Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 10.  Puslapis 1 iš 2.
Daniel   2016-04-22, 9:20

Sveiki. Planuojam nuomotis auto Bergame gegužės mėn. Pastebėjau, kad nuomos sąlygose nėra nurodyta, ar mažesnės nuomos kompanijos ima (Firefly, Noleggiare, Interrent ir kt.) degalų pripildymo mokestį. Kitų brokerių puslapiuose kainos už kuro pripildymą nurodytos. Kiek yra tekę nuomotis iš didesniųjų kompanijų( Budget, Avis, Europcar), jos tokio mokesčio netaikė.

A.Chocianas:

Bergame Firefly, Noleggiare ir Interrent neima jokio papildomo mokesčio už kurą, esant kuro politikai pilnas-pilnas, todėl jis ir nenurodytas nuomos sąlygose. Tuo tarpu yra kompanijos, kurios tai daro, pvz. Goldcar, atitinkamai, jų taikomas mokestis yra nurodytas nuomos sąlygose.

Inesa   2015-08-27, 9:14

Sveiki. Noriu nuomuoti automobilį Tenerifėje iš Inter Rent.
1) Ar jų nuomos punktas randasi pačiame oro uoste?
2) Niekur nenurodyta papildomas mokestis / kiek kainuos automobilio paėmimas apie 1 val. nakties, o grąžinimas bus 4:30 val. ryto, ar jų darbo laikas visa para?
3) Kiek pinigu reikia turėti kortelėje, kaip suprantu ta suma kelionės metu bus sustabdyta / rezervuota?
4) Koks kuro administravimo mokestis?
5) Inter Rent Tenerifeje, koks jų darbo laikas?
Ačiū.

A.Chocianas:

1) Taip nuomos punktas yra pačiame oro uoste.
2) Papildomas mokestis už nedarbo valandas yra įskaičiuotas į pateikiamą nuomos kainą.
3) Kortelėje turi būti pakankamai pinigų, kad padengtumėte draudiminę išskaitą, kuri nurodyta nuomos sąlygose, punkte "Draudimas".
4) Kuro administravimo mokestis 30 EUR + PVM. Tai reiškia, kad nuomos pradžioje sumokėsite už baką kuro + šį mokestį, o nuomos gale Jums kompensuos pinigus už paliktą bake kurą. Daugiau apie kuro politiką skaitykite tinklaraštyje
5) Darbo laikas yra 07:00-00:00. Kadangi Jūsų užsakymas 01:00 val. bus gautas iš anksto, todėl nuomos atstovas tuo metu Jūsų lauks. Užsakyme būtinai nurodykite teisingą savo skrydžio numerį. Grąžinimas nedarbo laiku: pastatysite automobilį į kompanijos parkavimo vietą, raktus su automobilio dokumentais įmesite į specialią dėžutę.

Gedas   2015-08-07, 0:01

Sveiki, Italijoje renkantis automobilį sutartyje nurodyta, kad automobilis nuomojamas pilnu degalų baku (uz ji sumokant), o grąžinti reikia tusčiu baku. Ar nuomos kompanija ima paslaugos mokesti už kuro įpilima?

A.Chocianas:

Nuomos kompanijos naudoja keletą skirtingų kuro politikų. Jos visos yra aprašytos mūsų tinklaraštyje.

Ada   2015-07-03, 0:20

Laba diena, užsakant automobilį devynioms dienoms iš Drive Cyprus kompanijos pildant duomenis rašo, kad į kainą įtraukti visi mokesčiai ir išlaidos. Ar tai reiškia, kad į kainą įtrauktas ir oro uosto mokestis 20e? Ir taip pat pilnas bakas degalų? Taip pat kokią maždaug sumą reikėtų turėti kreditinėje kortelėje užstatui iš šios kompanijai nuomojantis mini automobilį?

A.Chocianas:

Kipre oro uosto mokestis nėra įtrauktas, jį reikia susimokėti vietoje. Degalai niekada nebūna įtraukti į kainą. Kuro politika Paimama pilnu baku, grąžinama tuščiu baku reiškia, kad nuomos punkte turėsite susimokėti už baką kuro, o nuomos gale automobilį turėsite grąžinti tuščiu baku. Daugiau apie kuro politiką skaitykite mūsų tinklaraštyje. Užstatas - draudiminės išskaitos (frančizės) dydžio, šiuo atveju 525 EUR.

Patikslinimas 2019-03-18: Šiuo metu visų nuomos kompanijų pasiūlymai Kipre yra su įskaičiuotu oro uosto mokesčiu. Atskirai jo mokėti nebereikia.

Miroslav   2014-03-17, 10:34

Sveiki, norėčiau palaukti kelių atsakymų į klausimus.
Užsakėm mašiną per jūsų įmonę autonuomos Dollar, sumokėjome iš karto visą reikiamą sumą, tai kaip suprantu, šie pinigai jau yra pilnai panaudoti, ar čia kaip užstatas ir atvykus reikės susimokėti vis tiek grynais?
Ir dar vienas klausimas, dėl degalų. Parašyta: "Paimamas pilnas, grąžinamas tuščias", tai degalai, kurie jau bus mašinoje, įeina į nuomos kainą, ar reikės papildomai už juos susimokėti?

A.Chocianas:

Jei neklystu, automobilį užsisakėte Kipre. Jūs pilnai apmokėjote pačią nuomą su standartiniu draudimo paketu, t.y. draudimas su 650 EUR frančize. Sumokėta suma nėra užstatas - tai mokestis už savaitės nuomą. Taigi, už nuomą nuvykus į Kiprą, mokėti nebereikės, tačiau vietoje turėsite sumokėti 20 EUR oro uosto mokestį ir apmokėti baką kuro. Paimamas pilnas-grąžinamas tuščias reiškia, kad automobilį gausite pilnu baku, susimokėsite už baką kuro nuomos kompanijai, o grąžinti automobilį turėsite su kaip galima tuštesniu baku. Už kuro likutį nuomos gale pinigų nuomos kompanija Jums negrąžins, todėl pasistenkite, kad kuro liktų kuo mažiau.

Ir dar - jokių grynų. Ten atsiskaitymas irgi bus kreditine kortele, o nuomos pradžioje vairuotojo kortelėje bus šaldomas frančizės dydžio užstatas. Taigi, joje be jau išvardintų mokėjimų, turės būti ir 650 EUR užstatui.

Daugiau informacijos skaitykite D.U.K. skyriuje.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška