pilnai dengia frančizę apgadinimų ir vagystės atveju. Salono niekas nedraudžia, kadangi jo apgadinimai galimi didžiąja dalimi tik dėl pačio kliento aplaidumo - cigarete pradegintos skylės sėdynėje, sulaužytos rankenėlės, pamesto smulkios dalys ir t.t., o mechaniniai gedimai yra nuomos kompanijos atsakomybė.

Nideta   2015-02-11, 9:48

Sveiki, įsigijus frančizės kompensuojamą draudimą per Insurance4Carhire, ar Sardinijoje užsakant auto per brokerius, kartu ir nuomos komapanijoje, galiu jau neimti jų siūlomo papildomo frančizės draudimo? Kaip geriau elgtis? Į ką dar reiktų tada atkreipti dėmesį? Suprantu, kad tas draudimas man nemažintų užšaldomų lėšų, bet jis kompensuotų bėdos atveju, tą užšaldytą pinigų sumą po visų procedūrų? PVZ.: užsisakau mašiną per brokerį už 218 eur pirminę kainą + kuro politika atitinkama + Insurance4Carhire draudimas + užstatas.Aš pilnai tada apsidraudusi? Labai ačiū už kantrybę:)

A.Chocianas:

Taip. Su kompensuojamuoju frančizės draudimu este pilnai apsidraudusi ir jokių papildomų draudimų vietoje pirkti nebereikia. Užtenka nuomos kompanijai pasakyti, kad turite savo draudimą ir nieko daugiau.

Artūras   2015-01-05, 15:26

Sveiki, vasario 12 d. norim išsinuomoti automobilį per brokerį (automobilis iš AVIS). Papildomai planuojame rinktis pilną draudimą, kuris dengia visus nuostolius. Ar reiks užšaldyti užstatą už automobilį?

A.Chocianas:

Jei frančizės draudimą pirksite per brokerį, ar kur nors kitur, pvz., iš Worldwide Insure, tuomet Avis Jūsų kortelėje šaldys standartinį užstatą (paprastai, frančizės dydžio), tokį koks šaldomas ir be šio draudimo. Tačiau jei papildomą draudimą planuojate pirkti pačioje Avis kompanijoje kai pasiiminėsite automobilį, tuomet užstatas bus tik už baką kuro (~100-150 EUR, priklausomai nuo automobilio).

Dar labai priklauso, kurioje šalyje nuomositės automobilį, nes, tarkim, Vokietijoje ar Belgijoje Avis visuomet šaldo tik užstatą už baką kuro, nepriklausomai, kur perkate papildomą draudimą, tuo tarpu Italijoje, tai yra svarbu, norint mažesnio užstato draudimą reikia pirkti pas Avis.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška