Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 467.  Puslapis 10 iš 94.
Gedas   2015-08-20, 23:42

Sveiki, ar patikima Goldcar kompanija? Girdėjau, kad sutartyje numato daug paslėptų mokesčių.

A.Chocianas:

Kompanija, kaip ir visos kitos. Prieš užsisakant automobilį turite perskaityti ir įsigilinti į jų nuomos sąlygas, tuomet problemų neturėsite. Tas pats taikytina ir visoms kitoms nuomos kompanijoms.

Jolita   2015-08-13, 2:47

Laba diena, rugsėjo pradžioje vykstame į Sardiniją, 5 asm, vienas jų kūdikis. Jūsų puslapyje patiko du pasiūlymai iš Europcar: dodge caliber ir peugeot 308. Kaina nurodoma ta pati, nors skirtingos klasės. Kurią rekomenduotumėte rinktis?
Dar vienas klausimas. Sutartyje nurodyta draudiminė išskaita 2700 EUR. Vadinasi, neimant jų draudimo, tokia sumas bus įšaldyta?

A.Chocianas:

Dėl automobilio - rinkitės aukštesnės klasės automobilį, šiuo atveju Dodge Caliber ar pan., jei jis kainuoja tiek pat. Dėl užstato - Europcar nešaldo tokių didelių sumų, jų užstatai yra tikrai mažesni, tačiau kai renkatės automobilį su tokia frančize, turite įvertinti, kad vagystės atveju turėsite tokią sumą padengti, vadinasi teoriškai tiek pinigų Jūsų kortelėje turi būti. Beje, atkreipkite dėmesį, kad Dodge variante frančizė avarijos atveju yra mažesnė - 900 EUR.

Emilis   2015-08-12, 22:58

Ar yra koks būdas sumažinti franšizės draudimą, imant draudimą nuo vagystės ir automobilio avarijos.
Sutartyje mums siūlo apsidrausti papildomai,AXA assitance, bet salygose nurodyta "The Collision Damage Waiver and Theft Protection included in this hire do not fully cover you in the event of damage and theft. Iou are still liable for an excess of up to €3,000 if you damage the car, you have an accident, the car is stolen, or you lose your keys."
Mes nuomojomes Ispanijoje, Cartrawler.

A.Chocianas:

Emili, painiojate sąvokas, dėl to nelabai aišku, ko klausiate.
Pasiūlymai jau yra su įskaičiuotais draudimais avarijos ir vagystės atveju, tačiau su tam tikra frančize - Jūsų atsakomybės dalimi. Tai tą frančizę (savo atsakomybę) galite apdrausti arba pirkdami papildomai Axa Assistance draudimą (jis pigesnis, ir, ūkiškai šnekant, apdraudžia Jūsų užstatą, kuris dėl to kad turite šį draudimą nebus mažesnis), arba perkate papildomą draudimą Ispanijoje, pačioje nuomos kompanijoje. Jei kompanija vietinė, tai užstatas sumažės, jei tarptautinė - nesumažės. Vietoje apdrausti frančizę kainuos brangiau - žr. nuomos sąlygose Pilno draudimo paketo kainą.

Jolanta   2015-08-11, 12:46

Ačiū už atsakymą. O gal galima užsakyti mašiną iš Eilato su pristatymų į Ovdos oro uostą?Kur mums tai parodyti? Ar yra tokia galimybė?

A.Chocianas:

Galite užsakyti automobilį Eilate, tačiau dėl pristatymo turėsite savarankiškai tartis su nuomos kompanija.

Jolanta   2015-08-11, 7:40

Laba diena, ar galima išnuomoti mašiną iš Ovdos oro uosto? Kai įvedi duomenis, nėra pasirinkimo iš Ovdos?Gal galite kokią nuorodą įdėti?

A.Chocianas:

Ovdos oro uoste nėra automobilių nuomos punktų, todėl šio oro uosto nėra pasirenkamų vietų sąraše ir todėl jame nėra galimybės užsisakyti automobilio per mūsų svetainėje įdiegtą rezervacijos sistemą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška