Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 470.  Puslapis 10 iš 94.
Inesa   2015-08-27, 9:14

Sveiki. Noriu nuomuoti automobilį Tenerifėje iš Inter Rent.
1) Ar jų nuomos punktas randasi pačiame oro uoste?
2) Niekur nenurodyta papildomas mokestis / kiek kainuos automobilio paėmimas apie 1 val. nakties, o grąžinimas bus 4:30 val. ryto, ar jų darbo laikas visa para?
3) Kiek pinigu reikia turėti kortelėje, kaip suprantu ta suma kelionės metu bus sustabdyta / rezervuota?
4) Koks kuro administravimo mokestis?
5) Inter Rent Tenerifeje, koks jų darbo laikas?
Ačiū.

A.Chocianas:

1) Taip nuomos punktas yra pačiame oro uoste.
2) Papildomas mokestis už nedarbo valandas yra įskaičiuotas į pateikiamą nuomos kainą.
3) Kortelėje turi būti pakankamai pinigų, kad padengtumėte draudiminę išskaitą, kuri nurodyta nuomos sąlygose, punkte "Draudimas".
4) Kuro administravimo mokestis 30 EUR + PVM. Tai reiškia, kad nuomos pradžioje sumokėsite už baką kuro + šį mokestį, o nuomos gale Jums kompensuos pinigus už paliktą bake kurą. Daugiau apie kuro politiką skaitykite tinklaraštyje
5) Darbo laikas yra 07:00-00:00. Kadangi Jūsų užsakymas 01:00 val. bus gautas iš anksto, todėl nuomos atstovas tuo metu Jūsų lauks. Užsakyme būtinai nurodykite teisingą savo skrydžio numerį. Grąžinimas nedarbo laiku: pastatysite automobilį į kompanijos parkavimo vietą, raktus su automobilio dokumentais įmesite į specialią dėžutę.

Veronika   2015-08-26, 21:29

Sveiki, norėjau pasiteirauti, koki užstatą šaldo AVIS kompanija už ekonominės klasės automobilį? Ir kiek kainuoja pilnas draudimas, perkant jį, atvykus į Romą AVIS kompanijoje?

A.Chocianas:

Mes nežinome, kokį užstatą šaldys Avis Jūsų užsakymo atveju. Atsiųskite užsakymo (jei jis darytas per mūsų svetainę) numerį ir mes tai patikslinsime. Iš kitos pusės, jei pirksite papildomą draudimą ten vietoje, jis Jums kainuos apie 28 EUR/dieną ir užstatas tuomet bus tik už baką kuro (maždaug 100 EUR ribose).

Emilis   2015-08-23, 10:07

Sveiki, norėjome pasiteirauti ar gali atsiėmimo punkte, užstato sumą per kreditinę kortelę pateikti kitas asmuo. Ar gali kitas žmogus pateikti kreditio kortelė, nuo kurios būtų nuskaičiuojama užstato suma?
Vaučeryje nurodyta: "Kredito kortelė (ės) turi būti išduota pagrindinio vairuotojo vardu".

A.Chocianas:

Taip ir yra - kreditinė kortelė turi būti išduota pagrindinio vairuotojo vardu. Daugiau informacijos apie automobilio nuomos pagrindus skaitykite skyriuje Dažnai užduodami klausimai.

Gedas   2015-08-20, 23:42

Sveiki, ar patikima Goldcar kompanija? Girdėjau, kad sutartyje numato daug paslėptų mokesčių.

A.Chocianas:

Kompanija, kaip ir visos kitos. Prieš užsisakant automobilį turite perskaityti ir įsigilinti į jų nuomos sąlygas, tuomet problemų neturėsite. Tas pats taikytina ir visoms kitoms nuomos kompanijoms.

Jolita   2015-08-13, 2:47

Laba diena, rugsėjo pradžioje vykstame į Sardiniją, 5 asm, vienas jų kūdikis. Jūsų puslapyje patiko du pasiūlymai iš Europcar: dodge caliber ir peugeot 308. Kaina nurodoma ta pati, nors skirtingos klasės. Kurią rekomenduotumėte rinktis?
Dar vienas klausimas. Sutartyje nurodyta draudiminė išskaita 2700 EUR. Vadinasi, neimant jų draudimo, tokia sumas bus įšaldyta?

A.Chocianas:

Dėl automobilio - rinkitės aukštesnės klasės automobilį, šiuo atveju Dodge Caliber ar pan., jei jis kainuoja tiek pat. Dėl užstato - Europcar nešaldo tokių didelių sumų, jų užstatai yra tikrai mažesni, tačiau kai renkatės automobilį su tokia frančize, turite įvertinti, kad vagystės atveju turėsite tokią sumą padengti, vadinasi teoriškai tiek pinigų Jūsų kortelėje turi būti. Beje, atkreipkite dėmesį, kad Dodge variante frančizė avarijos atveju yra mažesnė - 900 EUR.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška