Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 44.  Puslapis 1 iš 9.
Valdas   2016-02-15, 19:33

Sveiki, noriu paklausti ar su Ispanijoje išnuomotu automobiliu galima važiuoti į Portugaliją? Ar yra kokiu apribojimų ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Ačiū.

A.Chocianas:

Dauguma (ne visos) nuomos kompanijų leidžia važiuoti į Portugaliją. Taip pat dauguma iš jų (vėlgi, ne visos) ima už tai papildomą mokestį. Kadangi visų nuomos kompanijų sąlygos skiriasi, rinkdamiesi automobilį turite atidžiai paskaityti pasirinkto varianto nuomos sąlygas (žr. Svarbi informacija -> Automobilis -> Keliavimo apribojimai.) Ten dažniausiai pateikta labai konkreti informacija.

Konstantinas   2015-07-31, 10:13

Ar yra apribojimai Sardinijoje išnuomotu automobiliu keliauti į Korsiką keltu? Kokius automobilių nuomotojus rekomenduotumėte?

A.Chocianas:

Neturime informacijos apie kokius nors apribojimus šiuo klausimu. Rekomenduojame kompanijas, esančias Cartrawler sistemoje. Atkreipkite dėmesį, kad Korsika priklauso Prancūzijai, tuo tarpu ne visos nuomos kompanijos leidžia išvykti iš Italijos (žr. nuomos sąlygas).

Valius   2015-07-15, 23:42

Laba diena. Reikalinga automobilio (pvz: Ford Fiesta) nuoma 15 dienų iš Bergamo oro uosto su grąžinimu ten pat kelionei po pietų Prancūziją. Ar Budget'as leidžia išvykti ir kokios sąlygos?

A.Chocianas:

Budget leidžia vykti į Prancūziją be jokių apribojimų.

Daiva   2015-06-28, 14:43

Sveiki, norėjome sužinoti ar yra galimybė ir kiek tai įtakoja kainą, jei auto nuomosimės Vokietijoje ir važiuosime truputį į Austriją ir Šveicariją, grąžinsime vėl Vokietijoje? Ačiū.

A.Chocianas:

Jei rinksitės pasiūlymus tokių kompanijų, kaip Europcar, Avis, Budget ar Sixt, tai nieko papildomai nekainuos, tačiau tokiose kompanijose kaip Buchbinder, Global Drive ar Enterprise, imamas papildomas mokestis - apie 40 EUR.

Petras   2015-05-26, 21:35

Laba diena, ar su Italijoje nuomotu automobiliu galima važiuoti į San Mariną?

A.Chocianas:

Priklauso nuo nuomos kompanijos. Yra kompanijų, kurios neišleidžia išvykti iš Italijos, kai kurios leidžia važiuoti tik į kelias kaimynines šalis, o yra tokios, kurios leidžia važinėti vos ne po visą Europą. Rinkitės iš Sicily by Car, Europcar, Avis arba Budget pasiūlymų.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška