Automobilių nuoma. Klausimai-atsakymai

Konsultuoja Algirdas Chocianas
Auto nuoma
+370 653 86008
(I-V 10:00-18:00)
LT
Klausimų tema (pasirinkite):
Užduota klausimų: 474.  Puslapis 3 iš 95.
Viktorija   2019-06-10, 17:49

Laba diena,
Liepos mėn. viduryje norėtume išsinuomoti automobilį Eindhoveno oro uoste. Mašinų kainos kaip ir aiškios, tačiau neaišku, kokio dydžio depozitas būtų nuskaičiuojamas? Taip pat, kilo klausimas ar pas Jus galimas automobilio rezervavimas tik kredito kortele, ar paslauga teikiama ir debeto kortelėms?

Dėkoju už informaciją!

A.Chocianas:

Depozito (užstato) suma yra nurodoma kiekvieno automobilio nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Populiaru | Užstatas). Depozitas yra rezervuojamas kredito kortelėje pasiimant automobilį, ir kredito kortelės reikalauja visos nuomos kompanijos Nyderlanduose. Užsakant automobilį internetu nuoma yra apmokama brokeriui, todėl tai padaryti galima ir debeto kortele. Tačiau nuvykus į vietą, nuomos kompanija vis tiek pareikalaus iš vairuotojo kredito kortelės užstatui (depozitui) rezervuoti. Jei vairuotojas neturės kredito kortelės, automobilio negausite. Negana to, prarasite ir internetu sumokėtus pinigus, nes užsakydami automobilį ir apmokėdami jį debeto kortele, patvirtinate, jog nuomos metu užstatui vairuotojas turės kredito kortelę: "Jei nepateiksite galiojančios kredito kortelės, kredito kortelėje nepakaks lėšų arba ji bus išduota ne pagrindinio vairuotojo vardu, automobilių nuomos agentas gali atsisakyti išnuomoti transporto priemonę. Tokiu atveju sumokėti pinigai negrąžinami." (žr. Svarbi informacija | Mokėjimai | Informacija apie užstatą ir kredito kortelę).

Trumpai tai reiškia viena - kokioje svetainėje Jūs beužsakytumėte automobilį, nuvykęs į vietą pagrindinis vairuotojas nuomos kompanijai vis tiek privalės pateikti savo kredito kortelę, ir šito išvengti nepavyks.

Renata   2019-05-23, 11:15

Laba diena,
Planuojam atostogas Sicilijoje ir žadam išsinuomoti automobilį Katanijos oro uoste. Jūsų puslapyje peržiūrėjau kainas ir nežinau ką rinktis ar brangesnį variantą nuomojant auto tarptautinėje kompanijoje, pvz SIXT, EUROPCAR ar pas vietinius. Kainų skirtumas didokas. Ką patartumėte geriau rinktis ar brangiau pas tarptautinius ar pigiau pas vietinius nuomotojus?

A.Chocianas:

Katanijos oro uoste labiau rinkčiausi Europcar arba Alamo jei iš tarptautinių, o Sicily by Car, Locauto arba Maggiore jei iš vietinių kompanijų. Vengčiau Goldcar ir Italy Car Rent. Orientuočiausi į kompaniją su mažiausiu užstatu ir papildomai pirkčiau kompensuojamąjį frančizės draudimą - Axa Assitance "Premium" arba jo analogą.

Egidijus   2019-04-28, 18:21

Laba diena,
noriu paklausti, ar kompensuojamasis franšizės draudimas padengia franšizę ir automobilio vagystės atveju? Pagal aprašymą suprantu, kad yra dengiama žala dėl bet kokios automobilio dalies apgadinimo. Apie vagystę taisyklėse lyg ir nekalbama.
Ačiū.

A.Chocianas:

Taip, kompensuojamasis frančizės draudimas vienareikšmiškai dengia draudiminę išskaitą ir automobilio apgadinimo, ir jo vagystės atveju.

Aušrinė   2019-04-28, 14:35

Susiplanavome kelionę dviese automobiliu Barselona-Alikante, tik dvejojame dėl auto nuomos (mat užsienyje tą darome pirmą kartą). Kilo dilema, ar užsisakyti pigų variantą , bet be pilno draudimo paketo (Avis tokio net nenurodo, jei teisingai supratome), ar saugesnį su pilnu draudimu, bet brangesnį beveik dvigubai (pvz. sixt). Būtume dėkingi už patarimą, o gal ir nuorodą į saugų ir nebrangų variantą. Ačiū, Aušrinė.

A.Chocianas:

Aušrine, jei automobilį nuomojatės pirmą kartą, patarčiau tai daryti su pilnu draudimu. Patį automobilį su baziniu draudimu galite užsisakyti per mūsų svetainę, o jau vietoje iš nuomos kompanijos reikėtų nusipirkti pilną draudimo paketą. Jį parduoda visos nuomos kompanijos, Avis taip pat (jų įkainiai kaip Budget), ir jis kainuoja 20€ ir daugiau per dieną. Tikslią kainą rasite pasirinkto automobilio nuomos sąlygose (žr. Svarbi informacija | Draudimas ). Tokiu būdu visą riziką prisiims nuomos kompanija ir žalos atveju Jums pretenzijų ji neturės. Tai tikrai ne pigiausias variantas, bet pats paprasčiausias ir nuomojantis automobilį pirmą kartą tikrai padeda išvengti daugelio nesusipratimų.

Optimalesnis variantas yra vietoje pilno draudimo paketo internetu įsigyti kompensuojamąjį frančizės draudimą kartu su užsakomu automobiliu arba atskirai, bet tuomet turite suprasti, kad Jus perdraudžia ne pati nuomos kompanija, o draudimo bendrovė, kortelėje turite turėti daugiau pinigų užstatui (tiksli užstato suma nurodyta nuomos sąlygose, žr. Svarbi informacija | Mokėjimas | Informacija apie užstatą ir kredito kortelę) ir "kietą skūrą" , kad atsilaikyti prieš spaudimą pirkti draudimą vietoje, jei pasirinkote pigių nuomų kompaniją. Žodžiu tam reikia šiek tiek patirties.:)

Bet kuriuo atveju, visai nedrausti frančizės, tikrai nerekomenduoju.

Jei el.paštu atsiųsite tikslias nuomos vietas, datas, laikus ir parašysite, kokio automobilio ieškote, galėsiu parinkti Jums optimalų pasiūlymą.

Artūras   2019-04-08, 10:32

Sveiki, gavau mail, kad nuskaičiavo likutį pagal užsakymo registravimo numerį: IT512928990, patvirtinimo numeris 1282204448COUNT .

"Gerb., Arturas Jakutis,
Ačiū, kad nuomojatės automobilį bendrovėje InstantCars.eu.
Kaip nurodyta, dabar nuskaičiavome EUR 41.42 likutį nuo kredito arba debeto kortelės, kuri buvo pateikta užsakant."

Tačiau banko sąskaitoje rezervuota visai kita suma 75,14
Galite paaiškinti kodėl?

REZERVUOTA. Lėšų nurašymas: ET *CARHIRE, 0035314999600, IE, atsisk. data 2019-04-07, pervedama suma -75,14 EUR

A.Chocianas:

Artūrai, Jūsų automobilio nuoma kainuoja 66,42€. Kartu Jūs užsisakėte Axa Assistance kompensuojamąjį frančizės draudimą, kurio kaina - 33,72€. Užsakymo metu sumokėjote 25,00€, taigi likučio už nuomą suma yra 41,42€, tačiau pridėjus 33,72€ už papildomą draudimą, gaunasi 75,14€.

Beje, visas užsakymo detales rasite prisijungęs prie savo užsakymo - vaučeryje nuspauskite "Tvarkyti užsakymą".

Svarbu: prisijungęs prie užsakymo, būtinai pridėkite savo skrydžio numerį, nes paėmimą nurodėte 23:00 val. Nuomos punktas taip pat dirba iki 23:00 val. Jei vėluosite pasiimti automobilį ir nebus nurodytas skrydžio numeris, Jūsų niekas nelauks, automobilio negausite, sumokėtus pinigus prarasite. Kai skrydžio numeris pateiktas, nuomos kompanija įsipareigoja sulaukti, kol nurodytas lėktuvas nusileis.

Užduokite savo klausimą

Prieš užduodami klausimą, peržvelkite D.U.K., labai tikėtina, kad jau ten rasite atsakymą.

Patvirtinkite, kad nesate robotas.

Sužinok naujienas pirmas!

  • automobilio nuoma
  • pigi auto nuoma
  • automobilių nuoma
  • pigi mašinų nuoma
  • mašinos nuoma
  • išsinuomoti automobilį
  • autonuoma užsienyje
  • nuomos paieška