Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 15.  Puslapis 1 iš 3.
Agnė   2015-05-20, 10:02

Laba. Mes išsinuomavome pas jus auto Alikantėje birželį 10-iai dienų. Su mumis keliaus ir vaikai 5 ir 8 metų. Reikės vienos pasostės. Tai noriu paklausti, ar už ją reikės mokėti tiek pat kaip ir auto nuomą (nes tokia kaina nurodyta)? Ar pridėsite, kaip nuolaidą? :) nemokamai. Dėkoju už atsakymą.

A.Chocianas:

Agne, pasostę Jūs imsite kompanijoje Budget Ispanijoje. Kaip benorėtume, mes negalime Jums suteikti kėdutės nemokamai, nes ne mūsų tai paslauga. Konsultacijos nemokamai - prašom (mes tuo užsiimame), tačiau už kėdutę teks susimokėti nuvykus į vietą :)

Rimvydas   2014-06-24, 19:10

Sveiki! Kokia galimybė naudotis savo atsivežta navigacine sistema, išsinuomavus auto Faro Porugalija, tokio navigatoriaus neužsakius nuomos kompanijoje? Kokia suma būtina kreditinėje kortelėje užsisakant auto nuomos punkte?

A.Chocianas:

Niekas nedraudžia naudotis savo navigacine sistema, tai kur kas praktiškiau nei ją nuomotis. Portugalijoje užstatas, šaldomas kortelėje, dažniausiai būna draudiminės išskaitos (frančizės) dydžio. Nuomos sąlygose frančizės suma yra nurodyta.

valdas   2014-05-20, 20:35

sveiki, norėjau paklausti, vaikams 7 ir 9 m, ar jiems Norvegijoje reikalingos kokios nors vaikiškos kėdutės automobilyje. Ačiū.

A.Chocianas:

Vaikams iki 4 metų privaloma vaikiška kėdutė, o vaikai iki 1,35 m ūgio turi būti vežami, naudojant jiems pritaikytą specialią įrangą.

Andrius   2014-05-07, 4:48

Sveiki, norėjau pasitikslinti, iki kelių metų vaikams Ispanijoje privaloma sėdėti kėdutėje?

A.Chocianas:

Vaikams iki 3 metų privaloma vaikiška kėdutė, o vaikai iki 12 metų arba 1,35 m ūgio turi būti vežami, naudojant jiems pritaikytą specialią įrangą.

Daina   2013-11-20, 19:05

Sausio mėnesį skrendame į Italiją slidinėti (Milano Bergamo). Internetu norime užsisakyti mašiną. Kokia situacija Italijoje yra su žieminėmis padangomis, ar jos būna uždėtos ar reikia papildomai užsisakyti? Ir jei reikia, tai kaip tai padaryti? Žinau, kad siūlo nuomotis grandines, bet tai būtų nepatogu. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

A.Chocianas:

Tikimybė gauti automobilį su žieminėmis padangomis Italijoje labai maža. Ten naudojamos demisezoninės padangos, kurios nėra tinkamos vykstant į kalnus. Todėl vienintelė išeitis važiuojant slidinėti - papildomai nuomotis grandines, kaip nepatogu tai bebūtų.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška