Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 100.  Puslapis 6 iš 20.
Ada   2015-07-03, 0:20

Laba diena, užsakant automobilį devynioms dienoms iš Drive Cyprus kompanijos pildant duomenis rašo, kad į kainą įtraukti visi mokesčiai ir išlaidos. Ar tai reiškia, kad į kainą įtrauktas ir oro uosto mokestis 20e? Ir taip pat pilnas bakas degalų? Taip pat kokią maždaug sumą reikėtų turėti kreditinėje kortelėje užstatui iš šios kompanijai nuomojantis mini automobilį?

A.Chocianas:

Kipre oro uosto mokestis nėra įtrauktas, jį reikia susimokėti vietoje. Degalai niekada nebūna įtraukti į kainą. Kuro politika Paimama pilnu baku, grąžinama tuščiu baku reiškia, kad nuomos punkte turėsite susimokėti už baką kuro, o nuomos gale automobilį turėsite grąžinti tuščiu baku. Daugiau apie kuro politiką skaitykite mūsų tinklaraštyje. Užstatas - draudiminės išskaitos (frančizės) dydžio, šiuo atveju 525 EUR.

Patikslinimas 2019-03-18: Šiuo metu visų nuomos kompanijų pasiūlymai Kipre yra su įskaičiuotu oro uosto mokesčiu. Atskirai jo mokėti nebereikia.

Dariuš   2015-06-18, 19:57

Sveiki, vykstu į Siciliją ir skaitau įmonių nuomos sutartis ir užkliuvo du esminiai klausimai:
1) dokumentai (pasas ir vairuotojo pažymėjimas) turi galioti 1 metus. Tai iki jų pabaigos gali likti metai ar nuo išdavimo datos turi praeiti metai? Beje, jeigu pase ir vairuotojo pažymėjime skiriasi vardas ir pavardė (kelios raidės) tai bus problema?

2) Apdraudžiant papildomai fančize (kažkiek ten tų eurų) pinigai kotelėje nėra užšaldomi kaip užstatas?

A.Chocianas:

1) Nuomos kompanijoms svarbus vairavimo stažas, o ne iki kada galioja dokumentas. Taigi svarbu, kad Jūsų vairavimo stažas būtų ne mažiau kaip metai. Dėl kelių raidžių (ypač lietuviškų) skirtumo dokumentuose problemų neturi kilti.
2) Pinigai kortelėje šaldomi visada. Jei pirksite kompensuojamąjį frančizės draudimą internetu (nesvarbu kur), bus šaldomas standartinis užstatas. Jei pirksite papildomą draudimą nuomos kompanijoje pasiimdamas automobilį, užstatas bus mažesnis, tačiau jis vis tiek bus.

Rolandas   2015-06-02, 15:44

Norėjau paklausti, koks užstatas bus įšaldytas, paėmus Romoje iš SIXT firmos ekonominės klasės mašinytę. Taip pat jei užsisakysiu Insurance4Carhire užstato draudimą, ar mano užstatas nedidės?

A.Chocianas:

Už ekonominės klasės automobilį Sixt'as Italijoje šaldo ~900 EUR užstatą. Turint kompensuojamąjį frančizės draudimą, tokį kaip Insurance4Carhire arba Axa Assistance, užstatas nei didėja, nei mažėja, o yra toks, kokį standartiškai nuomos kompanija šaldo esant baziniam draudimui, t.y. draudimui su tam tikra išskaita / frančize.

Donis   2015-05-20, 14:32

Užsisakiau automobilį per jūsų tinklapį kartu su Žalos mokesčio grąžinimo draudimu, pinigus nuskaitė ir už nuomą (avansą), ir papildomą draudimą, gavau elektroniniu paštu kvitą, bet jokio žalos mokesčio grąžinimo draudimo poliso negavau nors paimant automobilį, kaip pas jus sakoma, tarp būtinų dokumentų yra įvardintas šis polisas. Ir ką reiškia papildomas draudimas - teiraukitės nuomos punkte?

A.Chocianas:

1. Draudimo polisą atskirai turite gauti iš Axa Assistance. Jis kartais nueina ne į Inbox'ą, o į Junk arba Spam folderius. Pasitikrinkite, gal laiškas įkrito būtent ten.

2. Tai yra kompensuojamasis frančizės draudimas. Juo apsidraudžiate save, o ne nuomos kompaniją ar jos automobilį nuo galimų išlaidų, susijusių su žala. Tai reiškia, kad pirmiau turėsite apmokėti žalą, o paskui draudimo kompanija Jums tuos pinigus kompensuos. Nuomos kompanijai šito draudimo rodyti nereikia, nes jai nesvarbu, ar Jūs susigrąžinsite pinigus, kuriuos jai sumokėsite, ar ne. Taigi, realiai automobilį nuomojatės su nurodyta frančize (Jūsų atveju - 1000 EUR), vietoje atsisakote pačios kompanijos siūlomo papildomo draudimo, apie kurį užsiminta vaučeryje (nes jis dubliuoja Jūsų turimą draudimą), Jūsų kortelėje bus šaldomas frančizės dydžio užstatas, o apgadinimo atveju iš užstato bus nuskaičiuoti pinigai už padarytą žalą. Tuomet kreipsitės į Axa Assistance draudimo bendrovę dėl sumokėtų pinigų kompensavimo. Toks yra tas "Žalos mokesčio grąžinimo draudimas" arba kitaip - kompensuojamasis frančizės draudimas.

3.Vaučeryje nurodoma, kad nuomos kompanija siūlo SAVO papildomą draudimą, kuris Jūsų atveju kainuotų 11,07 EUR/ dieną. Kadangi perkant šį draudimą atsakomybę prisiima ne draudimo bendrovė, o pati nuomos kompanija, jo privalumas yra mažesnis užstatas ir tai, kad apgadinimo atveju nuo kortelės nuomos kompanija pinigų nenurašo.

Jei manote, kad nuomos kompanijos draudimas yra Jums palankesnis, Axa Assistance draudimą galite atšaukti prisijungę prie savo užsakymo.

Modestas   2015-04-06, 23:04

Sveiki, renkamės automobilį Portugalijoje. Geriausią pasiūlymą duoda Europcar. Rašo, kad į kainą įeina draudimas, tačiau dar siūlo imti Papildomo mokesčio kompensacijos draudimą už 7,82 Eur per dieną iš INTER PARTNER ASSISTANCE SA. Ar tai geras variantas, ar galima rasti pigesnių?
Taip pat prie nuomos sąlygų rašo, kad draudiminė išskaita 1168,5 EUR, ar gerai suprantu, kad tokia suma bus užšaldyta?

A.Chocianas:

Į kainą įeina draudimas su tam tikra frančize / išskaita, kaip ir pats nurodėte, pasirinktam automobiliui ji yra 1168,50 EUR. Atitinkamai, tiek pinigų planuokite ir užstatui. Papildomas draudimas už 7,82 EUR/d., kurį siūlo brokeris, perdraudžia Jūsų užstatą, t.y. jei nuomos kompanija nurašytų pinigus už žalą, šis draudimas Jums tuos pinigus kompensuotų. Vietoje šio draudimo atskirai galite įsigyti kitą analogišką mūsų siūlomą kompensuojamąjį frančizės draudimą.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška