Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 61.  Puslapis 1 iš 13.
Artūras   2019-12-03, 8:00

Laba diena, ar išsinuomojant automobilį Izraelyje galioja Lietuvoje išduotas vairuotojo pažymėjimas ? Išsinuomojant automobilį rašoma, kad vairuotojas turi pateikti Tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, jei jis nėra išduotas anglų kalba. O Lietuvoje išduoti pažymėjimai yra lietuvių kalba. Tai gi klausimas ar iš anksto rezervavus automobilį, atvykus į izraelį, pavyks jį išsinuomoti ? Ačiū

A.Chocianas:

Taip, lietuviškas vairuotojo pažymėjimas galioja nuomojantis automobilį Izraelyje ir Jordanijoje. Nuomojantis automobilį kitose Artimųjų Rytų šalyse, reikia turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą.

Guoda   2016-05-23, 23:20

Sveiki, klausimas apie vairuotojo patirtį, reikalingą nuomojantis automobilį.
Prieš nepilnus metus išlaikiau teises Vokietijoje, o dabar norėčiau Rygos oro uoste kelionei Lietuvoje išsinuomoti automobilį. Ar tai yra įmanoma neturint metų patirties? Iš anksto dėkoju, Guoda.

A.Chocianas:

Ne, tikrai nėra galimybės išsinuomoti automobilį, turint mažesnę nei 1 metų patirtį.

Gediminas   2016-05-10, 5:41

Sveiki! norėjau pasitikslinti dėl papildomų vairuotojų. Jei nuomosimės auto savaitę laiko (Kos, Graikija), ar draudimas galios, jei vairuos kitas asmuo. Nes galimas toks dalykas, kad norėsiu pailsėti nuo vairavimo:) Ačiū.

A.Chocianas:

Visi draudimai galios ir kitam asmeniui, bet tik su sąlyga, kad jis bus įtrauktas į nuomos sutartį, kas, žinoma, kainuoja papildomai (žr. Svarbi informacija-> Vairuotojas -> Papildomas vairuotojas).

Lina   2016-02-29, 11:57

Laba diena, ar norint vairuoti Turkijoje reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas? Kur galima rasti šalių sąrašą, kuriose galioja/negalioja teisės, išduotos Europos Sąjungoje? Ačiū.

A.Chocianas:

Ne, Turkijoje tarptautinio pažymėjimo nereikia, o tokio sąrašo, deja, nėra.

Ausma   2016-01-14, 11:42

Ar galima automobilį nuomotis įmonės vardu, pateikiant įmonės kortelę?

A.Chocianas:

Automobilis nuomojamas fiziniam asmeniui, atitinkančiam vairuotojui keliamus amžiaus ir vairavimo stažo reikalavimus. Tas asmuo privalo pateikti savo vardu išduotą kreditinę kortelę. Tai gali būti ir įmonės kreditinė kortelė, tačiau ant jos privalo būti asmens, kuris nuomojasi automobilį, vardas ir pavardė.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška