Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 61.  Puslapis 12 iš 13.
Saulius   2010-03-16, 8:19

Sveiki, planuojam nuomotis automobilį Ispanijoje. Pas žmoną yra VISA kortelė, bet neturi naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimo, o pas mane pažymėjimas yra, bet neturiu kortelės. Ar įmanomas variantas, automobilį nuomotų žmona savo vardu, o vairuočiau aš? Ačiū

A.Chocianas:

Yra keli sprendimo variantai:
1. Jūsų žmonai tereikia pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. Naujas pažymėjimas išduodamas ganėtinai greitai - per savaitę. Juolab, kad laminuotos teisės ir Lietuvoje galios ne amžinai, taigi keisti jas, bet kokiu atveju, teks.
2. Kaip ir nurodėte klausime, Jūsų žmona gali būti pagrindinis nuomininkas, tačiau tuo atveju, Jūs pats turite būti įtrauktas į nuomos sutartį kaip papildomas vairuotojas, o tai kainuos papildomai. Papildomo vairuotojo įkainiai nurodomi "Nuomos sąlygose".
3. Jei Jūsų žmona keliauja kartu, galite pabandyti jau vietoje tartis su nuomos kompanija, kad sutartį formintumėte savo vardu, o apmokėjimas ir užstatas būtų vykdomi per žmonos kortelę. Kai kurios nuomos kompanijos tai toleruoja, bet daug vilčių į tai nedėkite. Asmuo, prisiimantis piniginius įsipareigojimus, turi būti ir pagrindiniu nuomininku, pasirašančiu nuomos sutartį.

Mindaugas   2010-02-17, 23:04

Sveiki, vasarą kartu su draugais planuojame vykti į Ispaniją. Planuojame nuomotis du automobilius - vieną visam kelionės periodui - 11d, kitą - vienai dienai nuvažiuoti ir vienai dienai - grįžti. Ar galima tikėtis nuolaidų? Ar automobilį (-ius) galės vairuoti ne juos nuomavęs žmogus?

A.Chocianas:

Reikia paminėti, kad automobilių nuomos brokeriai nuolaidų nesiūlo dėl vienos priežasties - jie iš karto yra suderėję su nuomos kompanijomis, su kuriomis bendradarbiauja, pačias geriausias kainas. Tokių kainų patys klientai negalėtų išsireikalauti, jeigu kreiptųsi į šias nuomos kompanijas tiesiogiai. Kodėl taip yra? Todėl, kad per brokerius automobilius užsisako daugybė žmonių, ir būtent per juos nuomos kompanijos gauna didžiulius klientų srautus. Atitinkamai, kainas brokeriai gauna su nerealiomis nuolaidomis, kurios, savo ruožtu, jau yra taikomos brokerių pateikiamuose pasiūlymuose.

Automobilį, ypač vasarai, rekomenduojame užsisakyti iš anksto, kadangi artėjant sezonui, nuomos kompanijos kainas kelia, atitinkamai ir brokerių siūloma nuoma brangsta. Taigi, kai tik turėsite tikslius savo kelionės planus, nedelskite su automobilio nuomos užsakymu.

Dėl vairuotojų. Išsinuomotus automobilius gali vairuoti asmenys, kurie atitinka keliamus reikalavimus amžiui, vairavimo stažui ir yra įtraukti į konkretaus automobilio nuomos sutartį kaip papildomi vairuotojai. Papildomo vairuotojo įtraukimas į nuomos sutartį, paprastai, yra mokamas (įkainiai nurodomi nuomos sąlygose). Taigi, jei planuojate, kad automobilį vairuos tik vienas asmuo, geriausia būtų, kad jis ir būtų pagrindiniu nuomininku. Tiesa, tuomet jis turės pateikti savo kreditinę kortelę užstatui autorizuoti.

Mindaugas   2009-08-25, 10:02

Ar yra galimybė išsinuomoti automobilį savaitei Atlone prie St Louis, jei man 20 metu? Jei taip, tai kokios sąlygos?

A.Chocianas:

Labai gaila, tačiau užsisakant automobilį JAV per mūsų siūlomas sistemas, minimalus vairuotojo amžius turi būti 21 metai, o vairuotojams iki 25 metų amžiaus yra taikomi papildomi mokesčiai.

Lina   2009-02-01, 9:02

Džiugu pranešti, kad su seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimu, išsinuomavau automobilį be problemų.

A.Chocianas:

Ačiū už šią žinutę. Puiki informacija!

Lina   2009-01-22, 8:38

Labai ačiū už išsamų atsakymą. Viską suprantu.
Vis tik užsisakiau automobilį nuomai per Car Hire 3000, kaip pagrindinis vairuotojas, tik todėl, kad reikalinga kreditinė kortelė užstatui. Automobilį vairuos šalutinis vairuotojas, kuris turi naujo pavyzdžio vairavimo pažymėjimą.
Car Hire 3000 konsultanto nuomone dėl seno vairuotojo pažymėjimo problemų nebus. Jei jums įdomu, galėsiu informuoti, kaip sekėsi.

A.Chocianas:

Būtų tikrai labai įdomu sužinoti, kaip Jums seksis. Labai gerai, kad su Jumis bus kažkas su nauju vairuotojo pažymėjimu. Kaip jau minėjau, brokeriai neneša atsakomybės už Jūsų dokumentų tinkamumą, todėl jų atsakymas nelabai stebina.
Iš kitos pusės, manau, kad daug kas priklausys nuo nuomos kompanijos požiūrio į šį reikalą. Esu tikras, kad Jums viskas klosis kuo puikiausiai.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška