Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 61.  Puslapis 3 iš 13.
Remigijus   2015-06-12, 22:42

Sveiki, esu suplanavęs kelionę į Italiją, norėčiau išsinuomoti automobilį kelionėms. Tačiau yra mokestis už amžių, jei tau ne 25 metai. Ar yra galimybių išsinuomoti automobilį be tokių mokesčių?

A.Chocianas:

Neparašėte, kiek Jums metų. Yra kompanijų, tokių kaip Sicily by Car ar Firefly, kuriose minimalus vairuotojo amžius yra 23 metai. Jei esate dar jaunesnis, tuomet be papildomo mokesčio neišsisuksite.

Monika   2015-06-01, 12:40

Sveiki, jeigu per jūsų internetinę svetainę užsisakinėčiau automobilį Opel Corsa Madride birželio 21-26 dienomis, sumokėjus nuomos kainą ir žalos mokesčio grąžinimo kainą reikėtų palikinėti užstatą? Jeigu taip, tai kokį?
P.s.- koks būtų taikomas vairuotojo mokestis, jeigu vairuotojo amžius 22 metai?

A.Chocianas:

Visi internetu perkami frančizės draudimai, tame tarpe ir mūsų atskirai siūlomas kompensuojamasis frančizės draudimas, ir kartu su užsakymu perkamas Axa Assistance draudimas, neturi jokios įtakos šaldomam užstatui, t.y. šitie draudimai nė per centą užstato nemažina. Mažesnis užstatas gali būti šaldomas tiktai ir tiktai perkant pilną draudimo paketą pačioje nuomos kompanijoje automobilio pasiėmimo metu. Paketo kaina nurodyta kiekvieno automobilio nuomos sąlygose, punkte "Draudimas". Ispanijoje pigių ir vietinių kompanijų užstato dydį dažniausiai apsprendžia draudiminė išskaita / frančizė (Jūsų pasirinkto kompanijos Firefly varianto frančizė - 1000 EUR). Tiek ir planuokite užstatui, nebent nuvykę į vietą pirktumėte jų pilną draudimo paketą (žr. nuomos sąlygas). Tarptautinės nuomos kompanijos, tokios kaip Europcar, Budget, Avis, Hertz Ispanijoje šaldo minimalius užstatus, neviršijančius 200 EUR, nepriklausomai nuo draudiminės išskaitos dydžio.
Jauno vairuotojo įkainį taip pat rasite nuomos sąlygose, punkte "Vairuotojo amžius". Apskritai, nuomos sąlygos yra tai, ką turėtumėte perskaityti nuo A iki Z. Ten rasite daug atsakymų net ir į tuos klausimus, kurie Jums nebus kilę, tačiau kurie yra labai svarbūs nuomojantis automobilį, pvz. kuro politika.
Dar rekomenduočiau paskaitinėti mūsų tinklaraštį.

Jonas   2015-05-13, 12:14

Sveiki, noriu išsinuomoti automobilį JAV kelioms savaitėms liepą, norėjau tą padaryti naudodamasis rentalcars, tačiau ten reikalauja International Driver's Permit ir turėti vairuotojo pažymėjimą bent vienerius metus. Neturiu nei vieno nei kito, o ten patogiausia nuomotis, kadangi į kainą įeina ir draudimas ir visi mokesčiai, ar galėtumėte kažką rekomenduoti? P.S. Keliausiu ne vienas, kitas žmogus vairuotojo pažymėjimą turi jau pakankamai seniai, nuomoti galėtų ir jis.

A.Chocianas:

Automobilį geriausia užsakinėti per InstantCars.eu, čia irgi įskaičiuoti visi mokesčiai ir draudimai, nežiūrint į tai, vairuotojas privalo atitikti visus amžiaus ir vairavimo stažo reikalavimus, nurodytus nuomos sąlygose. Turint lietuvišką vairuotojo pažymėjimą, tarptautinis nėra būtinas.

Tatjana   2015-04-16, 13:30

Sveiki. Planuoju nuomotis automobilį Graikijoje, Rodo saloje. Ar užtenka mano vairuotojo pažymėjimo? Išduotas 2012 08 28, stažas nuo 1993 metų.

A.Chocianas:

Taip, viskas gerai.

karolina   2015-03-17, 12:48

Sveiki, kovo 30 d. planuoju nuomotis automobilį Briuselyje. Ar man reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas? Ir ar pakanka vairuotojo pažymėjimo žmogui,kuris bus įrašytas į nuomos sutartį, kaip asmuo kuris taip pat galės grąžinti automobilį?

A.Chocianas:

Nelabai suprantu, kodėl pastaruoju metu tiek daug klausimų dėl tarptautinio vairuotojo pažymėjimo, tačiau turintiems lietuviškas teises, jis nereikalingas (ir niekada nebuvo reikalingas) nuomojantis automobilį Europoje. Papildomas vairuotojas, kaip ir pagrindinis, turi pateikti savo id kortelę (arba pasą) ir vairuotojo pažymėjimą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška