Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 8 iš 20.
Viktorija   2014-10-24, 10:39

Kiek yra reikalinga sudaryti kompensuojamosios frančizės draudimo sutartį?

A.Chocianas:

Tai nėra privalomas draudimas. Jūs sprendžiate, ar norite perdrausti savo frančizės dydžio riziką, ar ne.

Brigita   2014-08-30, 21:53

Sveiki, norėčiau išsinuomoti automobilį 8 dienom Ispanijoje(Malagoje), ir Portugalijoje. Ar frančizė galiotų visą laikotarpį, tai apie 14 dienų? Ir kurios kompanijos yra patikimiausios tose šalyse?

A.Chocianas:

Brigita, frančizė yra Jūsų atsakomybė už išsinuomotą automobilį. Jos dydis priklauso nuo nuomos kompanijos, automobilio dydžio it t.t. Frančizė Ispanijoje ir Portugalijoje skiriasi (žr. nuomos sąlygas), o Jūs turėtumėte stengtis, kad frančizė būtų kuo mažesnė arba jos nebūtų visai. Tai galite padaryti pirkdama papildomą draudimą - pilną draudimo paketą (jo kainą rasite nuomos sąlygose) arba kompensuojamąjį frančizės draudimą iš Axa Assistance ar Worldwide Insure. Nebenoriu eilinį kartą kartotis, kuo jie skiriasi, paskaitykite informaciją apie draudimus mūsų svetainėje.

Visos nuomos kompanijos, kurias siūlo Cartrawler'is yra geros. Jei nepasitikite vietinėmis, rinkitės tarptautines. Kokią kompaniją bepasirinktumėte, atidžiai perskaitykite nuomos sąlygas.

Donatas   2014-08-17, 0:01

Labas vakaras, ar privaloma pateikti Allianz frančizės draudimo poliso kopiją nuomos kompanijai prieš pasiimant automobilį (kažkur jūsų puslapyje, berods, skaičiau ir dabar suabejojau :) ). Dėkui.

A.Chocianas:

Ne, nereikia. Tai kompensuojamasis frančizės draudimas, vadinasi, automobilį Jūs nuomojatės su frančize ir jos dydžio atsakomybe prieš nuomos kompaniją. Apgadinimo atveju pirmiausia apmokate žalą (frančizės ribose) nuomos kompanijai, o po to kreipiatės į Allianz draudimą dėl šios žalos kompensacijos. Frančizės draudimas apdraudžia Jus, o ne nuomos kompaniją ar jų automobilį, todėl įrodinėti nuomos kompanijai, kad esate nuo jų pačių apsidraudęs nėra jokio reikalo. Paprastai nuomos kompanijos siūlo savo draudimą, dengiantį frančizę. Tuomet užtenka tik pasakyti, kad turite savo draudimą ir reikia atsisakyti siūlomo vietoje.

Siūlyčiau InstantCars tinklaraštyje paskaityti straipsnį apie problemą, su kuria Italijoje yra susidūrę klientai, nusipirkę kompensuojamąjį frančizės draudimą.

Martynas   2014-08-01, 6:47

Sveiki, norėjau paklausti, nuomojuosi automobilį be jokio papildomo draudimo, tik su standartiniu draudimu ir mano kreditinėje kortelėje rezervuojama frančizė, pvz 1000 eurų.
Jeigu įvykus mini įvykiui ar gedimui, pvz. sprogo padanga, žala yra nedidelė 100-200 eurų, ar nuomos kompanija nuskaičiuoja nuo mano kortelės 1000 eurų (kaip bauda) plius 100-200 eurų už žalą, ar tik pati žala nuskaičiuojama (pvz., 200 eurų ir grąžinama 800 eurų)? Dėkui.

A.Chocianas:

Nuskaičiuojama tiktai žalos suma + administracinis mokestis už žalos suregulialivą (50-70 EUR, priklausomai nuo nuomos kompanijos).

Jolanta   2014-06-22, 21:56

Sveiki:) Norėjau paklausti, ar yra koks skirtumas nuomojant automobilį ir pasiimant jį oro uoste ar kitoje vietoje (vieta Sicilija)? Dar domina, ar draudimas, kurį suteikia bankas su auksine kreditine kortele, turi kažkokią įtaką? Ar visvien reikia pirkti papildomą draudimą?

A.Chocianas:

Užsisakant automobilį internetu, kaina nesiskiria nuo to, ar nuomositės mieste, ar oro uoste, jei tik rinksitės tos pačios nuomos kompanijos pasiūlymą. Oro uoste visuomet bus didesnis pasirinkimas, nes čia automobilius siūlo praktiškai visos kompanijos, o mieste ofisai gali būti tik kai kurių iš jų. Kreditinės kortelės suteikia kelionės draudimą, t.y. apdraudžia Jūsų sveikatą ir tai niekaip nesusiję su draudimais nuomojantis automobilį. Vienintelis draudimas, kuris nuomoje dubliuoja kortelės draudimą yra vairuotojo ir keleivių draudimas (PAI), kuris vienaip ar kitaip yra tik kaip pasirenkamas priedas ir jo pirkti nereikia.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška